بازاریابی

یک روز در خارج از جزیره به خودتان رأی دهید

یک روز بله! من یک روز! من کلمه را می شنوم “روزی” هر زمان. روزی لاغر می شوم (این را هر سال جدید می گفتم). روزی کارم را شروع می کنم. روزی شغل خود را ترک می کنم ، به جهان سفر می کنم ، سیگار را ترک می کنم ، این کتاب را می نویسم ، روی صحنه آواز می خوانم … رویاهایم را زندگی کنم. می دانم “روزی روزگاری” من روزی در جزیره ای زندگی می کردم.

یک روز قصد داشتم فوتبال حرفه ای بازی کنم. من یک مدافع با استعداد 5’10 اینچی بودم که 246 پوند اندازه داشت و 4.56 40 یارد داشت. در سال 1995 ، این کاملا شگفت انگیز بود. من می توانستم او را متوقف کنم ، او را بگیرم و بدوم. تهدید سه گانه کنار می رود. شاید در مورد من چیزی شنیده ای؟ نگران نباش. به نظر می رسد که من هرگز بازی نکرده ام. دبیرستان … اما یک روز قصد داشتم یک فوتبالیست حرفه ای شوم ، متأسفانه قبلاً در جزیره روزی زندگی می کردم.

الان آنجا زندگی می کنی؟ گفته می شود که روزی راهی به یک شهر جایی ندارد. شما به جایی می رسید نه جایی که می خواهید. یک روز هرگز ظاهر نمی شود اگر اهداف شما همیشه نزدیک باشد ، پس هرگز به مقصد نخواهید رسید. در جزیره روزی گیر نکنید.

جزیره بهانه ها

جزیره Someday نیز لقبی دارد و جزیره بهانه ها نامیده می شود. مسیر رسیدن به مدیترانه با نیت هموار است. 95٪ افراد با نیت به بیماری به نام “Excusitis” مبتلا می شوند. ازدواج بد بود ، والدین آنها آنها را دوست نداشتند ، آنها به مدرسه اشتباه رفتند ، و آنها بسیار چاق ، بیش از حد طولانی ، خیلی لاغر ، خیلی کوتاه ، یا _____ بودند تا خلأ را پر کنند.

بازندگان بهانه می گیرند برندگان پیشرفت می کنند. این جزیره خلوت نیست. شما در آنجا دوستان ، خانواده و همکاران خود را دارید. بیشتر اوقات بهانه های خود را در میان می گذارید. احساس خوبی دارد و بدبختی عاشق همنشینی است. جاده های زیادی در خارج از جزیره وجود دارد اما شما هرگز به سمت اسکله های بارگیری حرکت نمی کنید.

اگر می خواهید در کسب و کار خود فروش بیشتری داشته باشید ، یک لیست بزرگتر ، یک تیم قوی تر و جریان نقدی بیشتر داشته باشید ، باید خارج از روزی به نفع خود رای دهید. به اسکله ها بروید و از این کانو ، قایق ، قایق ، کشتی ، هواپیما یا هلی کوپتر سوار شوید. به کسی نگو. آنها اقامت شما را در یک مهمانی در جزیره پرتاب می کنند یا سعی می کنند حمل و نقل شما را از بین ببرند.

در اینجا 4 کاری وجود دارد که می توانید همین حالا انجام دهید تا در خارج از جزیره روزی به خود رای دهید

1- ایجاد انضباط شخصی – من تازه کتاب را تمام کردم ، دیگر بهانه ای نیستنوشته شده توسط برایان تریسی. 21 مرحله برای توسعه انضباط شخصی در زندگی شغلی و شخصی خود ارائه دهید. تا زمانی که یک اقوام ثروتمند نداشته باشید یا فقط برنده نشوید ، کشتی ای وجود ندارد که از نظر مالی برای نجات شما بیاید. تنها راه فرار از جزیره مدیترانه کار ، پشتکار ، سخت کوشی و کار مداوم روزانه است. مردم عادی از این کلمات متنفرند.

خود انضباطی رمز موفقیت است. شما این را می دانید اما هر روز می توانید این کار را انجام دهید. نظم و انضباط شخصی توانایی انجام کاری است که باید انجام دهید ، و چه موقع باید آن را انجام دهید ، چه بخواهید و چه نخواهید. این تمایل به تمرین اصول اولیه تجارت شما هر روز است. هرگز از اصول خسته نشوید.

ورزشکاران سالها برای رسیدن به المپیک یا رسیدن به افراد حرفه ای تمرین می کنند. پزشکان و وکلا به مدرسه رفتن ادامه می دهند و باید حرفه خود را تمرین کنند. هنرمندان ساعت ها به تمرین پرداختند. شما در شغل خود به همان نظم و انضباط نیاز دارید.

2. مسیر کمترین مقاومت مردم در مشاغل از خانه شکست می خورند زیرا آنها همیشه مسیر کمترین مقاومت را در پیش می گیرند. یادگیری استراتژی بازاریابی به زمان نیاز دارد. برای آزمایش صفحات ضبط ، آهنگ ها و سیستم های ردیابی ، صبر لازم است. با عرض پوزش ، هیچ سیستم موفقیت دکمه ای وجود ندارد که نوید ثروت بدون کار را بدهد. مسیر کمترین مقاومت شما را به خود جلب می کند ، اما همیشه منجر به شکست می شود.

بله ، می توانید سرنخ و ترافیک را در طول روز خریداری کنید. اما آیا می توانید تبدیل کنید؟ آیا شما آمادگی یادگیری روش بازاریابی و سودآوری آن را برای تجارت خود دارید. افراد به جای یادگیری بهینه سازی موتور جستجو (SEO) ، قدرت خرید (PPC) ، بازاریابی از طریق ایمیل یا پست الکترونیکی مستقیم ، به دنبال آسانترین مسیر هستند. 1 تا 3 روش بازاریابی را انتخاب و تسلط پیدا کنید.

3. عامل سودگرایی – حداقل مقاومت خواهر جاده عامل سودمندی است. افراد با نگرانی اندک یا بدون نگرانی در مورد عواقب آینده رفتار خود ، در حال حاضر به دنبال سریعترین ، آسانترین راه برای به دست آوردن چیزهایی هستند که می خواهند. نگران قوانین طبیعی کاشت و برداشت نباشید.

افراد عادی کاری را انجام می دهند که راحت تر و سرگرم کننده تر است. نه آنچه لازم است. به همین دلیل است که می بینید مردم از کشتی می پرند یا تیم را عوض می کنند یا شرکت را عوض می کنند زیرا آنها انضباط شخصی برای ایجاد تجارت خود ندارند.

4. زمان پیاده شدن از یک جزیره روزی تسلط بر خود ، کلید ماندن در کنار جزیره روزی است. اکنون فرار خود را برنامه ریزی کنید و اجازه ندهید که امواج مدیترانه شما را به ساحل برگرداند. برای رأی دادن در خارج از جزیره روزی این مراحل را انجام دهید:

  • درمورد میزان تولید خود واضح باشید
  • همچنان در لیست 20٪ درآمدزای صنعت خود باشید
  • 3٪ از درآمد خود را در زمینه توسعه شخصی و آموزش بازاریابی سرمایه گذاری کنید
  • متعهد به تسلط بر خود باشید
  • هیچ بهانه ای ارائه نشده است

اقداماتی که هر روز بر نیات غلبه می کنند

اقدامات هر روز بر اهداف غلبه می کنند. تجارت هرگز شکست نمی خورد. انضباط شخصی نیاز به کار روزانه دارد و اقدامات روزمره تنها راه رأی دادن به خود در خارج از روزی است.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا