فیلم و هنر

یو آه این بازیگر نقش جونگ جین سو در سریال اهل جهنم کیست؟

موضوع: سریال به جهنم می رود (جهنم) یا جهنم در ژانر: شما عالی هستند, رویا, ماوراء طبیعی, تولید 2021 پس از لیست بازی های ترکیبی این سریال به پربیننده ترین سریال نتفلیکس تبدیل شد. این سریال در 24 ساعت اول پخش خود به بالاترین سطح سریال های محبوب نتفلیکس در بیش از 80 کشور جهان رسید.

کارگردانی Hell بر عهده یون سانگ هو است و فصل اول این سریال دارای شش قسمت است و هنوز مشخص نیست که فصل دوم آن در دسترس خواهد بود یا خیر.

خلاصه اهل جهنم

سریال کره ای از جهنم
سریال کره ای از جهنم

داستان این سریال در دنیایی اتفاق می‌افتد که ابتدا به مردم درباره زمان مرگشان گفته می‌شود و سپس گروهی از شیاطین آنها را شکار می‌کنند تا آنها را به جهنم بفرستند.

خلاصه سری زیر:

«به نظر می رسد ماوراء طبیعی جایی در ورطه ندارد. این حوادث ماوراء طبیعی باعث سردرگمی شدید شد و باعث شد که جنبش مذهبی عهد جدید نفوذ خود را بر بشریت گسترش دهد. با این حال، برخی از افراد به فعالیت‌های این گروه مشکوک هستند و شروع به تحقیق در مورد دخالت این سازمان در حوادث اخیر می‌کنند.»

نام بازیگران این سریال به جهنم می رود

سریال در جهنم کره ای نتفلیکسستارگانی مانند یو آه این، کیم هیون جو، پارک جونگ مین، چیس میزر، وون جین آه، ویکتوریا گریس، هریسون ژو، یانگ اک جون، ریو کیونگ سو، کیم دو یون، ری لی و کیم شین روک بازی کرده اند.

از فیلم های کارگردان کره ای یان سانگ هو می توان به قطار بوسان اشاره کرد

یک سری اطلاعات و جزئیات

کارگردان: یون سانگ هو

نویسنده: یون سانگ هو

ستارگان: یو آه این، پارک جونگ مین، کیم هیون جو و…

ژانر: درام، راز، او بسیار عالی است و دارای قدرت های ماوراء طبیعی است

کره جنوبی

زبان کره ای

مدت زمان: 60-42 دقیقه

نرخ: 7/10 (IMDb)

تعداد فصل: 1

تعداد قسمت ها: 6

تاریخ انتشار: 19 نوامبر 2021

توسعه دهنده: Climax Studio

شبکه اصلی: نتفلیکس

درآمد حاصل از یک سری از جهنم

سریال کره ای از جهنم
سریال کره ای از جهنم

تخمین زده می شود که 142 میلیون خانواده در 94 کشور این سریال را که به خشونت و بدبختی معروف است، در ماه اکتبر تماشا کردند. حدود 900 میلیون دلار از نتفلیکس سود به دست آورد.

اوایل این ماه، کارگردان بازی Squid، هوانگ دونگ هیوک گفت که فصل دوم Squid در راه است.

من اکنون در مرحله برنامه ریزی هستم. فکر می کنم برای گفتن خیلی زود است [فصل دوم] “چه زمانی و چگونه اتفاق افتاد؟”

این کیه؟

سریال کره ای از جهنم
سریال کره ای از جهنم

تو اوه اوه او بازیگر و الگوی اهل کره جنوبی است که بیشتر در فیلم ها و سریال های کره ای زبان حضور دارد. او در Daegu، کره جنوبی متولد شد و از آنجا به سئول، یک تجارت سرگرمی کره ای نقل مکان کرد. فاصله زیادی تا رسیدن به آرزوهایش. او پس از سال ها کار مدلینگ در سال 2003 با سریال زندگی وفادار در قسمتی بسیار کوچک شروع به کار کرد. او پس از ایفای نقش های نامتعارف دیگر، در سال 2010 با «رسوایی کیون کوان» یک وقفه طولانی و طولانی را پشت سر گذاشت و پس از آن کارش مسیری ثابت را طی کرد. شهرت او با فیلم‌هایش مانند «پانچ»، «راز مخفی» و «تخت» بیشتر شد. سریال درام تاریخی «شش اژدها در حال بازی» نیز نقشی کلیدی در تثبیت جایگاه یو به عنوان یکی از بازیگران کلیدی نسل جدید این دوران داشت. فهرست برندگان و نامزدهای او نیز بسیار طولانی است، زیرا او جایزه اژدهای آبی و جایزه هنری باکسانگ را دریافت کرده است و برای بازی در فیلم های دیگر نامزد بسیاری از جوایز برجسته تلویزیونی و سینمایی شده است.

  • متولد: 15 مهر 1365
  • سن: 35 سال، مرد 35 سال
  • علامت خورشید: ترازو
  • همچنین نامیده می شود: اوهوم هونگ سیک
  • متولد: دایگو، کره جنوبی
  • به عنوان یک بازیگر شناخته می شود

پست های مرتبط:

کودکی و اوایل زندگی اوه اوه این

سریال کره ای از جهنم
سریال کره ای از جهنم

یو آه در 6 اکتبر 1986 در داگو، کره جنوبی به دنیا آمد. او کوچکترین فرزند والدین طبقه متوسطش بود و در ابتدا کودکی خجالتی بود. او دو خواهر بزرگتر داشت و به یک معنا، یو مدتها معتقد بود که او مال آنها نیست زیرا فکر می کرد او متفاوت است. این به شرمساری بیشتر کمک کرد.

در دوران دبیرستان، پس از اینکه علاقه شدیدی به نقاشی پیدا کرد، برای اولین بار میل او به هنرمند شدن افزایش یافت. او در دبیرستان به دلیل ظاهر جذاب و حس هنری اش بسیار محبوب بود. و در سن 15 سالگی، زمانی که از دبیرستان خسته شده بود، به سئول نقل مکان کرد تا به حرفه خود در تجارت نمایش ادامه دهد.

او به نوعی توانست تحصیلات دبیرستان خود را به پایان برساند و با آزمون GED وارد دانشگاه شد. دانشگاه دانکوک و دانشگاه کنکوک جایی است که او برای دریافت مدرک هنری خود رفت و برای نوازندگی آموزش دید.

او که فردی درونگرا بود، در دفتر خاطرات خود داستان های کوتاه و شعرهایی نوشت که به نظر او ابزاری عالی برای بیان احساسات افسرده بود. او ابتدا از انتشار مقالات خود در هر جایی امتناع می کرد، اما تحت فشار دوستان، بعداً مجله خود را منتشر کرد و از او تمجید کرد.

و با هم مدل سازی به وجود آمد و در تبلیغات تلویزیونی ظاهر شد. او خیلی زود شروع کرد و وقتی بزرگ شد، یک چهره شناخته شده در صنعت سرگرمی بود و این تازه شروع یک حرفه بزرگ در این صنعت بود.

تکنولوژی آه!

سریال کره ای از جهنم
سریال کره ای از جهنم

پس از بازی در «زندگی صادقانه» در سال 2003، «چشمک می زند و آن را به خاطر خواهی آورد»، در سال 2004 در «شارپ 1» در نقش خود ظاهر شد. این قسمت سپس از «بوسه آوریل» پخش شد. در این مدت، او در تبلیغات نوجوانان متعدد ظاهر شد و به تدریج محبوبیت یافت.

از آن زمان بود که در مورد تجارت تئاتر و اینکه آیا می خواهد مشهور شود یا نه، تردیدهای جدی برای او ایجاد شد. او با خانواده اش به زادگاهش بازگشت و به فکر راه های دیگری افتاد. او با مادرش بسیار صمیمی بود و مادرش به او توصیه می کرد که از دلش پیروی کند. پس از حدود دو سال معرفی خود، یو با حال و هوای جدیدی به سئول بازگشت و تصمیم گرفت نقش های مختلف خود را به عنوان یک بازیکن دوباره کشف کند.

او در سال 2006 در فیلم مستقل «پسران فردا» ظاهر شد که در جشنواره بین‌المللی فیلم بوسان همان سال به نمایش درآمد. یو در این فیلم نقش پسر ناامید را بازی کرد که به دنبال یک اسلحه واقعی برای پایان دادن به زندگی خود بود، یو بعداً گفت که برای مدت طولانی در زندگی خود چنین احساسی داشته است. زندگی این فیلم به دلیل بازی آن بسیار مورد ستایش قرار گرفت و یو بهترین بازیگر مرد جدید را برای جوایز منتقدان فیلم بوسان دریافت کرد.

او فرم عالی خود را با بازی در Skeletons in Closet ادامه داد، یک کمدی سیاه که در آن یو نقش پسری را بازی می کرد که فکر می کرد در زندگی قبلی خود پادشاه بود. او برای این نقش بسیار مورد تحسین قرار گرفته و خود را به عنوان یک بازیکن برجسته معرفی کرده است.

او در درام «چیل وو توانا» نقش یک قاتل را بازی کرد. این اولین درام تاریخی او بود و نقش یو در این فیلم مورد ستایش قرار گرفت و راه را برای امضای قرارداد با Antique هموار کرد که در آن مبارزه های بوکس را علیه شیاطین درونی خود بازی می کرد. او خود را وقف این نقش کرد و بوکس را آموخت و تمام زحماتش به هدر نرفت.

“رسوایی سونگ کیونکوان” او را به عنوان نامی رایج در کره جنوبی معرفی کرد و یو تشویق بیشتری برای بازی در این فیلم دریافت کرد و با فیلم “پنج” در سال 2011 که در آن نقش اصلی ظاهر شد، به موفقیت رسید. و انتقاد

در سال 2014، یو در درام “رشته دروغین” ظاهر شد و در سریال تلویزیونی “راز یک رابطه عاشقانه” بازی کرد که در آن نقش مردی را بازی کرد که عاشق زنی بسیار بزرگتر از او شد.

سال 2015 سال بزرگ دیگری برای یو بود، زیرا او در آن سال در دو فیلم پرمخاطب ظاهر شد، در “کهنه سرباز”، جنایی جالب.جوک و “تخت”، یک درام هر از گاهی. او برای بازی در جایزه اژدهای آبی، جایزه هنر فیلم Chunsa و جایزه طلایی فیلمبرداری جوایزی دریافت کرده است. فوربس او را دومین سلبریتی کره ای در لیست معرفی کرد.

«شش اژدهای پرنده» یکی از موفق ترین پروژه های او در دوران حرفه ای اش بود و این بازی جوایز زیادی را برای داستان سرایی و نتایج بی عیب و نقص کسب کرده است. آخرین فیلم او تا به امروز «ماشین تحریر شیکاگو» است که در آن دو نقش بازی می کند.

آنچه برخی در حال یادگیری هستند:

نویسنده: علیرضا یوسفی

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا