دانش و فناوری

گوشی تاشو Pixel Notepad گوگل با نمایشگر LTPO 120Hz اواخر ۲۰۲۲ از راه می‌رسد

ایش از این و با گذر از سال ۲۰۲۱ میلادی بدون معرفی گوشی تاشو شایعه‌شده گوگل، برای این بود که برنامه‌ریزی تاشو ارائه کند. اما به نظر می‌رسد امید کماکان پابرجاست. گراکه گزارش ادعا می کند که دستگاه تاشو آینده‌ گوگل با نام احتمالی دفترچه یادداشت پیکسل، در فصل چهارم سال ۲۰۲۲ رونمایی خواهد شد.

توشی تاشو پیکسل Notepad گوگل

در مورد شایعه لغو این پروژه، راس یانگ، سرور DSCC می‌گوید که گوگل سفارشات قبلی را به‌دلیل نامشخصی به‌حالت تعلیق درآورده است. ممکن است غول فناوری از کیفیت پنل ناراضی بوده و خواهان یک نسخه بادوام تر برای گوشی آینده خود باشد. من شما را راحت نمی گذارم، من به سمت شما می آیم.

همچنین ممکن است گوگل هزینه بیشتری برای این قطعات بادوام بپردازد، اما اگر این شرکت انتظار دارد که قیمت شایعه شده 1400 دلار باشد، باید محصولی با دوام تولید کند. به‌گفته یانگ، انتظار می‌رود که پنل جدید در سه‌ماه سوم سال 2022 آغاز شود و در سه‌ماه چهارم نیز عرضه شود. این امکان وجود دارد که گوگل از Notepad درکنار Pixel Pixel 7 Pixel 7 Pro و خود رونمایی کند زیرا این تنها جایی است که انتظار میرود این شرکت یک رویداد را برای محصولات تولیدی خود در سال 202 برگزار می کند.

توشی تاشو پیکسل Notepad گوگل

توشی تاشو پیکسل Notepad گوگل

درباره مشخصات، پیش‌تر گزارش شده است که گوگل درحال کار بر روی نسل دوم تراشه تنسور خود است. بنابراین به‌غیر از قدرت بخشیدن به Pixel 7 و Pixel 7 Pro، این چیپست موبایل را می‌توان در Pixel تاشو نیز یافت. یانگ در پاسخ به برخی سوالات مطرح شده در توییتر اظهار می‌کند که پیکسل نوت پد به نمایشگر 120 هرتزی از نوع LTPO نیاز دارد. هنوز نمی شود فهمید که این فناوری در پنل داخلی یا خارجی یا هر دو آن اعمال می شود.

وی همچنین بیان می‌کند که چنین دستگاهی را می‌کند. اگر این فرض درست باشد، این دستگاه را می‌توان شروع کرد تا گوشی‌های هوشمند تا جمع‌وجورتر باشد. هوگل‌های همچنین به‌خاطر باگ‌های متعدد گوشی‌های هوشمند پیکسل خود، به یک برند بدنام تبدیل می‌شود. بنابراین می‌توان کمی وقت گذاشت تا مطمئن شود که برای گوشی تاشو خود انجام خواهد داد. درغیراین صورت، هزینه ممکن است از پرداخت یک نوت پد گرانقیمت پیکسل صرفاً مشکلات مربوط به نرم‌افزار باشد.

نظر شما درباره زمان احتمالی رونمایی از گوشی تاشو Pixel Notepad گوگل چیست؟ میا منتظر معرفی این دستگاه هستید؟نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا