بازاریابی اینترنتی

یک استراتژی بازاریابی آنلاین برای تجارت کوچک شما

چگونه می توان استراتژی بازاریابی آنلاین را برای تجارت کوچک خود درک کرد؟ نکته اصلی این سؤال در ایجاد درک محکم از اصول بازاریابی نهفته است. من یک لحظه از Eureka را در دانشکده تجارت به یاد می آورم که ساعت ها در جستجوی راه اندازی بازاریابی موسسه چارتر بودیم.

بازاریابی فرآیندی مدیریتی است که وظیفه شناسایی ، پیش بینی و برآورده کردن نیاز مشتری را با سودآوری بر عهده دارد.

– راه اندازی CIM

برای من پیش آمد که بازاریابی صرفاً یک عملکرد تجاری همراه نیست ، بلکه تجارت است. درک دنده هایی که باعث می شوند یک تجارت تبدیل شود ، که درآمد ایجاد می کند ، مشتری را جذب و نگه می دارد ، واقعاً بازاریابی چیست. اینترنت به سادگی گزینه های بیشتری را به ترکیب اضافه می کند ، اما اصول اساسی یکسان باقی می مانند. اگر می فهمید که تجارت شما چه عواملی را ایجاد می کند ، از آنچه فکر می کنید درک بهتری از بازاریابی دارید.

پدر من کارآفرینی بود که حق تحصیل مشاغل تحت اساتید منتشر شده را نداشت اما با این وجود درک اصلی از مشاغل خود را ایجاد کرد ، درک طبیعی از چرخ دنده ها که به تجارت اجازه می داد به جلو حرکت کند ، چشم به یک معامله ، معامله و برخورد با سالهای دل سبک و سبک Del-Boy. جایی که بسیاری از دارندگان مشاغل کوچک سقوط می کنند این است که آنها تجارت خود را به خوبی درک می کنند ، اما نمی توانند در عوض تغییر عوامل محیطی پاسخ دهند و سپس تجارت خود را به ترتیب تنظیم کنند.

درک نیاز به تغییر نیمی از نبرد است ، و اگرچه بیشتر کارآفرینان اینترنت را می شناسند ، نیرویی است که باید از آن استفاده شود ، اما آنها نتوانستند از فرصت های واقعاً انقلابی که می توانند به آینده آینده شغلی خود برای سالهای آینده کمک کنند ، استفاده کنند. اما بحث ارزان است و بسیاری از بیمه گرها پیش بینی می کنند “پایان مصرف گرایی همانطور که ما می دانیم” پیش بینی می شود ، زیرا اینترنت در تمام جنبه های رفتار خریدار عصر جدیدی را معرفی می کند.

در تجربه من ، این دوره جدید با عوامل محیطی که ابتدا باید درک شود در حال تغییر است و سپس به میزان مناسب برای تجارت شما در ترکیب بازاریابی شما استفاده می شود. به عنوان نمونه ، قبل از اینترنت ، مشاغل کوچک به لیست های دایرکتوری رسانه های چاپی مانند Yellow Pages (صفحات زرد) وابسته بودند که می توانستند توسط مشتریان خود در محلی پیدا کنند. برای گرفتن کتاب زرد 3 کیلوگرمی مفید و تبدیل به P برای لوله کش ها به یک لوله کش نیاز دارید. این روزها Google My Business واقعاً جایگزین کتابخانه های درهای ورودی شده است که قبلاً بیشتر موقعیت های تلفن خانگی را آراسته می کرد ، زیرا همه ما به تلفن های هوشمند یا دستگاه های تلفن همراه خود مراجعه می کنیم. در عوض “Google it” قرار دارد. این جایی است که با بهینه سازی لیست Google My Business شرکت شما سازگاری با محیط واقعاً متغیر ایجاد می شود تا وقتی مشتریانی در منطقه شما به دنبال خدمات شما ارائه می شوند ، ساده ظاهر شود.

بنابراین کلید درک بازاریابی اینترنتی در واقع درک اول بازاریابی است ، آن چرخ های اساسی که باعث می شود تجارت شما متوقف شود و سپس استفاده از روش های مختلف موجود در ترکیب که مناسب تجارت شما باشد. از آنجا که هر کسب و کار منحصر به فرد است ، هیچ “یک اندازه متناسب با همه” نیست. شما باید از ترکیب مناسب مواد تشکیل دهنده برای تجارت خود استفاده کنید ، خواه همه اینها یا ترکیبی از ابزارهای بازاریابی آنلاین موجود شما باشد. در واقع ، این یک قیاس بد نیست ، به بازاریابی آنلاین فکر کنید به عنوان مجموعه ای از ابزارهای مورد نیاز برای انجام کار (رسیدن به اهداف تجاری خود). کار را به پایان برسانید و از ابزارهای مناسب برای انجام کار استفاده کنید ، این یک استراتژی ساده بازاریابی است!

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا