عمومی

یک خبرنگار حرفه ای بمانید یا این قانون را بشکنید؟


چند وقت پیش صدای جیر جیر یک خبرنگار اجتماعی را خواندم که یک روزنامه نگار نسبتاً موفق بوده است! “من از یک گزارشگر تولید محتوا ، جدی هستم.”

من می توانم آن را بخوانم! صادقانه بگویم ، یک سال پیش ، تصمیمی مشابه را اتخاذ کردم ، اما در آن زمان احساس نمی کردم که تغییر در حرفه من یک رکود اقتصادی در منطقه است که باید خواهر سابق من باشد!

این باعث شد من فکر کنم! این دستورالعملها تا چه میزان می توانند صحیح باشند؟ رشد با جای شما چگونه بود؟

من قبلاً فارغ التحصیل رشته خبر بودم و وقتی وارد دامنه محتوا شدم ، می توانم اشتباهات دامنه قبلی را به خوبی ببینم ، زیرا رشته جدید مفاهیم جدیدی را برای من معرفی کرد ، با استفاده از ابزارهای تحلیل ، یادگیری بیشتر در مورد شبکه های اجتماعی و البته تجسم نام سئو!

علاقه شخصی من به ادبیات و کار خبری مرا مجبور به یادگیری چارچوب های اساسی نوشتن کرد ، از طرف دیگر چندین سال مهارت های ویژه ای را به اخبار اضافه کردم ، اما اکنون جای خالی ها را دیدم … من هنوز خیلی جوان بودم و حق نداشتم در یک مکان بایستم ، حرکت کنم ، و طی یک سال از زندگی من به طرف دیگر نقل مکان کردم و اکنون در دو زمینه گردشگری و کودکان محتوای ویدیویی و متنی تولید می کنم ، یکی برای بستر فروش Horizon و دیگری برای چهره جدید تجاری ، و اکنون هر روز با یک چالش روبرو هستم!

من فکر می کنم دنیا واقعاً به جایی رسیده است که باید در خارج از محدوده دستورالعمل های اجتماعی معمول (حداقل حداقل پس از این مقدار عظیم از آموزش های بی ربط در کشور) به فکر رشد باشیم ، تا هرکدام از ما بتوانیم از آن دور شویم. ما به درست آن احتیاج داریم ، حتی اگر مجبور شدم با 300 خبره با خبرگزاری همکاری کنم و از یک دفتر کوچک با پنج نفر دیگر شروع کنم!

تقریباً دو سال پس از ترک شغل که رشد و آینده آن را مشخص کرده است ، گامهای بلندی در زندگی من گرفته است ، شاید در مهمانی های دیگر خانواده ، با این ایده که من قطعاً با همه چیز در پشت صحنه آشنا هستم. نمی پرسم چه اتفاقی می افتد؟

اما اکنون یک زمان مهم و ارزشمند را در زندگی یک روزنامه نگار غیرقابل دسترسی می بینم و این زمان یادگیری است.

اکنون من هر روز یاد می گیرم ، یک ارزش به ارزش های من اضافه می شود ، من همچنان این بار به عنوان یک فعال ، ترس های قبلی خود را بر روی ترس های قبلی خود نگه می دارم ، نه به عنوان یک روزنامه نگار که بی طرف بماند ، این بار خوب است.


مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

دکمه بازگشت به بالا