اخبار بازار

گیلان تجربه خرید برنج را تجربه کرد

خرید برنج تجربی است که بسیاری از ما در طول زندگی بارها و بارها آن را تجربه خواهیم کرد. در حقیقت ، کیفیت مناسب برنج وسیله ای است که همه هنگام خرید این محصول متوجه آن می شوند و همه عاشق خرید برنج هستند که از عطر ، طعم و مزه عالی برخوردار است. من در زادگاه من به عنوان توزیع کننده مواد غذایی کار می کردم و یکی از محصولاتی که من برای مشتریان عمده و خرده فروشی خود تهیه و توزیع کردم ، برنج بود.

مدتی در تهیه برنج مشکل داشتم و هر بار که این محصول را خریداری می کردم ، دوباره مورد انتقاد مشتریان و حتی خانواده ام که از این محصولات استفاده می کردند قرار گرفتم. به من بپیوندید تا ببینید که چگونه می توانید مشکل را حل کنید ژیلن کشته شد من بودم

یکی از مشتری ها از کیفیت پخت برنج شکایت کرده است ، یکی از رایحه های آن است که یکی از مزه ها و قیمت آن است. این باعث کاهش فروش برنج من شد ، بنابراین تصمیم گرفتم از هر طریق مطابق انتظارات مشتریان باشم. بهترین ایده ای که در آن زمان به ذهنم خطور کرد مشاوره افراد آگاه درباره خرید برنج بود.

از آنجا که در شهر ما کسی نبود که به من توصیه کند برنج بخرد ، تصمیم گرفتم از بازرگانان برنج در شمال کشور مشاوره بگیرم. در طی مکالمات تلفنی با برخی از آنها ، برخی مارک های برنج ایرانی برای من ارسال شد و آنها را برای مشتریانم توزیع کردم ، اما این بار نتوانستم برنج را بفروشم زیرا پس از خرید برنج ، از طرف مشتریان مشخص بود که تمام برنج ها مخلوط شده اند. یا آنها همه ویژگی های شیرین و میوه ای را ندارند. سرانجام تصمیم گرفتم برای خرید برنج به شهرستان گیلان بروم.

خرید برنج با کیفیت ، مشکلی بود که مدت ها درگیر آن بودم تا بتوانم در خرید شهر رشت موفق شوم.

وی گفت: مارک های مختلف برنج را در سن خود می توان یافت اما بهترین و مشهورترین برند برنج در استان گیلان گیلان است. اگرچه این دوست من را بسیار راهنمایی کرد ، از او خواستم مرا به مکانی معرفی کند که بتوانم برنج پخته شده آن مارک را چک کنم. وی گفت: همیشه برنج را از مارک ژیلن در خانه می خریم و من را برای ناهار به خانه او دعوت می کنیم. حدود ظهر با او به خانه برگشتیم.

وقتی به خانه رسیدید می توانید عطر و طعم معطر پخت برنج را طعم دهید ، وارد خانه شوید و با رایحه گیج کننده پخت برنج ، تحمل صبر خود را به خاطر طعم و کیفیت پخت تحمل کرده ام. مرد مدت طولانی برای باز کردن میز ناهار طول نکشید و دیسپلو با لوبیا های طولانی و یکنواخت مرا شگفت زده کرد. وقتی من برای اولین بار این برنج را چشیدم ، یاد برنج معتبر ایرانی که در کودکی می خوردیم ، می افتادم.

من به انتخاب خودم بسیار اطمینان داشتم و آن شب به جیلن بازرگان برنج رفتم و خرید انواع مختلف برنج مانند صدری ، هاشمی ، براون ، دودی و مانند آن را انجام دادم و به شهرمان بازگشتم. پس از توزیع برنج به مشتریان در کمتر از یک هفته ، من دو بار به کالایی که توزیع کردم سفارش داده شدم و بعد از سالها موفق به جلب رضایت مشتریانم شدم.

خرید برنج از یک پرورش دهنده گیلان برای من تجربه بسیار ارزنده ای بوده است ، زیرا من مدتی است که روی فروش برنج گیلان متمرکز شده ام و در حال حاضر من یکی از نمایندگان رسمی فروش برنج فرآوری شده در گیلان هستم و مفتخرم که این محصول را با بهترین کیفیت ارائه دهم.

شما هم می توانید برنج ایرانی درجه یک واقعی را بخرید به وب سایت رنگین کمان گیلان مراجعه کنید

https://gilankesht.ir/product-categ/products/

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا