دانش و فناوری

گوگل رسما عرضه تبلت پیکسل با سیستم‌عامل اندروید را در سال 2023 تأیید کرد

در جریان کنفرانس توسعه‌دهندگان Google I / O 2022، شرکت گوگل از تبلت پیکسل یک رونمایی کرد که با محوریت سرگرمی طراحی شده است، اما تا سال 2023 عرضه نمی شود.

تبلت گوگل

این اولین باری است که گوگل از Pixel Slate در سال 2018، تبلت مخصوص خود را معرفی می‌کند که بر روی سیستم‌عامل اندروید پیش از آن، آخرین تبلت با برند گوگل که اندروید را اجرا می‌کند، Pixel C بود که در سال 2015 عرضه شد.

Rick Osterloh از گوگل، این شرکت قصد دارد تا تبلت پیکسل جدید، «م م ل مه از چنین دستگاه برتر در سری پیکسل انتظار دارید، تبلت جدید گوگل دقیقاً مانند پی ک‌

هیچ اشاره‌ای به قیمت نهایی این تبلت داده نشده است، که جای تعجبی نیز ندارد. زیرا احتمالاً بیش از یک سال تا زمان عرضه نهایی آن فاصله داریم.

تبلت گوگل

تبلت گوگل

گگ گگ گگ گگ گگ گگ گگ گگ گگ گگ گگ گ گ در اینجا، آنچه را که به نظر می‌رسد چهار پین در زیر لوگوی وجود دارد را می‌توانید مشاهده کنید. ی ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا این پین‌ها به‌طور بالقوه می‌توانند به‌عنوان مکانیزم شارژ تبلت درحین قرارگیری در داک‌های خاص عمل کنند، اگر ی ر چ هستند.

رنگ‌های تبلت پیکسل نشان‌داده‌شده به‌لطف حاشیه‌های ضخیم و سفید آن، کاملاً شبیه نمایشگر هوشمند Nest Hub است. درهمین‌حال، در پنل پشتی، به‌لطف دوربین تکی، طراحی تبلت پیکسل در پیکسل 3 و پیکسل اسلیت است. همچنین قابل‌ذکر است که به‌نظر نمی‌رسد برای فلاش دوربین درنظر گرفته شده باشد، که نشان‌دهنده اتکای شود.

تبلت آینده بدون شک نقطه‌ای اوج کاری است که گوگل در اندروید برای دستگاه‌هایی با “صفحه‌نمایش بزرگ” انجام شده است، که با اندروید 12L شروع می‌شود و با اندروید 13 نیز ادامه می‌یابد.

نظر شما پیرامون تبلت پیکسل گوگل که در سال 2023 به‌صورت رسمی عرضه خواهد شد، چیست؟

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا