اخبار بازار

یک بازاریاب دیجیتال باید بالا برود ، اما چگونه؟

اگر در بازاریابی دیجیتال کار می کنید یا در یکی از زمینه های بازاریابی دیجیتال مانند SEO ، ایجاد محتوا ، امنیت سایبری ، مدیریت رسانه های اجتماعی ، بازاریابی ایمیل یا طراحی و توسعه برنامه وب کار می کنید ، همیشه باید دانش خود را یاد بگیرید و به روز کنید.

کار در فضای دیجیتالی و آنلاین ، به خودی خود ، مستلزم یادگیری مداوم است ، زیرا به راحتی می توان گفت که هر چند سال و حتی کمتر ، این دانش و مهارت دستخوش تغییرات بسیاری شده و مفاهیم جدید و خلاقانه ای به آن افزوده است. مانند بسیاری از مواد قدیمی دیگر ، استفاده خود را از دست می دهند.

تغییر مداوم ماهیت دیجیتال بازاریابی است. به همین دلیل ، به عنوان شخصی که در این زمینه فعالیت می کند ، دسترسی به منابع آموزشی معتبر و به روز بسیار مهم است.

در این مقاله منابع مختلفی برای این منظور وجود دارد که چندین مورد از این منابع را ارائه و بررسی می کند.

بسترهای نرم افزاری آنلاین غول پیکر (MOOC) سیستم عامل هایی هستند که دوره های آموزشی تخصصی را برای زبان آموزان در زمینه های مختلف ارائه می دهند. این دوره ها توسط دانشگاه ها و شرکت های معتبر تولید می شوند و دانشجویان می توانند با ثبت نام در این سکوها از این سکوها استفاده کنند. Lynda، Coursera، Edx، Udemy نمونه های شناخته شده و شناخته شده ای از سیستم عامل های یادگیری آنلاین هستند.

کورسرا

این دوره در سال 2012 توسط دو استاد دانشگاه علوم کامپیوتر استنفورد برای دسترسی به بهترین منابع آموزشی در هر جای دنیا تأسیس شده است. (به یاد داشته باشید که ایران به دلیل استفاده از خدمات مجازات شده است.)

بنیانگذاران خود کورسرا ، دافنه کولر و اندرو نگ ، دوره های خود را از طریق همین سرویس ارائه دادند و در طی ماه ها توانستند دانش آموزان بسیار بیشتری را از گذشته دریافت کنند.

امروز تعداد مشتریان کورسرا به بیش از 48 میلیون نفر و 2200 مشاغل در سراسر جهان می رسد. در Coursera دوره های آنلاین و کارآموزی از بیش از 200 دانشگاه و شرکت در سراسر جهان ، از جمله دانشگاه ییل ، ​​دانشگاه پنسیلوانیا ، Google ، IBM و موارد دیگر را خواهید یافت.

از آنجا که این پلتفرم دسترسی کاربران ایرانی را محدود می کند ، برای استفاده از آن باید از فیلتر استفاده کنید. برای شروع استفاده از آن ، ابتدا باید در Coursera ثبت نام کنید. شما می توانید با مراجعه به وب سایت Coursera در kurseera.org یا نصب برنامه از طریق Google Play ، در دوره ها ثبت نام کرده و از آنها استفاده کنید.

دوره های ارائه شده در این دوره در پرونده های ویدیویی ، آموزش ها و بحث محلی است.

در این پلت فرم دوره های آموزشی تخصصی با کیفیت بالا در بازاریابی دیجیتال ، سئو ، تولید محتوا ، مدیریت شبکه های اجتماعی پیدا خواهید کرد. در زیر پیوندی برای دسترسی به برخی از بهترین دوره ها در Coursera وجود دارد.

دوره بازاریابی دیجیتال صحبت کردن در مورد ماهیت بازاریابی دیجیتال و نحوه حرکت از بازاریابی سنتی به دیجیتال. این دوره توسط دانشکده در ILLINOIS USA انجام می شود.

پیوند دوره:

https://www.coursera.org/specializations/digital-marketing

بهینه سازی موتور جستجو یا آموزش سئو ارائه شده توسط دانشگاه کالیفرنیا ، ایالات متحده ، که شامل دوره های پیشرفته مبتدی است.

پیوند دوره:

https://www.coursera.org/specializations/seo

دسترسی به منابع رسمی آموزش و صدور گواهینامه برای دوره نیاز به پرداخت هزینه دوره دارد. اگر نمی خواهید گواهی نامه دریافت کنید و فقط می خواهید از محتوای دوره استفاده کنید ، می توانید دوره را طی کنید.

این به محض معرفی سایر سکوهای آموزشی به روز می شود. با به اشتراک گذاشتن تجربیات خود در نظرات ، در به روز کردن این داستان مؤثر باشید.

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا