دانش و فناوری

گوشی های تاشو آنر احتمالا با این نام تا بهار 2022 عرضه می‌شوند

گوشی های تاشو آنر با دو طرح متفاوت در حال حرکت. آیا این گوشی ها می توانند با گلکسی زد فولد 4 و گلکسی زد فلیپ 4 رقابت کنند؟

مدت هاست که شایعه شده است که آنر یک گوشی پرچمدار با کد به نام Honor Magic X دارد و حالا شایعاتی در مورد تاریخ عرضه گوشی های تاشو آنر به گوش می رسد. این گوشی ها در بهار 1401 رونمایی خواهند شد.

Changan Digital King یکی از خرده فروشان چینی است که از عرضه دو گوشی تاشو برند آنر قبل از بهار سال 1401 خبر داد. اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود، حداقل یک گوشی تاشو در زمستان سال آینده رونمایی خواهد شد.

به گوشی های تاشو احترام بگذارید

جزئیات احتمالی گوشی های تاشو Honor

بر اساس اطلاعات منتشر شده از سوی این افشاگر چینی، لازم به ذکر است که یکی از گوشی های تاشو دارای لولای عمومی بوده و به صورت کتابی باز و بسته می شود. گوشی دیگر احتمالا لبه مستقیم دارد و بالا و پایین باز و بسته می شود.

به نظر می رسد آنر در طراحی گوشی های تاشو از سبک طراحی Galaxy Z Flip 3 و Z Fold 3 تقلید کرده است. با این حال، برخی گزارش‌ها حاکی از آن است که صفحه تاشو بزرگ‌تر شبیه به Huawei Mate X2 خواهد بود. جای تعجب نیست که اکثر گوشی های Honors هنوز هم همان ویژگی ها را در طراحی شرکت مادر خود، هواوی، دارند.

گوشی های تاشو Honor را می توان به پنل های تاشو BOE و Visionox مجهز کرد. انتظار می‌رود این گوشی‌ها دارای صفحه داخلی 8 اینچی و پوشش 6.5 اینچی باشند.

آنر قصد دارد در پاییز 2020 از گوشی های تاشو رونمایی کند. متاسفانه به دلایل نامعلومی برنامه های این شرکت به تعویق افتاد. نام دقیق این گوشی هنوز مشخص نیست. اما با توجه به اخبار منتشر شده قبلی در مورد برند آنر، انتظار می رود این گوشی های تاشو با نام های HONOR Magic Fold و HONOR Magic Wing معرفی شوند.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد راه اندازی Honorable Calls در بهار 1401 چیست؟ نظرات خود را در بخش نظرات و تکراتو بنویسید.

منبع: gizmochina

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا