دانش و فناوری

گوشی Saga با تمرکز خاص بر وب 3.0 معرفی شد

از مدتی پیش شایعاتی درباره عرضه اولین گوشی وب 3.0 جهان توسط سولانا مطرح شده بود و امروز این شرکت در همکاری با Osom ، گو

تیم از مهندسان و طراحان برند Essential که پیش‌تر گوشی Osom OV1 را معرفی کردند، امروز رسما از گوشی‌های با شباهت زیاد به Osom OV1 اما با نام Saga و ویژگی‌های متفاوت رونمایی کردند.

مستر بلیط

سولانا که یکی از پلفترمهای موفق بلوکچین ست امروز این گوشی که برچسب قیمت 1000 دلاری دارد از همین حالا قابل پیش خرید است اما در فصل اول سال آینده به بازار وادا.

بیشتر بخوانید: بیش از بینی قیمت سولانا در سال 2022 و سالهای بعد

Soshi Saga با ویژگی خاص بر وب 3.0 عرضه می شود

Soshi Saga با خاص خاص بر وب 3.0 معرفی شد

وشی سولانا Saga نمایش باگر 6.67 اینچی از نوع OLED و با رفرش ریت 120 هرتزی عرضه می شود و از 512 حافظه حافظه داخلی دارد.

بخش مکمل این گوشی که آن را در قامت یک پرچمدار جلوه می‌دهد، استفاده از پردازنده اسنپدراگون 8 نسل

در بخش دوربین نیز این مدل چیزی از عموم پرچمدارها کم ندارد از دوربین دو گانه متشکل از سنسورهای 50 مگاپیکسل. اما اصلی‌ترین بحث درباره گوشی سولانا به کک ات

ناتولی یاکوونکو مدیر عامل پروژه سولانا گفته است که گوشی جدید حماسه امکان می‌دهد تا در گوشی‌ها نیز بماند. این گوشی مخصوص دنیای دنیای است که به رمزارزها، وب 3 و بهبه NFT دارند

مارکت‌پلیس‌های Magic Eden (متمرکز بر NFT)، فانتوم (تولیدکننده‌ی والت سولانا) و Orca (ررافی رمزارز)

Soshi Saga با خاص خاص بر وب 3.0 معرفی شد

Osom نیز درباره معرفی گوشی جدید گفته است که این دستگاه با OV1 یکسان است و قرار نیست به عنوان گوشی‌های مجزا عرضه شود. این معنی است که نام حماسه، محور اصلی فعالیت های برند Osom در دنیای رقابت های موبایلی امروزی است. جیسونو کیتس، شرکت و بنیانگذار این برند درباره همکاری با سولانا و معرفی گوشی جدید می‌گوید:

شرکت‌های جدید سخت‌افزاری باید از Web3 که آینده‌مان را تشکیل می‌دهند، حمایت کنند. ساخت اکوسیستمی که به آینده می‌نگرد بسیار هیجان انگیز است.

سولانا در کنفرانس معرفی گوشی جدید خود حتی از اپ استور به نام Solana Mobile Stack نیز رونمایی می‌کند که قرار است اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز باشد و به طور پیشفرض در گوشی Saga عرضه شود.

ه ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت این پلتفرم قصد دارد از اپ استور اختصاصی خود را به مرور در تولیدکنن ددان استفاده کند یاکوونکو می‌گوید:

۱۳ سال پس از آغاز به‌کار بیت‌کوین، در کنفرانس توسعه‌دهندگان اپل حتی یک خبر با محوریت رمزارزها اعلام نشد. فکر می کنم این موضوع را به ما می دهد.

ایش از این انتظار می‌رفت که سولانا و اسوم تنها یک گوشی با ویژگی خاص بر حریم خصوصی بسازند اما حالا اوضاع به نظر متفا. ب اوس اوس اوس اوس اوس اوس اوس اوس اوس اوس اوس شما دقیقاً اینجا هستید تا HTC را در این زمینه دانلود کنید، ‌ شکستی کامل بود.

در حال حاضر حاضر رندرها و تصاویر رسمی گوشی Saga فاش نشده اما این گوشی به احتمال زیاد مشابهی با Osom OV1 دارد. تصاویر این مطلب همگی مربوط به گوشی OV1 است.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در خصوص گوشی Saga چیست؟ آیا این گوشی در رقابت های بازاری اسمارتفون های امروزی موفق خواهند بود؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان قرار.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا