دانش و فناوری

گوشی وان پلاس Ace با تراشه Dimensity 8100 و شارژ 150 واتی به‌زودی معرفی خواهد شد

ا به‌طور مشترک مدل‌های جدید از یک دستگاه اصلی را تنها با تغییر نام. به‌عنوان‌مثال، به‌نظر می‌رسد طراحی وان پلاس Nord CE 2 Lite اینده از Realme 9 Pro قرض گرفته شده است و حتی اولین توشی تاشوی وان پلاسN چیزی به اوپو Find N با کاربری اختصاصی این شرکت می تواند باشد. حال گفته می‌شود که وان پلاس درحال کار بر روی یک مدل جدید با نام OnePlus Ace است که احتمالاً نسخه‌ای تغییر نام‌یافته است. Realme GT Neo3 خواهد بود.

ووشی وان پلاس آس

ک د ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا این گوشی ظاهراً OnePlus Ace نام دارد و یکی از مسئولین ارشد این شرکت، Lin Fenshuo، درحال‌حاضر از این مدل استفاده می‌کند.

Lin Fenshuo اخیرا در حساب رسمی ویبو خود تصویری را به‌اشترک گذاشته است که منتسب به وان پلاس آس می‌باشد. علاوه بر این، WHYLAB نیز تصویر مرجع یک گوشی هوشمند را به‌اشترک گذاشته و برگه مشخصات این دستگاه را نیز منتشر کرده است.

طبق اطلاعات مندرج در این برگه، این دستگاه دارای شماره مدل PGKM10 است و با قضاوت بر اساس توجه داشته باشید که این دستگاه چند هفته پیش در گواهی سایت 3C نین نیز دیده شده است.

ووشی وان پلاس آس

ووشی وان پلاس آس

OnePlus Ace یا دستگاه PGKM10 یک پنل OLED با ویژگی 6.7 اینچ است. ی و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و مفته می‌شود که این دستگاه از پردازنده ابعاد 8100 مدیاتک قدرت خود را می‌کند. به روز شده که نمی‌دانند، این تراشه درحقیقت یک چیپست میان‌رده جدید است که برای اولین بار در Realme GT Neo3 استفاده شد.

This is a special feature of the Mighty One of the Mighty One ، این گوشی دارای لنز اصلی با سنسور 50 مگاپیکسلی IMX766 خواهد بود. سایر سنسورهای دوربین فاش نشده است. این دستگاه از یک نمونه 450 میلی‌آمپرساعتی با پشتیبانی از شارژ سریع 150 واتی بهره می‌برد.

جدای از این، وان پلاس بهصراحت هیچ جزئیاتی از این گوشی راش فاش نشده است، بااین، انتظار می رود که این شرکت بهزودی یک گوشی هوشمند با تراشه Dimensity 8100 را عرضه کند و این می تواند همان دستگاه باشد.

نظر شما درباره گوشی هوشمند وان پلاس آس و مشخصات این دستگاه چیست؟

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا