بازاریابی

یک پست وبلاگ باید چند کلمه باشد؟

متخصصان زیادی وجود دارند که ادعا می کنند پاسخی در مورد چند کلمه بودن یک پست وبلاگ دارند. اما، حقیقت این است که هیچ پاسخ آزمایش شده و واقعی وجود ندارد. دلایل خوبی برای داشتن پست‌های طولانی، کوتاه و بین‌المللی وجود دارد، بنابراین بهترین پاسخ به این سؤال احتمالاً ترکیبی از انواع پست‌ها است.

1. پست های کوتاه وبلاگ

کوتاه نگه داشتن پست های وبلاگ، مثلاً کمتر از 500 کلمه، برای خوانندگانی که بازه توجه کوتاهی دارند و به روزرسانی خوانندگان شما در مورد چیزهای هیجان انگیز عالی است. مطالب با اندازه لقمه برای خواندن در هنگام انتظار در صف، در مطب پزشک یا زمانی که خواننده شما استراحت کوتاهی دارد عالی است. شما به سرعت به نقطه اصلی می رسید، بنابراین آنها می توانند به سمت فراخوان شما حرکت کنند.

  • سرپرستی – محتوایی را که فکر می کنید مرتبط است و مخاطبان شما باید به آن نگاه کنند جمع آوری می کنید و یک خلاصه یا مقدمه کوتاه برای محتوا می نویسید.
  • اطلاعیه های محصول – اینها همیشه به یک پست طولانی نیاز ندارند. ممکن است فقط بگویید که محصول آماده است یا محصول خوبی است و به جایی که می توانند آن را بخرند پیوند دهید که اغلب صفحه فروش طولانی تری است.

بسیاری از افراد در این نوع وبلاگ نویسی بسیار موفق هستند. یکی از طرفداران واقعی پست های کوتاه که به اصل مطلب می رسند، ست گودین است و هیچ کس نمی تواند موفقیت او را انکار کند.

2. پست وبلاگ با طول متوسط

این نوع پست هایی است که بسیاری از گوروها بر آن قسم می خورند. نوشتن بین 500 تا 1000 کلمه برای صنعت نسبتاً استاندارد در نظر گرفته می شود. برخی از پلتفرم‌های وبلاگ‌نویسی در واقع پیشنهاد می‌کنند که پست‌ها بیش از 600 کلمه نگه‌داشته شوند، زیرا در صورت طولانی‌تر کردن موضوع، ممکن است طولانی‌تر از موضوع صحبت کنید. محدود کردن نوشتار خود به تعداد کلمات خاص می تواند به شما کمک کند تمرکز خود را حفظ کنید.

  • چگونه – این نوع وبلاگ توضیح می دهد که چگونه کاری را انجام دهید که بسیار منحصر به فرد است. گاهی اوقات از تصاویر برای رساندن مطلب استفاده می کند.
  • اطلاعاتی – به اشتراک گذاری اطلاعات با خوانندگان خود اغلب در پست متوسط ​​انجام می شود.

اکثر پست های وبلاگ در این دسته قرار می گیرند. آنها طولانی ترین طول برای گفتن یک داستان، به اشتراک گذاری اطلاعات، و شامل یک فراخوان برای اقدام هستند – در حالی که شامل کلمات کلیدی کافی بدون غلبه بر خوانندگان هستند. HubSpot.com یکی از حامیان بزرگ پست وبلاگ با طول متوسط ​​است.

3. پست های طولانی وبلاگ

این پستی است که بیش از 2000 کلمه طولانی دارد و اغلب به عنوان معتبرتر دیده می شود و واقعیت این است که آنها برای سئو عالی هستند. گوگل به صفحات معتبر بیشتر از وبلاگ های خاص با هزاران صفحه کوتاه محتوا احترام می گذارد. بنابراین، ایجاد چند پست طولانی تر، حتی تا 3500 کلمه، می تواند برای مخاطبان و موتورهای جستجوی شما عالی باشد.

  • مطالعات موردی – اینها طبق تعریف باید طولانی باشند، زیرا شما در حال گفتن داستانی در مورد چیزی هستید که عمیق تر است. مطالعات موردی که خیلی کوتاه هستند، کل داستان را بیان نمی کنند.
  • گزارش های سالانه – اگر یک کسب و کار به اندازه کافی بزرگ دارید که می توانید یک گزارش سالانه ایجاد کنید، ارسال آن برای مطالعه در وبلاگ خود یک راه عالی برای قرار دادن محتوایی است که خوانندگان شما را علاقه مند کند.

نیل پاتل، بنیانگذار KISSmetrics، عاشق پست های طولانی وبلاگ است و برای او و بسیاری از وبلاگ نویسان دیگر کار می کند. با این حال، مهم است که در موضوع بمانید، منحرف نشوید و موضوع را تغییر ندهید، و بتوانید در واقع به اندازه کافی خوب بنویسید تا علاقه خواننده را حفظ کنید.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا