بازاریابی اینترنتی

یاهو 360 ابزاری عالی برای بازاریابی اینترنتی است

پنهانی نیست که وبلاگ ها و شبکه های اجتماعی چهره اینترنت را تغییر داده اند. این خدمات به افراد امکان می دهد علایق مشابه خود را با یکدیگر متصل و به اشتراک بگذارند. این خدمات نه تنها راهی برای دیدار با دوستان جدید است بلکه این خدمات به شما امکان می دهند تا تجارت خود را نیز بسازید و به بازار عرضه کنید.

Yahoo 360 سایتی است که وبلاگ نویسی را با یک شبکه اجتماعی در قالب بسیار ساده و غیر تهدیدآمیز ترکیب می کند. اگر تحت تأثیر قرار گرفته اید که وبلاگ ها به مهارت های فنی احتیاج دارند ، یا اگر توسط برخی از علاقه مندی های HTML و CSS که در دیگر سایت های شبکه های اجتماعی یافت شده است مورد ارعاب قرار گرفته اید ، یاهو 360 راهی بسیار ساده تر برای شروع کار شما خواهد بود.

هنگامی که شما یک حساب کاربری Yahoo 360 ایجاد می کنید ، می توانید صفحه ای را تنظیم کنید که کمی در مورد خودتان به جهان بگویید. در حالی که این یک جایگزین برای یک سایت تجاری واقعی نیست ، اما امکاناتی را برای شبکه سازی و بازاریابی فراهم می کند.

ایجاد صفحه شما بسیار آسان است. چند مورد از پیش انتخاب شده کاملاً وجود دارد ، و همچنین شما می توانید تم دلخواه خود را ایجاد کنید. اگر یاهو مسنجر را می شناسید و از قبل آواتار دارید ، می توانید از آن به عنوان عکس 360 خود استفاده کنید یا می توانید عکس معمولی خود را بارگذاری کنید.

پس از ایجاد طرح صفحه ، می توانید محتوای خود را اضافه کنید. این سایت به شما امکان می دهد بلاگ ایجاد کنید ، لیستی از مواردی را که توصیه می کنید ایجاد کنید ، بررسی کنید و موارد دیگری را اضافه کنید.

شما به راحتی می توانید با استفاده از این ابزارها تجارت خود را به بازار عرضه کنید. به عنوان مثال ، شما می توانید لیستی از محصولاتی را که بررسی کرده اید ایجاد کنید (فراموش نکنید که پیوندهای وابسته خود را درج کنید)؛ مشاهده لینک به سایت (های) خود؛ و اگر یک وبلاگ مرتبط با تجارت دارید ، می توانید فید RSS را به صفحه 360 خود اضافه کنید. اگر محصولات فیزیکی خود را ایجاد کرده اید ، می توانید عکس هایی از محصولات خود مشاهده کنید.

همچنین می توانید 360 کاربر دیگر را دعوت کنید تا “دوست” شما شوند. اینجاست که شبکه ها بازی می شوند. با استفاده از این سرویس می توانید افراد دیگری را ملاقات کرده و با آنها رابطه برقرار کنید. برخی از این افراد ممکن است مشتری های آینده یا شرکای تجاری باشند.

روش های مختلفی برای یافتن افراد وجود دارد. می توانید براساس موقعیت مکانی و همچنین علایق جستجو کنید. اگر می خواهید خود را به صورت محلی ارتقا دهید ، ویژگی موقعیت مکانی عالی است. جستجو با علاقه به شما امکان می دهد افرادی را پیدا کنید که علاقه مند به تجارت شما باشند.

استفاده از این نوع سایتها می تواند به شما در گسترش این کلمه در مورد شغل خود کمک کند. با این حال ، شما هنوز هم باید با اشکال دیگر بازاریابی آشنا شوید. همه افراد موجود در بازار هدف شما دارای یک حساب 360 خواهند بود ممکن است صفحه 360 شما ابزاری دیگر در جعبه ابزار بازاریابی شما باشد ، اما نباید تنها یک مورد باشد.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا