بازاریابی

یک راهنمای کوتاه برای بازاریابی SEO

استفاده از سئو یکی از بهترین راهها برای اطمینان از این است که وب سایت شما در نتایج موتور جستجو ظاهر می شود زیرا اگر شخصی سایتی مانند شما را جستجو کند ، می خواهید مطمئن شوید که آن را پیدا کرده اید.

اما خوب نیست اگر در صفحه 100 یا بدتر از آن صفحه 500 در لیست موتورهای جستجو ظاهر شوید زیرا هیچ کس به دنبال این صفحات نیست.

بیشتر افراد ، فقط به دو یا سه صفحه اول نگاه می کنند.

چگونه می توانید مطمئن باشید که صفحات وب شما در این چند صفحه اول نتایج ظاهر می شوند؟

خیال راحت خواهد بود که باید هر ماه محبوب ترین کلمات کلیدی را پیدا کنید.

اشتباه

انجام این کار موفقیت برای شما تقریبا غیرممکن خواهد بود زیرا در حال حاضر هزاران بازاریاب دیگر از آنها استفاده می کنند و از آنجا که صفحات وب آنها طولانی تر از شما بوده است ، آنها در حال حاضر ایجاد ترافیک زیادی می کنند و به همین دلیل محبوبیت آنها واقعاً دوست دارد که او به بالاترین نتیجه برسد.

بنابراین اگر می خواهید صفحات وب خود را در اولین صفحات نتایج جستجو که در اینجا گرفته شده است نمایش دهید ، این همان کاری است که شما باید انجام دهید.

کلمات کلیدی را با دم بلند جستجو کنید. اینها خاص ترین کلمات برای آنچه می فروشید هستند و معمولاً 3 یا 4 کلمه هستند. به عنوان مثال ، اگر سعی در فروش مبل دارید ، رقابت زیادی برای این کلمه وجود خواهد داشت. بنابراین در عوض می توانید از یک عبارت دقیق تر مانند “مبل آنتیک ملکه” استفاده کنید. اگرچه این عبارت دقیق به جستجوهای کمتری منجر می شود ، اما بیشتر مورد توجه و متناسب با افرادی قرار می گیرد که بیشترین خرید را دارند.

هدف از رقابت متوسط ​​و کوچک است. علاوه بر استفاده از کلمات کلیدی دم بلند ، عباراتی را جستجو کنید که رقابت کمی هم نداشته باشند. این به اطمینان حاصل می کند که صفحه وب شما در قسمت بالای نتایج موتور جستجو یا در نزدیکی ظاهر می شود. به عنوان مثال ، اگر فقط 8 بازاریاب دیگر از عبارت دقیق شما استفاده کنند و موتورهای جستجو 10 نتیجه را در هر صفحه برگردانند ، صفحه شما باید در صفحه اول نتایج باشد.

ببینید رقبای شما از چه کلمات کلیدی استفاده می کنند. همیشه ایده خوبی است که بتوانید این رقابت را بررسی کنید تا دریابید که سایر کلمات کلیدی استفاده شده و محتویات مورد استفاده آنها برای جذب مشتری بیشتر چیست.

برای کمک به یافتن کلمات کلیدی ، می توانید از برنامه Keyword Planner رایگان Google استفاده کنید که می توانید با رفتن به صفحه اصلی Google و کلیک بر روی “Ad” ، آنها را پیدا کنید. با این کار شما می توانید یک حساب AdWords را باز کنید تا بتوانید از برنامه کلمات کلیدی آنها استفاده کنید.

اگرچه بازدید کنندگان زیادی از سایت خود را با کلمات کلیدی دم بلند نخواهید داشت ، اما بهتر نیست در جلوی چند مشتری هدف بالقوه به صفحه اول برسید ، اما در صدهمین صفحه از مرورگرهای وب عمومی قرار می گیرید که پیوندی را نمی بینند. سایت شما اصلا؟

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 


منبع خبر: یک راهنمای کوتاه برای بازاریابی SEO

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا