دانش و فناوری

گوشی هوشمند Nothing Phone 1 بدون شارژر درون جعبه عرضه خواهد شد

مدتی است که در دنیای تکنولوژی، یک نام جدید به عنوان برندی مدعی بسیار مورد توجه قرار می‌گیرد. این شرکت که هیچ نامی ندارد و قبلاً ایربادزی را معرفی کرده بود، اکنون قصد معرفی یک گوشی هوشمند را دارد. اما بر اساس اخبار و اطلاعاتی که به بیرون درز یافته است، گوشی هوشمند Nothing Phone 1 بدون شارژر درون جعبه عرضه خواهد شد. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

Nothingushi Smart Nothing Phone 1 شارژر نخواهد…!

در اقدامی غافلگیرکننده برای دستگاهی که قصد دارد خود را از آیفون‌های شرکت اپل متمایز کند (به قول بنیانگذار این شرکت، یعنی کارل پی)، استارت‌آپ جدید هیچ چیز گفته نشده است که اولین گوشی تلفن ۱ آن‌ها بدون شارژر درون جعبه عرضه می‌شود. Abhishek Yadav گزارش می‌دهد که این خبر همراه با تصویر انبوهی از جعبه‌های Nothing Phone 1 منتشر شده است که در داخل آن‌ها هیچ آداپتور شارژی وجود ندارد، این افشاگر نیز تأیید کرده است که دستگاه را با نرخ نوسازی ۱۲۰ هرتزی پشتیبانی می‌کند.

ر رسما تایید شده است که هیچ شارژری درون جعبه نااتینگ فون ۱ وجود ندارد و این دستگاه بدون آداپتوضار‌ عرژ ر. اسکنر اثر انگشت این دستگاه نیز درون نمایشگر قرار دارد. همچنین نرخ نوسازی نمایشگر دستگاه، ۱۲۰ هرتزی خواهد بود.

هوشی هوشمند Nothing Phone 1

به غیر از این موارد، انتظار می‌رود Nothing Phone 1 با قیمت ۴۶۹.۹۹ یورو یا حدود ۴۹۰ دلار همراه با با ایربادز Nothing Ear 1 همراه می‌شود و همچنین به پردازنده میان‌رده اسنپدراگون 778G پلاس، نمایشگر ۶.۶ اینچی ۱۲۰ هرتز با رزولوشن FHD و اینش دوربین دوگانه مجهز باشد. این هیچ اشکالی ندارد.

بنابراین، به گفته PhoneArenaNothing ویژگی به فرد Nothing Phone 1 من تو را راحت نخواهم گذاشت: پیش تو خواهم آمد. نظر شما در این مورد چیست؟

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا