بازاریابی اینترنتی

یک استراتژی مخفی بازاریابی اینترنتی به شما امکان می دهد فضای تبلیغاتی و سایر خدمات تجاری را با تخفیف 90٪ خریداری کنید

چه می شود اگر به شما بگویم واقعاً یک راه “مخفی” برای خرید هر آنچه که می خواهید و برای تجارت بازاریابی اینترنتی خود به قیمت 20 ، 15 و حتی 10 سنت دلار نیاز دارید ، وجود دارد؟

باور کنید یا نه ، می توانید.

در واقع ، من را نجات داد هزاران با راز من شما را در این مقاله نشان می دهد. و به همین ترتیب شما.

در اینجا آمده است:

یک صنعت جهانی 1 میلیارد دلاری به نام تجارت کالا یا “تجارت” وجود دارد – به معنای واقعی کلمه هر نوع مشاغلی که می توانید در مورد تجارت در شبکه بزرگی بنام “داد و ستد کالا” فکر کنید.

و این مبادلات مانند “کلوپهای خرید” عظیمی است که همه مشاغل مختلف عضو تمایل به خرید به طور خودکار از یکدیگر دارند.

مثلا…

وقتی یک طراح وب پیوست … همه افراد موجود در این تعویض مطلع خواهند شد و هر کس به یک طراح وب احتیاج داشته باشد احتمالاً قصد دارد او را استخدام کند.

و همینطور همه کسانی که عضو می شوند – لوله کش ، وکیل ، دندانپزشک ، نسخه برداری ، داروخانه ، مجله ، مشاور ، روزنامه ، شرکت میزبان وب و غیره (تقریباً هر محصول و خدمات یک سرویس در این صرافی ها ارائه می دهد).

و جالب اینجاست:

این مشاغل با پول معمولی “توزیع شده دولتی” با یکدیگر خرید و فروش نمی کنند.

در عوض ، آنها از دلارهای “تجاری” استفاده می کنند – که ارزهای واقعی هستند ، درست مثل اینکه یک دلار آمریکا یک ارز است – اما فقط در بورس می توان هدر داد.

این مانند یک بازی بزرگ “انحصاری” است. شما می توانید فقط پول انحصاری را در خود بازی خرج کنید. اما در خارج از بازی کاملاً بی فایده است.

و همین موضوع در مورد دلارهای تجاری نیز پیش می رود. هر چند آنها می توانند به عنوان پول نقد استفاده شوند فقط با تجارت در بورس.

و این مشاغل به جای دلارهای معمولی ، محصولات و خدمات یکدیگر را با این دلارهای “معامله گر” خریداری می کنند.

در اینجا ضربه زن:

چند سال پیش ، یک مبلغ پنهان “موفقیت آمیز” – 100٪ قانونی و اخلاقی – را در مبادله ای کشف کردم که به شما امکان می دهد هر هزاران محصول و خدمات (از جمله خدمات بازاریابی اینترنتی) را که در تجارت تا 20 فروخته می شود ، خریداری کنید. ، 15 حتی 10 سنت دلار “واقعی” پول.

در اینجا آمده است:

آنچه اکثر افراد تجارت متوجه آن نیستند این است که دلار در تجارت به اندازه دلارهای معمولی صرف آن نیست. و بسیاری از مشاغل معامله کالا مبلغی به دست می آورند هزاران دلار تجاری که خیلی شلوغ یا بسیار تنبل برای خرج کردن آنها است.

به یاد داشته باشید ، این مانند پول معمولی نیست که بتوانید در هر کجا خرج کنید. شما می توانید دلارهای تجاری را فقط در بورس هزینه کنید.

و شما می توانید ده ها هزار دلار محصولات و خدمات با ارزش برای سکه های ساده دریافت کنید … به سادگی با تماس با افراد با مازاد تجارت ، و پیشنهاد خرید دلار “تجارت” آنها به دلار عادی – و با تخفیف شدید.

به عبارت دیگر ، بگذارید مریم کپی نویس 5،000 دلار تجارت کند. او بیش از حد شلوغ است که آن را خرج کند و در حساب معاملات خود قرار دارد و هیچ کاری برای او انجام نمی دهد.

سپس می آیید و پیشنهاد می کنید 5000 دلار در تجارت به مبلغ 500 دلار پول “واقعی” بخرید.

مریم در مورد آن فکر می کند ، می فهمد که او هرگز آن پول تجاری را خرج نخواهد کرد (و بدین ترتیب او را مانند پول انحصاری نمی کند) و 500 دلار نیز بسیار خوب به نظر می رسد. بنابراین او موافق است.

و سپس شما به تمام محصولات و خدمات مختلف در بورس نگاه می کنید (بزرگترین آنها هزاران محصول و خدمات مختلف دارند) و در واقع محصولات و خدمات 5000 دلاری را برای تجارت خود در بازاریابی اینترنتی در تجارت… فقط با 500 دلار خریداری می کنید.

خیلی شگفت انگیز ، اینطور نیست؟

این راز به شما امکان می دهد تا 100 دلار از محصولات و خدمات را با قیمت 20 دلار – 1000 دلار محصولات و خدمات با قیمت 200 دلار – 10،000 دلار محصولات و خدمات با قیمت 2000 دلار – و غیره دریافت کنید.

پتانسیل پس انداز پول برای بازاریاب های اینترنتی مانند ما بسیار زیاد است.

زیرا علاوه بر تبلیغات و خدمات بازاریابی مانند فضای تبلیغاتی ، تبلیغات طبقه بندی شده و انفجار ایمیل ، تعمیر کامپیوتر ، نرم افزار ، طراحی وب ، میزبانی وب و تقریباً در مورد سایر مواردی که برای اجرای تجارت بازاریابی آنلاین خود نیاز دارید نیز وجود دارد.

تمام آنچه شما انجام می دهید این است که با برخی مشاغل مرتبط با تجارت در تماس باشید و از آنها بپرسید که آیا آنها می خواهند دلار اضافی معاملات خود را برای پول واقعی به شما بفروشند.

بله ، واقعاً خیلی ساده است

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd tinyurl.com plink.ir g6g.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + یازده =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن