بازاریابی اینترنتی

یک دوره بازاریابی دیجیتال افق های جدیدی را برای موفقیت در بازاریابی باز می کند

چرا به یک دوره بازاریابی دیجیتال بروید؟

پول به سرعت از جهت بازاریابی متعارف در راستای سیستم عامل های دیجیتال تخلیه می شود و علاوه بر آن ، نیاز به متخصصان بازاریابی برای داشتن مهارت در تکنیک های دیجیتال و تجزیه و تحلیل ها نیز کافی است.

در یک دوره بازاریابی دیجیتالی چه خواهید آموخت؟

بهینه سازی موتور جستجو (SEO): SEO به یک کانال مهم برای بازاریابی تبدیل می شود و با رانندگی بیشتر در مدیریت کلید واژه ها ، بهینه سازی خارج از صفحه ، ایجاد URL ، ایجاد لینک و بسیاری از این جنبه ها ، به رده بندی وب سایت شما کمک می کند. به دانشجویان این امکان داده می شود که از طریق افزونه Yoast SEO در سایت وردپرس این کار را انجام دهند.

بازاریابی شبکه های اجتماعی: یک استراتژی مبارزات انتخاباتی یا خدمات رسانه ای اجتماعی بر روی سیستم عامل های مختلف مانند فیس بوک و یوتیوب تولید و اجرا می شود. علاوه بر این ، موفقیت استراتژی در بین مخاطبان هدف ، نرخ تبدیل و تقویت را تحلیل می کند. همچنین این بینش در مورد چگونگی نقش رسانه های اجتماعی می تواند نقش مهمی در ساخت برند داشته باشد و اینکه آیا دوستداران رسانه های اجتماعی واقعاً به بهبود فروش کمک می کنند.

تجزیه و تحلیل شبکه: در این بخش فرصتی برای مقابله با داده های واقعی برای تأیید یا تأیید فرضیه های صحیح برای هر فروشگاه تجارت الکترونیکی فراهم شده است. ابزار تجزیه و تحلیل گوگل بسیار مناسب است و ارزش خود را با گذشت زمان به اثبات رسانده است ، بنابراین پرکاربردترین ابزار است. دانش آموزان می توانند برنامه تلفن همراه Google Analytics را بارگیری کنند تا در آن مهارت داشته باشند.

تبلیغات آنلاین: این امر فرصتی برای ایجاد آتش سوزی بر روی سیستم عامل های پرداخت شده در اینترنت مانند Google Adwords ، تبلیغات فیس بوک و تبلیغات YouTube برای هدف قرار دادن خریداران بالقوه ، درک هزینه های خرید و هزینه های کمپین می باشد. یک صفحه گسترده برای تخمین حاشیه سود و مقایسه کامل CPC با قیمت متوسط ​​سفارش و ارزش مشتری آماده است.

تجسم داده ها: این بخش در مورد تبدیل داده های خام به اطلاعات مفیدی برای ایجاد داشبورد است تا به ذینفعان کمک کند تا با داده های مهم و تغییراتی در طول زمان ، به روز باشند.

امکان همکاری با شرکتهای واقعی تجارت الکترونیکی: مؤسسات از طراحان ، استراتژیستهای مبارزات انتخاباتی و بازاریابان خبره دعوت می کنند تا سخنرانی های ویژه ای را در مورد موضوعات مختلف مانند جوانب مثبت و منفی ابزارهای مختلف بازاریابی ، بازاریابی ایمیل ، ساختمان شبکه آنلاین ، بهینه سازی موتور جستجو ، طراحی تجربه کاربر و بازاریابی موبایل و غیره ارائه دهند. به دانشجویان این امکان داده می شود تا با اجرای پروژه های گروهی مانند Solo و ساخت سایت وردپرس خود ، از این ابزارها دست دوم استفاده کنند. آنها همچنین به گونه ای طراحی شده اند که بتوانند با داشتن اطلاعاتی در مورد جنبه های مختلف بازاریابی دیجیتال ، با شرکتهای تجارت الکترونیکی در زمان واقعی همکاری کنند.

چشم انداز شغلی بعد از دوره

دانشجویانی که هر از گاهی امتحانات مختلفی را پذیرفته اند ، تمام تاکتیک ها ، ابزارها و منابع موجود در بازاریابی دیجیتال را می فهمند. آنها همچنین مساعدت با کیفیت مکانی را ارائه می دهند. این یکی از پردرآمدترین بخش ها در هر شرکتی است. شما این گزینه را دارید که به عنوان فریلنسر یا ارتباط با شرکت ها کار کنید و در یک محیط منظم تر کار کنید. در اینجا پستهایی که با تخصص در بازاریابی دیجیتال در اختیار فارغ التحصیلان بازاریابی قرار گرفته است:

  • مدیر بازاریابی دیجیتال

  • مدیر بازاریابی محتوا

  • کارشناس بازاریابی رسانه های اجتماعی

  • جستجوگرها

  • نویسندگان کپی رایت

  • نویسندگان محتوا

  • نرخ تبدیل را بهینه کنید

  • بازاریابان موتور جستجو

  • متخصصان بازاریابی ورودی

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا