بازاریابی

گوگل چگونه به دامنه های Edu ارزش می دهد؟

در دنیای SEO ، دامنه های .EDU دارای دامنه وسیعی هستند. در واقع ، هر نشانی اینترنتی مرتبط با آن از یک دامنه .EDU در رتبه بندی موتورهای جستجوی خود تنها به این دلیل است که دامنه .EDU به آنها پیوند می دهد.

از دیدگاه موتورهای جستجو ، پیوندهای .EDU به این وب سایت شخص ثالث اعتبار و اعتبار می بخشد. در بین بازاریابان موتورهای جستجو بسیار شناخته شده است.

اما در حالی که برخی ممکن است فکر کنند که گوگل به این نوع پیوندها به دلیل اینکه دامنه های .EDU هستند ارزش می دهد ، هیچ مدرکی در این مورد وجود ندارد – در واقع ، گوگلر جان مولر اخیراً برعکس آن را در گروه های گوگل نوشته است: او گفت: “اساساً ، من می خواهم اضافه کنم ، اما پیوندهای پشتیبان از دامنه های .EDU عموماً هیچ گونه اعتماد بیشتری از طرف Google دریافت نمی کنند.” او گفت.

ارزش backlink .EDU چقدر است؟

ارزش واقعی پیوند .EDU از همان سایت بسیاری از سایتهای معتبر دیگر موجود در سایت است. وب سایت هایی با دامنه های EDU اغلب دارای اعتبار و اعتبار قوی هستند زیرا قدیمی هستند و دارای وب سایت های با کیفیت و معتبر زیادی هستند که به آنها نیز پیوند می دهند ، بنابراین ارزش واقعی مستقیماً به دلیل اینکه دامنه های .EDU هستند ، نیست ، بلکه به این دلیل است که دامنه هستند. با اقتدار

آدرس های EDU را اسپم نکنید

به دلیل اهمیت پیوندهای EDU به وب سایتهای دیگر ، هر روز آنها توسط شرکتهای سئو غیر معتبر یا شرکتهای ساده در هر موضوعی ، غیر مرتبط با سایت ، بمباران می شوند. اغلب این شرکت ها سعی می کنند نظرات هرزنامه ارسال کنند یا می خواهند پیوندها را مبادله کنند (توجه داشته باشید! Google پیوندهای پولی را مجاز نمی داند و افراد را برای آن کاهش می دهد / مجازات می کند ، با این حال این امر اغلب اتفاق می افتد ، و همیشه مجازات نیست ، اگر صریحاً پرداخت نشود. پیوند) به

نحوه بازگشت پیوندها به گنبد .EDU

اگر به بک لینک .EDU احتیاج دارید ، تبلیغات هرزنامه یا تبادل لینک نیست. امتحان این روشها صرفاً اتلاف انرژی خواهد بود و ممکن است توسط Google (به طور کلی برای تبادل لینک) مجازات شوید.

با این حال ، اگر در حال ایجاد اطلاعات ارزشمند هستید یا در موارد مختلف با آنها تجارت می کنید که مورد علاقه آنها است ، بک لینک ها می توانند بخشی طبیعی از این تجارت شوند. در غیر این صورت ، می توانید با ایجاد بورسیه تحصیلی برای دانش آموزان مدرسه ارزش قائل شوید. سپس ممکن است بک لینک های EDU را از آنها دریافت کنید.

Domain Authority توضیح داد

گواهینامه های Domain Authority در ده ها سیستم عامل SEO و بازاریابی آنلاین در سراسر وب گنجانده شده است. اعتبار دامنه معیاری است که با میزان دامنه های اختصاص داده شده به نتایج جستجوی Google اندازه گیری می شود. به عنوان یک ابزار قدرتمند قابل اعتماد می توانم از رتبه Ahrefs و رتبه Moz – نوار ابزار Moz نام ببرم.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا