دانش و فناوری

گوگل و اپل ناگزیر به حذف تیک تاک ؛ آیا FCC تیک تاک را نابود می‌کند؟

There is no match for FCC، گوگل و اپل ناگزیر به حذف تیک تاک باشند. شواهد حاکی از تلاش برای مبارزه با ارتباطات فدرال برای نابودی تیک تاک است.

رئیس کمیسیون ارتباطات فدرال (FCC) در ابلاغیه‌های جدید از گوگل و اپل درخواست کرده است Brendan Carr چ ت ت ت nd nd nd nd nd nd nd nd این برنامه حجم زیادی از اطلاعات را جمع آوری کرده و به پکن می‌فرستد. تیک تاک که روند رو به رشد خود را از چند سال قبل آغاز کرده حالا حدود 1 میلیارد کاربرد فعال ماهانه دارد.

مستر بلیط

بیشتر بخوانید: ‌ حل مشکل عدم اتصال به شبکه تیک تاک

ووگل و اپل ناگزیر به حذف تیک تاک

رر ک ر ر و ک ک ک ک ک م م م م م م م م م م م م مسائل تیک تاک اما اولویت اصلی سیاستمداران آمریکایی است که معتقدند این سرویس نوعی سرویس جاسوسی چینی است که اطلاعات کاربران را به سهولت در اختیار پکن قرار می دهد.

گزارش جدید رئیس FCC می‌گوید که یک فایل صوتی لو رفته از مکالمات صوتی 80 جلسه‌ای در ByteDance حاکی از صحبت‌های مهندر

ووگل و اپل ناگزیر به حذف تیک تاک ; FCیا FCC کیا تاک را نابود می کند؟

این گزارش تنها چند ساعت پس از آن منتشر شد که تیک تاک اعلام کرد 100 درصد دیتای کاربران آمری. رئیس FCC اما در سری توییت‌های خود مدعی شد که تیک تاک تنها ویدیوی کاربران را نمی‌بیند، بلکه تاریخچه مرورگر و سابقه جستجو، شناسه‌های بیومتریک، پیام‌های پیش‌نویس شده، عکس، ویدیو و هر نوع دیتای دیگری را جمع‌آوری می‌کند.

مدیر FCC همچنین کپی از نامه‌ای درخواستی برای حذف تیک تاک از استورهای اپل و گوگل را در توییتر خود منتشر کرده است. دولت یک نبرد طولانی با تیک تاک داشت و ح ح ت

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما درباره درخواست جدید FCC و گوگل و اپل ناگزیر به حذف تیک تاک هستند. دیدگاه خود را با ما در میان قرار دهید.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا