بازاریابی

یک مقاله بنویسید 7 روش مختلف برای آسان تر و سریعتر تولید کردن محصولات

یک دلیل وجود دارد که بازاریابان آنلاین وقت (و اغلب پول) را برای یافتن کلمات کلیدی مناسب SEO صرف می کنند ، و این به این دلیل است که کلمات کلیدی هرچه هدف بیشتری داشته باشند ، نتایج بهتری دارند.

اما شخصاً ، متوجه می شوم که تمام این تحقیقات در مورد کلمات کلیدی ، و سپس نوشتن مقالات غنی از کلمات کلیدی ، زمان بر است. بعضی اوقات زمان زیادی طول می کشد ، خصوصاً وقتی می خواهید مقاله ای پر از اطلاعات و سرگرمی بنویسید.

خوشبختانه ، من راهی برای سرعت بخشیدن به این فرآیند و بدست آوردن نتایج بهتر موتور جستجو با آن پیدا کردم. نه تنها این ، بلکه انجام آن را آسانتر و سریعتر نیز می کند.

راهی که من انجام می دهم این است که ابتدا به دنبال کلمات کلیدی مو بلند می گردم که دارای حجم جستجو و رقابت کمی هستند. این اتفاق باید در صفحه اول نتایج جستجوی مقاله من بیفتد ، زیرا بیایید این حقیقت را بپذیریم که اگر اولین نتایج جستجو اهداف ما باشد ، دریافت صفحه اول بیشترین اهمیت را دارد.

بعد ، من پست خود را می نویسم و ​​اغلب ، اما نه همیشه ، کلمات کلیدی خود را در عنوان و پاراگراف اول قرار می دهم.

هنگامی که مقاله خود را به پایان رساندم ، کار سخت انجام شده است ، زیرا در این روش به روشهای مختلفی می نویسم که به من مقاله منحصر به فرد دیگری می دهد که از یک مقاله اصلی تهیه شده است ، به طوری که جستجوی کلمه و جستجوی متن انجام می شود.

من سیستم نوشتن خود را کامل کردم تا بتوانم از هفت طریق مختلف مقاله بنویسم.

این برای بازاریابی موتور جستجو بسیار مناسب است زیرا بدان معنی است که هر کسی که با کلمات کلیدی مو بلند رقابت کند (و تعداد آنها زیاد نخواهد بود زیرا از کلمات کلیدی کم رقابت استفاده می کنند) باید بارها و بارها با من رقابت کند. هفت برای گرفتن اولین ارزشمند تعداد در نتایج موتور جستجو.

همچنین ، استفاده از این ساختار هفت مقاله ای به افزایش شانس حضور در صفحه اول پاسخ های هفت ماده ای کمک می کند.

نحوه کار این را ببینید:

بگویید که من فقط یک پست می نویسم و ​​در صفحه اول نتایج سوم ظاهر می شود. این بد نیست و می تواند تعداد زیادی بازدید کننده آنلاین را به وب سایت من بیاورد. و استفاده از کلمات کلیدی tail long به این معنی است که بازدید کنندگان من بیشتر مورد هدف قرار می گیرند که به افزایش فروش کمک می کند.

اما وقتی هفت پست می نویسم ، نه تنها اولین پست من به عنوان پاسخ سوم ظاهر می شود ، بلکه سایر پست های من نیز ممکن است به صورت شماره های چهار ، پنج ، شش و هفت ظاهر شوند. بنابراین کار با این روش به این معنی است که وب سایت من هفت برابر در نتایج جستجو ظاهر می شود.

این همچنین بدان معنی است که نوشتن چندین مقاله به هفت روش مختلف به من کمک می کند تا بر همه مکانها تسلط داشته باشم و هفت برابر بازدید کننده وب سایت خود داشته باشم.

و همه اینها را از طریق یک سیستم ساده نوشتن متن انجام می دهم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا