فیلم و هنر

«یکی یکی» بیژن یار منتشر شد/ بشنوید از ستاره جدید موسیقی پاپ

قطعه «یکی یکی» اولین کار رسمی بیژن یار . در قالب فصل تازه فعالیت‌های این خواننده موسیقی پاپ منتشر شد و در مخاطبان موسیقی قرار گرفت.

به گزارش تیتربرتر ه خ ژ ژ ز ز ز خ خ خ خ خ خ خ خ خ خ خ خ خ خ خ خ خ خ خ خ خ «خ« «« «

در این اثر هنرمندانی چون آرش لرد (گیتار) و پرهام حسینی (ویلون) به عنوان نوازنده هنرنمایی کرده‌اند.

امید ساربانی که مدیریت هنری، آهنگسازی و تنظیم آثار بیژن یار را بر عهده دارد. درباره این همکاری توضیح داد: «او خواننده نسل جوان و موسیقی جدید پاپ است که رقیب جدی برای خوانندگان روی صحنه بشمار می‌رود و ما سعی می‌کنیم با تولید آثار در سبک و سیاق مدرن، ستاره‌های تازه را به موسیقی پاپ معرف کنند که از چهره‌هایشان بگذرند. ذکر شده استان فارس نیز و شاهد اجراهای زیادی را دارند و قرار نیست یک ره صد ساله را طی کند

این آهنگساز و تنظیم کننده که پیش‌تر چهره‌های با نام «مهراج» را به عرصه موسیقی پاپ معرفی کرده بود، درباره روند همکاری با بیژن یار و تولید آثار او گفت: «برنامه‌ریزی‌های ما برای تولید و انتشار آثار بیژن یار با هدف برگزاری کنسرت است و با کارهایی که از او می خواهم یکی از چهره ها را پیدا کنم که در سال جدید به روی استیج برود »

وی در پایان اعلام ساخت موزیک ویدیوی این اثر افزود: «نسخه تصویری این قطعه با سناریوی سینمایی به کارگردانی عارف صمدیان درحال تولید است که به‌نوعی متفاوت از آثار موجود در بازار امروز موسیقی خواهد بود.»

در ادامه می‌توانید آهنگ «یکی یکی» با صدای بیژن یار را با جدایی

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا