دانش و فناوری

گوگل نسل دوم پیکسل استند را با قیمت ۷۹ دلار معرفی کرد

در رویداد پاییزی گوگل ، این شرکت نسل بعدی پیکسل را نام برد پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو همچنین تعدادی از ویژگی های جدید از جمله چشم انداز حاشیه ای شکل و دومین پایه پیکسلی بی سیم پیکسل را رونمایی کرد. شارژر بی سیم جدید می تواند پرچم های جدید Pixel را سریعتر از نسخه اصلی خود شارژ کند و چند ویژگی اضافی را نیز ارائه می دهد که در نسل قبلی موجود نیست.

نسل دوم Google Pixel Stand

ظاهر جدید گوگل پیکسل کمی بزرگتر از نسل قبلی است ، اما دارای 21 وات خنک کننده و فن بی سیم با پیکسل 6 و 23 وات سریعتر شارژ پیکسل 6 پرو است. برخی از دستگاه های استاندارد Qi را می توان از طریق تلفن با یک پایه جدید شارژ کرد ، اما ظرفیت شارژ آنها محدود به 15 وات است.

پلاستیک مورد استفاده در پایه پیکسل جدید از 50٪ پلی کربنات ساخته شده است و همچنین 39٪ از مواد بازیافتی را استفاده می کند. وزن آن 383.6 گرم است و دارای کابل 1.5 متری USB-C ، آداپتور برق 30 وات USB-C و راهنمای راه اندازی سریع است. خوشبختانه آداپتور در جعبه پیش فرض موجود است ، بنابراین نیازی به هزینه اضافی برای تهیه آداپتور اضافی نیست.

نسل دوم Google Pixel Stand

نسل دوم Google Pixel Stand

چی صحبت یک یادداشت اضافه شده به پایه Pixel می تواند راهی جدید برای مشاهده دوربین های Nest موجود ، تنظیمات دمای خانه یا چراغ های جلو ارائه دهد. ویژگی های زیادی وجود دارد که به شما امکان می دهد خانه هوشمند خود را مدیریت کنید که فقط با نگاه کردن در دسترس خواهد بود.

نسخه جدید گوگل پیکسل «به زودی» در دسترس قرار می گیرد و 79 دلار قیمت دارد که همان قیمت پیکسل اصلی در زمان عرضه است. این محصول به رنگ سفید عرضه می شود و هیچ اشاره ای به رنگ آن نشده است.

نظر شما در مورد نسل دوم شارژ بی سیم Google Pixel Stop در تلفن های شرکت Pixel یا سایر دستگاه های سازگار چیست؟

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا