عمومی

گوگل رقص چیست و چه تاثیری بر سئو دارد؟


تصور کنید که یک فرد کلاس 4 نفره هستید و شرط کسب و کار شما این است که فقط یک نفر را از بین 5 دانشجویی که پتانسیل و تمایز دیگران را دارند انتخاب کنید. چه راهی

آیا یافتن بهترین فرد مفید است؟ امتحان بسیار دشوار سال گذشته؟ چه می شود اگر همه یا چند نفر مدرک یکسانی کسب کنند؟ چه شاخص هایی را می توان به استعدادها اختصاص داد؟ موقعیت Google مانند وضعیت معلم ضعیف است. گوگل باید هر ثانیه میلیون ها صفحه را اسکن کند و هزاران عامل را بررسی کند تا ببیند کدام سایت در صدر قرار دارد!

اکنون فرض کنید مسابقه آنقدر شدید شده است که بسیاری از وب سایت های مختلف کلمات کلیدی یکسانی دارند کاملا یک سطح حالا Google باید چه کند؟

دیگر بازی های خانوادگی در اینجا نیست ، رشوه گوگل نیست!

در چنین شرایطی ، گوگل برای اتخاذ بهترین تصمیم ، سایت و سایر سایتهای مشابه را جستجو می کند! ممکن است بپرسید رقص گوگل چه معنایی دارد که اگر و چگونه گوگل با رقص در سایت ما نتیجه می گیرد؟

در این مقاله با جزئیات Google Dance صحبت می کنیم ، Google Dance قدیمی و جدید را با هم مقایسه می کنیم ، تأثیر Google Dance را در سایت های مختلف بررسی می کنیم و به تمام توصیه هایی که سایت شما برای پیروزی در این رقابت بزرگ نیاز دارد ، می پردازیم.

اگر دنیای رقص و مسابقه هیجان انگیز و رقیب در گوگل را دوست دارید ، پیشنهاد می کنم تا پایان این مقاله با ما باشید.

رقص گوگل یا همان Google Dance یکی از روش هایی است که گوگل برای به چالش کشیدن نتایج جستجو و انجام بهترین رتبه بندی از آن استفاده می کند..

Google Dance یا همان Google Dance یکی از الگوریتم های محبوب مانند Google Panda ، Google Penguin و Hummingbird نیست.

اگر از لحاظ فنی و با دقت به آن نگاه کنید ، بله این یک الگوریتم بالا و پایین است ، اما اکثر کارشناسان سئو آن را در به روزرسانی های بزرگ الگوریتم گوگل نمی گنجانند.

برخی معتقدند که Google Dance همان مدت زمان 15 تا 15 روز با افزایش و سقوط سایتها است ، در حالی که برخی دیگر معتقدند که Google Dance بخشی از الگوریتم اساسی موتور جستجوی گوگل است.

اما اگر نظر من را می خواهید ، من در مورد آن چیزی نمی گویم ؛ مهم است بدانید که Google Dance چگونه کار می کند و چگونه سایت خود را برای آن آماده می کنیم. بد نیست بدانید که گوگل از 2 سال پیش برای بهبود رتبه سایت ، استفاده از این روش را آغاز کرده و در سال اختراع خود را ثبت کرده است.

به عبارت ساده ، Google راه اندازی می شود موقتی وب سایت یا محتوای جدید فرصت میزان نوردهی بیشتری به شما می دهد کاربران بودن بازخورد کاربر (از جمله کلیک بر روی لینک ، مرور صفحه ، زمان نگه داشتن صفحه ، سرعت پرش و غیره) با بالا رفتن سایت توسط ربات های گوگل کنترل می شود و در صورت بالا رفتن سایت ، این محتوای جدید راضی می کند و در صورت بروزرسانی رتبه بندی می شود. اگر اینطور نباشد ، ابتدا سقوط خواهد کرد یا حتی پایین تر.

Google به کاربران کمک می کند تا محتوای قابل مشاهده را ارزیابی و ارزیابی کنند.

اگر دو مدخل مشابه برای همان کلمه کلیدی وجود داشته باشد ، الگوریتم های پیشرفته گوگل بر اساس شاخص های اصلی شروع به رتبه بندی می کنند ، اما در همان زمان ، این نتایج جستجو برای دوره های متغیر متغیر و برای تعداد محدودی از کاربران فراز و نشیب خواهد بود.

اگر عنوان جذاب تری تحت تأثیر قرار گیرد رقص گوگل سپس به طور موقت به صفحه نتایج رسید کلیک می کند بالایی گوگل پس از جذب کاربران و سپس ماندن بیشتر در آن صفحه ، دریافت که شایسته رتبه بالاتری است.

برعکس نیز صادق است. اگر سایتی در گوگل رتبه خوبی داشته باشد و مورد استقبال کاربران قرار نگیرد ، به زودی به آنجا (یا حتی کمتر) باز می گردد.

در ابتدا ، گوگل برای مرتب کردن مشکلی ندارد. هر جستجوی تطبیق با تراکم عنوان و کلمه کلیدی در متن مطابقت دارد و در آخر به پس زمینه ها نگاه می کند.

حدس بزن چه اتفاقی افتاد؟ حدس شما درست است! بنابراین همه سعی در ایجاد صفحات نامناسب پر از کلمات کلیدی و بدترین ، بک لینک از چندین سایت بی ارزش داشتند! وقتی اطلاعات زیادی درباره Google Play Gogol شنیدند ، آنها شروع به آزار و اذیت و ترک تمام شب و قرار دادن قاشقهای خود در صفوف گوگل کردند.

هنوز هم این سایت ها را می بینید؟

وقتی این مسئله را دید ، گوگل دست به اقدام زد و بدون تیز کردن شمشیر خود ، او قورت داد که در هر زمان معین به هر یک از این پرندگان برسد.

بسیاری از سایتها در سالهای قبل – قبل از به روزرسانی های کاساندرا ، فلوریدا و بوستون گوگل – با این روش های کثیف به راحتی رتبه بندی شدند.

بروزرسانی بوستون، این اولین به روزرسانی ماهانه بود که گوگل قول داده بود ، اما بعداً آنها تصمیم گرفتند که زمان مشخصی تعیین نکنند. نوسان در نتایج جستجو این بلافاصله پس از به روزرسانی بوستون آغاز شد ، اما نوسانات نتایج جستجو یا Google Dance در آن سالها دلایل دیگری برای ادامه دارد.

بروزرسانی کاساندرا حمله کامل به لینک اسپم و نسخه های جدیدتر فلوریدا طوفانی رخ داد که وب سایتها را با کلمات کلیدی پر کرد.

سه به روزرسانی گزارش شده برای مواجهه با تاکتیک های سئو ، قصد داشتند شمشیر را نشان دهند ، اما به روزرسانی های بعدی سودان مطلوب سودان را با katana کاهش داد.

امروزه شاخص هایی مانند میزان گزاف گویی ، میزان پیمایش صفحه ، تعامل کاربر با سایر قسمت های سایت ، اشتراک گذاری و ده ها شاخص دیگر بر رتبه بندی هایی که صفحه یا سایت در نتایج جستجو دارد تأثیر می گذارد.

بیشتر ایندکس های جدید گوگل به تعامل و رفتار کاربر متکی هستند ، به همین دلیل رضایت کاربران باید اولویت اصلی باشد.

ما گفتیم که گوگل قدیمی نسبتاً ساده تر بوده و به راحتی فریب داده می شود. در سالهای نه چندان دور ، حدود 5 روز طول کشید تا همه وب سایت ها در سرورهای گوگل ایندکس شده و رتبه شوند. رتبه بندی تغییرات پس از این دوره های فهرست بندی قابل توجه بود. به عنوان مثال ، این صفحه به مدت 7 روز در 5 روز برتر باقی مانده است ، اما در فهرست بعدی در رده های بعدی در یک شب قرار دارد!

برای این به روزرسانی های جامع در فهرست داده های Google و به اصطلاح طبقه بندی مجدد رقص گوگل گفتند

از تاریخ 9 اوت ، Google Dance دیگر به طور گسترده در پایگاه داده به روز نمی شود ، اما Google Dance معنای جدیدی را به خود گرفته است.

اکنون سایت ها به روشی هوشمندانه تر و سریع تر نمایه می شوند. الگوریتم ها بیشتر و بیشتر می شوند رفتار کاربر بیش از هر زمان دیگری ، بر رتبه بندی نتایج جستجو تأثیر می گذارد.

Google Dance جدید دیگر به معنای تغییرات دوره ای با به روزرسانی بانک اطلاعاتی سرورهای Google نیست. Google Dance جدید فرصتی در نظر گرفته شده برای همه است.

بیایید بگوییم که شما به تازگی اقدام به فروش کالاها در فروشگاه خود کرده اید و از نظر قیمت ، پشتیبانی ، محتوا و سئو چیزی از دست نداده اید.

پس از گذشت چند ماه از شروع فروش و تلاش برای به روزرسانی وبلاگ ها و صفحات سایت خود به طور مرتب ، متوجه می شوید که رتبه سایت شما با کلمات کلیدی مورد نظر خود مطابقت ندارد. به عنوان مثال ، سایت شما در صفحه چهارم نتایج جستجو ظاهر می شود و بازیکنان بزرگی در بازار در صفحه اول قرار دارند.

اگر در مورد Google Dance نشنیده بودید ، در آنجا متوقف خواهید شد و پس از خداحافظی از Google برای وداع با یک فروشگاه چهارراه می خواهید رفته است!

اگر اصول اولیه SEO را دنبال می کنید ، ممکن است خبر خوب یا بد باشد.

خبر خوب این است که فروشگاه آنلاین شما همیشه در صفحه 2 نیست. Google گاهی اوقات به فروشگاه شما امتیاز بهتری می دهد تا توسط کاربران آن آزمایش شود. رقبای موجود در فروشگاه ممکن است بسیار قوی و منسوخ باشند ، اما به خاطر همین نگران نباشید Google به همه فرصتی می دهد.

تلاش برای بهبود و سرعت بخشیدن بهترین کار در این شرایط نیست.

خبر بد این است که شما ممکن است در چند ماه گذشته چندین بار در معرض رقص گوگل قرار بگیرید. Google متوجه شده است که کاربران به فروشگاه شما علاقه ندارند و رتبه فعلی که شما بدست آورده اید نتیجه Google Dance است.

در این حالت خطاها را پیدا کرده و به سرعت آنها را برطرف کنید.

توجه: تجزیه و تحلیل می تواند به شما در کشف این تغییرات در رتبه بندی سایت خود به بالا و پایین کمک کند. تغییرات موقتی (حدود چند روز) و نوسانات شدید نشانگر Google Dance است و اگر بعد از این نوسانات شاهد ثبات نسبی باشید ، موقعیت فعلی برای مدتی تغییر نخواهد کرد.

صدها عامل مختلف بر رتبه سایت شما تأثیر می گذارد. برخی مانند کمیت و کیفیت بک لینکها در تمرکز روی سئو و تطبیق محتوا مؤثرتر هستند ، در حالی که برخی دیگر بسیار کمتر موثر هستند. Google Dance یک به روزرسانی اصلی الگوریتم نیست که می تواند تعیین کند چه عواملی بیشترین تأثیر را دارند یا کدام یک منجر به رتبه پایین تر می شود.

Google Dancing در واقع راهی برای انجام این کار است مقایسه محتوا از دیدگاه کاربران به همین دلیل نباید از دیدن وب سایت هایی با طراحی رابط کاربری ضعیف یا نداشتن سئو در صفحه اول نتایج گوگل غافلگیر شوید.

با یک نگاه منصفانه می توانید ببینید که مطالب در این سایت ها چقدر مفید و به اشتراک می گذارند.

هرچه محتوا و فاکتورهای دیگر از قبیل تجربه کاربر سایت ، یا Google Dance باعث بهبود رتبه شود و یا هرچه محتوای بد و تجربه کاربر در سایت بدتر باشد ، رتبه Google Dance پایین تر می رود.

این دوره امکان پذیر است از چند روز تا چند ماه بکش در مورد تعداد دفعاتی که Google نتایج جستجوی شما را بالا و پایین می کند ، تعداد و شماره های دقیقی وجود ندارد. اگر از رتبه بندی فعلی محتوای سایت خود راضی نیستید ، فقط آن را به روز کنید و منتظر باشید تا رباتهای خزنده گوگل متوجه این تغییرات شوند. رقص آسان!

هرچه بروزرسانی ها ، محتوا ، بلاگ نویسی و اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی بیشتر باشد ، نوسان رتبه بالاتر خواهد بود.

اگر تجربه ایجاد یک سایت جدید را دارید ، با این وضعیت آشنا هستید. مدتی ممکن است یک سایت جدید برای چند روز در صفحه اول ظاهر شود و بعد از چند روز در صفحه هفتم باشد. با این حال ، به خاطر داشته باشید که اگر به طور پیش فرض در فاکتورهای دیگر دخالت نکنیم ، این امر صحیح است.

مهم: دستیابی به رتبه های بالا به معنای دستیابی به یک نقطه پایدار ، ایمن و دائمی نیست. هر رقیب دیگری می تواند با تجزیه و تحلیل صدا و یافتن نقاط قوت و ضعف بهتر عمل کند. ماندن در رده های برتر به تلاش مستمر برای شناسایی رقبا ، بروزرسانی و رعایت ده ها نکته مختلف SEO نیاز دارد.

کارشناسان Google اطلاعات دقیقی در مورد این موضوع ارائه نمی دهند ، اما تجربه متخصصان وب و کارشناسان سئو نشان می دهد سایت هایی که وضعیتی مانند موارد زیر دارند ، بیشتر از Google Dance دریافت می کنند.

  • سایت های تازه راه اندازی شده به سرعت در حال گسترش هستند.
  • سایتهایی که محتوا را با کلمات کلیدی جدید و کم رقابتی منتشر می کنند.
  • سایت هایی که بک لینک های سریع و شگفت آور را انجام دادند.

جواب این سؤال فقط یک جمله یا یک کلمه نیست ، بلکه تحلیل رقبا مهمترین کاری است که باید انجام شود. یعنی دانستن اینکه چه رقبا دارند یا ندارند.

استفاده از ابزارهای تحلیل و آماری Google به معنای آن است Google Webmaster و Google Analytics می توانند به شما در یافتن نقاط قوت و ضعف کمک کنند.

دانستن و تمرین چند مورد زیر همچنین می تواند به شما در رتبه بالاتر بعد از Google Dance کمک کند.

  • از عناوین قانع کننده و قانع کننده استفاده کنید
  • توضیحات را جدی بگیرید
  • برای جلب توجه می توان از emoji در عنوان استفاده کرد
  • به درستی به هم وصل شوید تا نرخ تعامل بیشتری را بدست آورید
  • همیشه در ایجاد محتوا به رضایت کاربر توجه کنید

چالش ذکر شده در مقدمه را ذکر کنید. کلاس 4 نفره که دانش آموز ممتازی در آن انتخاب می شود. بعد از دانستن اینکه Google Dance چیست ، اکنون می دانیم که برای یافتن دانش آموز برتر ، باید چالش های مداوم و متنوعی را برای ظهور استعدادهای مختلف در زمان ها و شرایط مختلف طراحی کنیم.

اگر 1٪ ​​شانس وجود داشته باشد که 3 نفر در این گروه در همان سطح حضور یابند و نمی توانند به درستی ترتیب بگیرند ، چندین رشته دشوارتر و متنوع تر در رشته های مختلف مورد نیاز خواهد بود.

این می تواند یکی از دلایل نوسان در نتایج جستجو باشد. یعنی رقابت در کلمه کلیدی شدید نیست و بقیه در همان سطح قرار دارند.

در این شرایط ، طبقه بندی دقیق دشوارتر می شود. ادامه و بالا رفتن رتبه بندی به این معنی است که هیچکدام از نتایج هنوز نتوانسته اند رضایت کاربر را در وهله اول و Google در جایگاه دوم کسب کنند.

مثل آب گل آلود است. یک SEO می تواند به راحتی یک کوه یخ را ضرب کرده و رقبا را روی انگشتان خود نگه دارد.

اکنون دلیلی برای تعجب از افزایش و سقوط ناگهانی Google Analytics وجود ندارد. همه اینها بخشی از مکانیسم موتور جستجوی گوگل است که در مقاله امروز با آن روبرو شدم. اکنون می دانید که Google Dance چیست ، چه فرصتهای طلایی دارد و چگونه باید از آن استفاده کنید.

فقط بخاطر داشته باشید که رتبه بندی همیشه بدان معنی نیست که محتوای رضایت بخش نیست. نمایه سازی نادرست سایت ، منفی SEO ، خطاهای سرور و غیره موارد فنی هستند که می توانند تأثیر عمده ای در رتبه بندی سایت داشته باشند.

منبع: نوین


مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

دکمه بازگشت به بالا