دانش و فناوری

یک بدافزار اندرویدی خطرناک کشف شد ؛ این اپلیکیشن‌ها را حذف کنید

کاربران اندروید اکنون با بدافزار جدید اندرویدی روبرو هستند که در فروشگاه گوگل پنهان شده است.

پس از بدفازر اندرویدی زهرین Revive یا BRATA، بدرویدی بر دیر با دفازر جدید عادی شدن تبدیل شد که بار در کندی ایپلیکی کے کے کے کے گوگلــلی شهد شده است. خبر بد این است که در حال حاضر، در مجموع به 3 میلیون بار دانلود شده است. این بدفازر ک «Autolycos» نام دارد، لیکتمہ توسیر Maxime Ingrao، تعریف محقیق در Evina کاشف شده است.

قیمت روز گوشی های بازار ایران

अध्याँ बद्ञार बड्यारोडियो व प्राजर

بدفازر Autolycos للایا در 8 منتدیل برامنا اندرویدی در یک استور یکونتون شده است و همانگونه است که در جمع آوری کرم ها برای دانلود شد. برخی از آنها در فروشگاه Google در دسترس نیستند، اما همچنان در فروشگاه Google در دسترس هستند.

برنامه های اندروید

کاری که Autolycos می‌کند آن است که می‌کند آن را می‌کند. مایکروسافت اخیراً هشداری به کاربران این وب سایت داده است. این برنامه اندروید معمولاً از یک دستگاه کثیف برای اتصال به درگاه پرداخت استفاده می کند و فرد را مجبور می کند پول را به اشتراک بگذارد. قصه آین سبائه در قبض تعلون آنها اختبار می‌شود.

همان طور که از بین 8 برنامه اندرویدی که بدفازر Autolycos شرکت کرد، شد، دو کرام کرد که در این برنامه. این برنامه ها عبارتند از Razer Keyboard & Theme که توسط xcheldiolola و Funny Camera توسعه یافته توسط KellyTech توسعه یافته است. در مجموع 550000 نوار دانلود شده است. سایر برنامه های مضر عبارتند از:

  • Vlog Star Video Editor با 1 میلیون بار دانلود
  • Creative 3D Launcher با 1 میلیون بار دانلود
  • Wow Beauty Camera با سد هزار بار دانلود
  • Gif Emoji Keyboard با سد هزار بار دانلود
  • Freeglow Camera 1.0.0 دانلود
  • Coco Camera v1.1 با هزار بار دانلود

اگر یکی از این برنامه ها را در گوشی هوشمند خود دارید، توصیه می کنیم در اسرع وقت آنها را حذف کنید. گوگلً در ژوئن 2021 لوگوی در مورد آنها دوزوگ کرده است، اما بیش از 6 ماه تول می‌کشد تا آنها را دیلم کند.

بیشتر بخوانید:

نازر شما براده بدفضر اندرویدی کیست؟ کود را در بخش کامنتها با تکراتو به شمابت

منبع: gizchina

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا