دانش و فناوری

گوگل رسما تایید کرد پیکسل بوک جدید خود را تا سال ۲۰۲۳ معرفی نخواهد کرد

به نقل از وب سایت مطالعه قابل اعتمادگوگل اخیراً رسماً تأیید کرده است که هیچ برنامه‌ای برای راه‌اندازی Pixelbook جدید به‌عنوان تغییر نسخه با تأخیر قبل از شروع سال 2023 وجود ندارد. این اعلامیه توسط سخنگوی جستجوی غول پیکر در جریان یک رویداد خبری مرتبط با کوالکام در لندن اعلام شد.

هیچ پیکسل بوک جدیدی در سال 2022 منتشر نخواهد شد

کریس تسولاکی، فروشنده کروم بوک گوگل، اخیرا اعلام کرده است که این شرکت لپ تاپ جدید پیکسل بوک را در سال 2022 عرضه نخواهد کرد.

اولین نسل از کتاب های پیکسل گوگل که در سال 2017 راه اندازی شد، مشخصات بالایی را با قیمت پایه 999 دلار ارائه کرد. از آنجایی که حتی بهترین کروم‌بوک‌ها در آن زمان ارزان‌تر بودند، Pixelbook نتوانست به قیمت هدف گوگل برای ارزش بالای خود برسد و در بازار لپ‌تاپ شکست خورد.

در سال 2019، گوگل Pixelbook Go مطلع؛ Chromebook مقرون به صرفه با نمایشگر اختیاری 4K. از آن زمان، گوگل کروم بوک جدیدی معرفی نکرده است. در حالی که Pixelbook Go به فروش خود در بازار ادامه می دهد، فروش Pixelbook اصلی در سپتامبر امسال متوقف شد.

هیچ پیکسل بوک جدیدی در سال 2022 منتشر نخواهد شد

هیچ پیکسل بوک جدیدی در سال 2022 منتشر نخواهد شد

مانند گوشی های پیکسل 6، پیکسل بوک بعدی گوگل می تواند از تراشه های سفارشی گوگل پشتیبانی کند. نیکی آسیا در ماه سپتامبر، گزارش شد که گوگل اکنون در حال کار بر روی تراشه های جدید مبتنی بر Arm Design در دستگاه های سیستم عامل کروم خود است.

این گزارش همچنین ادعا می کند که گوگل مشتاقانه منتظر سال 2023 است. در تمام محصولات از چیپس استفاده کنید شروع کنید. ظاهراً گوگل امیدوار است با ایجاد پتنت و سفارشی سازی محصولات خود، محصولات خود را از سایر برندهای معروف مانند اپل متمایز کند.

نظر شما در مورد عرضه پیکسل بوک جدید در سال 2023 و اعلام احتمالی نسخه بعدی با تراشه سفارشی گوگل چیست؟

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا