عمومیکسب و کار های برتر ایجی مارکت

یوسی در پابجی موبایل چیست؟

دنیای گیم این روزها بخش عظیمی از زندگی گیمرها را در بر گرفته و روز به روز در حال پیشرفت می باشد. به طوری که شرکت های سازنده ی بازی ها برای جذب بیشتر گیمرها مدام در حال ارتقاء بازی ها به منظور خلق شگفتی های بیشتر در آن هستند. یوسی پابجی موبایل نیز مانند جم فری فایر ( GEM FreeFire ). سی پی کالاف دیوتی موبایل ( CP Call Of Duty Mobile ) جم موبایل لجند ( GEM Mobile Legends ) انسی پابجی نیو استیت ( NC Pubg NewState ) یکی از همین شگفتی ها می باشد. یوسی ارز رایج بازی پابجی یا همان Unknown Cash  می باشد ،که با داشتن آن می توانید مانند یک ستاره در طول بازی و در برابر دشمنان خود بدرخشید.

 

برای گیمرها، قیمت و خرید یوسی پابجی موبایل بسیار مهم می باشد؛ که برخی آن را به دلار پابجی می شناسند. با فروشگاه G4A4 این دغدغه ها را از خود دور کنید و فقط از بازی لذت ببرید.

برای خرید پرایم پلاس پابجی ضربه بزنید.– بازی پابجی موبایل چیست ؟

– چرا باید یوسی بخریم؟

خرید یوسی پابجی موبایل و کاربردهای طلایی آن

– نحوه بدست آوردن یوسی رایگان پابجی.

– بهترین چیزهایی که با خرید یوسی می توانیم تهیه کنیم

– کدام فروشگاه ها برای خرید یوسی نامعتبرند؟

– از کجا یوسی بخریم که اکانت  مان بن نشود؟

–قیمت و خرید یوسی پابجی موبایل (UC PUBG) در فروشگاه G4A4.

بازی پابجی موبایل چیست ؟

بازی PUBG Mobile  که نام کامل آن Player Unknows Buttle Grounds از سری بازی های سبک بتل رویال . مانند فری فایر، کالاف دیوتی موبایل، اپکس لجندز موبایل، پابجی نیو استیت ،فورتنایت موبایل می باشد. که از زمان ساخت آن تا کنون توانسته گیمرهای زیادی را در سراسر جهان مجذوب خود کند. یکی از ویژگی های این بازی Multiplayer یا چند نفره بودن آن می باشد و دیگری آن که نسخه موبایل بازی پابجی از نظر گرافیک بالا و صداگذاری عالی به قدری خوب طراحی شده که غالبا بازیکنان به سمت پلتفرم موبایل این بازی روی آورده اند. این بازی یک رقابت همزمان میان 100 نفر می باشد که در نهایت برنده این بازی تنها شخصی است که توانسته زنده بماند.

چرا باید یوسی بخریم ؟

خب در جواب این سوال باید بگویم زمانی که شما یوسی می خرید و UC برای شما واریز می شود. شما می توانید برای اکانت خود اسکین لباس، اسکین اسلحه، اسکین ماشین و یا حتی اکانت خود را الایت و یا الایت پلاس کنید و با انجام دادن چلنج های الایت، یوسی که مصرف شده را برگردانید؛ به علاوه اسکین هایی که جایزه دریافت کرده اید.

خرید یوسی پابجی موبایل و کاربردهای طلایی آن

– استراتژی در نبرد با خرید لباس

با خرید یوسی پابجی موبایل کاراکتر خود را متمایر کنید. به طور مثال اگر استراتژی شما به این گونه باشد که، مانند یک مامور مخفی به نبرد دشمنان خود بروید؛ باید شخصیت خود را مرموز کنید. برای این کار مانند هرکول پوآرو یک کت بلند و یک عینک دودی و یک کلاه لبه دار می تواند گزینه های مناسبی باشد. یا اگر بخواهید در میدان جولان دهید و حسابی خون به پا کنید باید از لباس هایی استفاده کنید که شخصیت شما را پر از خشونت و ترس کند تا دشمن با دیدنتان در جا سکته کند.

– شرکت در رقابت های رویال پس و الایت رویال پس

یکی از بهترین روش ها برای بدست آوردن یوسی در بازی پابجی موبایل شرکت در رقابت های رویال پس و الیت رویال پس می باشد. شما در ابتدا با پرداخت مقداری یوسی که توسط خود بازی تعیین شده است، می توانید در این رقابت ها شرکت کرده . و با پشت سر گذاشتن تمامی ماموریت ها و تکمیل رویدادها به همان اندازه ای که یوسی پرداخت کرده اید و یا چند برابر آن را به عنوان پاداش دریافت کنید.

– اسکین اسلحه و وسایل نقلیه

یکی از کاربردهای طلایی یوسی، خرید پوسته برای سلاح ها و وسایل نقلیه است که نه تنها آن ها را از نظر ظاهری جذاب می کند؛ بلکه راهی برای نشان دادن شخصیت و استایل کاراکتر خود در میان دیگر بازیکنان است.

– ارتقاء شخصیت اجتماعی

به واسطه داشتن uc شما می توانید شخصیت اجتماعی بازیکن را افزایش دهید. به این شکل که بازیکن می تواند با تشکیل یک گروه یا پیوستن به گروهی دیگر با گیمرهای همسطح و همفکر خود بازی کند؛ و یا چت های خود را بوسیله شکلک ها و … سفارشی کند.

نحوه بدست آوردن یوسی رایگان پابجی موبایل

مورد اول : یکی از ساده ترین روش ها، دنبال کردن بازی پابجی موبایل در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام فروشگاه G4A4 می باشد. فروشگاه G4A4 جوایزی را برای طرفداران بازی پابجی موبایل در نظر خواهد گرفت که با انجام دادن، تکمیل کردن و برنده شدن در آنها می توانید یوسی رایگان دریافت کنید. برای مطلع شدن و گرفتن یوسی رایگان پابجی موبایل حتما صفحه اینستا گرام دنبال کنید تا یوسی رایگان یا الایت پس رایگان دریافت کنید.

مورد دوم : روش دیگر برای کسب یوسی رایگان انجام مراحل و ماموریت هایی است که در زمان آپدیت و شروع هر فصل توسط بازی پابجی ارائه می شود . و بازیکنان با کامل کردن ماموریت های الایت مقداری یوسی به عنوان پاداش دریافت می کنند.

مورد سوم : روش دیگر، درخواست الایت یا اسکین های لباس، ماشین و اسلحه از دوستان خود در بازی می باشد. در این روش شما یوسی مستقیم دریافت نمی کنید. در عوض موارد گفته شده را به عنوان هدیه از دوستان خود بدون خرید یوسی دریافت میکنید.

بهترین چیزهایی که با خرید یوسی میتوانیم تهیه کنیم

– خرید باکس

یکی از بهترین پیشنهادات برای خرج کردن UC PUBG خرید جعبه است. چرا که بسیاری از اسکین ها و لباس ها و یا تجهیزات مورد علاقه شما گران قیمت هستند و ممکن است شما یوسی کافی برای خرید آن ها نداشته باشید. از طرفی داخل این جعبه ها حتی ارزان ترین آن ها ممکن است لباس ها و اکسسوری هایی باشد که بسیار گران قیمت است . و این مثل یک تخم مرغ شانسی است که به اقبال شما مربوط می شود .اما از آنجا که ارزش جوایز داخل باکس ها معمولا بیشتر از مقدار یوسی که خرج آن کرده اید می باشد، پس ارزش ریسک کردن دارد.

– خرید لباس به جای اسکین اسلحه

گیمر ها اغلب تنوع طلب هستند و با دیدن اسکین های زیباتر مجذوب آن می شوند؛ پس در خرید اسکین برای اسلحه یا وسیله نقلیه خود زیاده روی نکنید. در عوض با خرید لباس های مختلف می توانید شخصیت و استایل جذابی را در میان دیگر بازیکنان ؛ برای کاراکتر خود به همراه بیاورید که در قالب ها و سبک های مختلف می تواند کارایی های شگفت انگیزی داشته باشد.

– یک حیوان خانگی بخرید

یکی از بهترین گزینه ها برای خرج کردن یوسی خرید حیوان خانگی است. چرا که مثل یک دوست وفادار همیشه یار و یاور شماست و در پیروز شدنتان در نبرد می تواند نقش به سزایی داشته باشد.

کدام فروشگاه ها برای خرید یوسی نامعتبرند؟

دقت کنید؛ سایت هایی که با تبلیغات اسکم و به قول معروف نشان دادن در باغ سبز به شما در صدد به دست آوردن اطلاعات اکانت شما هستند؛ و یا با پایین ترین قیمت ( قیمت های نامعقول و به دور از دیگر سایت ها ) یوسی پابجی موبایل را ارائه می دهند. و یا مجوز های لازم برای فروش اینترنتی را ندارند و یوسی ارزان یا یوسی های کرکی می فروشند، بدون شک کلاهبردارند. پس از این سایت ها دوری کنید تا اکانت تان بن نشود و یا یوسی از حساب شما کم نشود.

از کجا یوسی بخریم تا اکانت پابجی موبایل بن نشود؟

افرادی که بازی های موبایلی مثل  PUBG MOBILE را انجام می دهند. برای ارتقاء اکانت خود نیازمند به خرید یوسی می باشند. اکثر بازیکنان علاوه بر مشکلات مالی نسبت به قیمت و خرید یوسی پابجی موبایل ، دغدغه زمانی برای تحویل آن را هم دارند. یعنی یوسی که خریداری کرده اند طی چه فاصله زمانی به حسابشان واریز می شود. از دیگر نگرانی های بازیکنان این می باشد که ممکن است حساب کاربری آن ها با خرید یوسی هکی بن شود و تمام زحماتشان بر باد رود.

قیمت و خرید یوسی پابجی موبایل (UC PUBG) در فروشگاه G4A4

قیمت و خرید یوسی پابجی موبایل (UC PUBG) را در وبسایت فروشگاه G4A4 چک کنید. تیم فروشگاه G4A4 افتخار این را دارد که؛ در صورت اقدام به خرید یوسی. به صورت ریالی و در آینده به صورت دلاری ( ارزهای دیجیتال ) از این مجموعه آن را به طور مستقیم و بدون واسطه (خرید یوسی از سایت اصلی پابجی موبایل ) و در سریع ترین زمان ممکن. با کمترین هزینه و با تخفیفات فوق العاده در اختیار بازیکنان قرار دهد. همچنین تنها با وارد کردن آیدی و نام خود در سایت یوسی های خریداری شده در اختیار شما قرار می گیرد .

فروشگاه G4A4 با گیفت کارت های متنوعی که دارد میتواند هیجان بازی شما را چند برابر کند. قیمت و خرید یوسی پابجی موبایل در به صورتی است که شما با خیال راحت . و با  برنامه ریزی دقیق می توانید ، مقرون به صرفه ترین بسته ها را از ما خریداری کنید.اگر به اشتراک های آرپی پرایم و آرپی پرایم پلاس علاقه دارید ولی نمیدانید کدام یک را بخرید ، آموزش خرید آرپی پرایم پلاس و یا آرپی پرایم میتونه برای شما مفید باشه.

آیا خرید و نحوه واریز یوسی روش های مختلف دارد !؟

بله یوسی به 3 روش می تواند واریز شود:

1-روش اول که به خرید یوسی با آیدی معروف می باشد، را می توانید از معتبرترین و ارزان ترین سایت تهیه کنید. که با 3 سال سابقه کاری و داشتن نماد اعتماد در خدمت شما دوستان است.

2-روش دوم نیز خرید یوسی لاگین است. که شما برای خرید از این روش باید نام کاربری و گذرواژه (گوگل پلی، توییتر، فیسبوک، ایمیل) خود را برای شخصی که از آن خریداری می کنید. ارسال کنید تا با وارد شدن به اکانت شما بتوانند از طریق شاپ خوده بازی برای شما مقدار یوسی مورد نظرتان را بخرد.

لازم به ذکر است که اگر فروشگاه مورد نظر شما از ردیم کد های هکی و یا اکانت های گوگل پلی هکی استفاده کنند . و برای شما UC را واریز کنند بازی پابجی موبایل متوجه می شود و به احتمال 99/99% اکانت شما بن می شود و یا با خرید های بعدی یوسی از اکانت شما کم می شود.فروشگاه ما سیف ترین و امن ترین یوسی ورود به اکانت (لاگین) و واریز با ایدی را با کمترین و بهترین قیمت برای شما واریز می کند . و این تضمین را می کنیم که کمترین قیمت از آن ما می باشد.

3-روش سوم همان یوسی از طریق آیدی است، اما این بار در مورد یوسی های یکبار مصرف است که یک نوع جشنواره است . که سایت برای کاربران خود میگذراد و شما عزیزان هر 24 ساعت یک بار می توانید از این پک ها استفاده کنید.

معرفی بازی های دیگر

اگر میخاهید بازی پابجی نسخه ویندوز را بازی کنید باید برنامه استیم را نصب کنید و بازی را از آنجا خرید کنید، پیشنهاد ما ساخت اکانت استیم بر روی ریجن ترکیه هستش. چرا که بازی ها در این ریجن ارزان تر هستند. یکی از محصولات ما گیفت کارت استیم ترکیه است که شما کاربران عزیز فروشگاه G4A4 میتوانید با کمترین قیمت و بالاترین سرعت تحویل خرید گیفت کارت استیم ترکیه را با ما تجربه کنید

دکمه بازگشت به بالا