دانش و فناوری

گوشی مقاوم سامسونگ با باتری قابل تعویض را ببینید: Galaxy XCover 6 Pro 5G

شما در حال مرور آرشیوهای دسته نکات بازاریابی هستید. زمانی که باتری گوشی قابل تعویض نیست، حتی یک نقطه ضعف و موضوع موردبرهم‌زن می‌شود! اگر دوست دارید گوشی موبایل شما قابل تعویض باشد و یک گوشی جدید هم بخرید، می توانید گوشی قوشی Galaxy XCover 6 Pro 5G.

سامسونگ Galaxy XCover 6 Pro 5G

از قبل می دانم که سامسونگ در حال توسعه یک گوشی هوشمند مقاوم جدید است. این که این دستگاه Galaxy Xcover Pro 2 àa Galaxy XCover 6 Pro نامیده می شود در حال حاضر مشخص نیست، اما دقیقاً طراحی کامل این گوشی است.

The “XXover 6 Pro” یاد کرد کرد. امروز رندرهای رسمی است که رفته و گلکسی XCover 6 Pro 5G را برای ما به تصویر می کشد. همچنین این لو رفته نشان‌دهنده دستگاه جذاب کره‌ای است

طراحی خاص لبه‌های گلکسی ایکس کاور ۶ پرو

طراحی خاص لبه‌های گلکسی ایکس کاور ۶ پرو

کلسی XCover 6 Pro 5G دارای لبه‌هایی با نوارهای عمودی روی قاب پشتی خود است. این در حالی است که لبه‌های گوشی دارای شیارهای کوچک‌تری هستند. در زیر لیستی از محبوب ترین صفحات ما در جهان آمده است. روی لبه پایین ۲ پین می‌بینم که دو طرف پورت USB C قرار دارند و می‌توانند برای روش‌های شارژ خاص یا قاب‌ها.

وشی جدید با باتری قابل تعویض توسط کاربر

تشت تلفن دارای یک دوربین دوگانه اصلی با روکش فلزی رنگ قرمز در اطراف هر سنسور است. از نظر ظاهری قاب پشتی گوشی با آن شیار کوچک بالا سمت راست می تواند باز شود که می توان به این معنی پرداخت.

الکسی ایکس کاور ۶ پرو

الکسی ایکس کاور ۶ پرو

مجموعه گوشی های این ویژگی را ارائه نمی دهد، اما به نظر می رسد گلکسی XCover 6 Pro 5G این ویژگی خاص به فرد را حه از نظر عملی، یک گوشی با باتری قابل تعویض به کاربران این امکان را می دهد که یک باتری خالی را با یک باتری کاملاً شارژ شده تعویض کنند و بدون نیاز به اتلاف برای شارژ مجدد، تلفن را روشن نگه دارند. این یک ویژگی عالی است، به ویژه برای سازمانی.

در جلو ، طبیعت خشن سری ایکس کاور در Galaxy XCover 6 Pro 5G حتی بیشتر نمایان می شود. ی ی ظ م م ی م ظ م م م م م م م م م م م م م

سامسونگ Galaxy Xcover 6 Pro 5G اخیراً گواهی FCC را دریافت کرده و در لیست کنسول Google Play دیده شده است. اینها یعنی شاید در هفته‌های آتی شاهد رونمایی آن باشند، حتی زودتر.

نظر شما چیست؟ الکسی ایکس کاور ۶ پرو برای شما جذاب است؟

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا