دانش و فناوری

گوشی تاشو پیکسل فولد گوگل بار دیگر و تا بهار 2023 تأخیر خورد

حدود دو هفته پیش، طرفداران بوگل با پیشنمایش کلی از دستگاه های جدید پیکسل این شرکت، از سری پیکسل 7 ترفته تا ویکسل واچ و تبلت پیکسل، شدند. بااین‌حال، دستگاهی که در این‌میان نامی از آن برده نشد، پیکسل فولد بود. مه انتظار می‌رفت، گفته می‌شود که گوگل تصمیم گرفته است تا گوشی تاشو را عرضه کند فیکسل فولد خود را بار دیگر و تا فصل بهار سال آینده به تأخیر بیندازد.

أریر در عرضه گوشی تاشو پیکسل فولد گوگل

الکتریک گزارش می‌دهد که گوگل برای دومین بار پیکسل فولد را به‌تعویق انداخته است. تغییر برنامه های این شرکت احتمالاً به این معنی است که این دستگاه در سه ماه چهارم 2022 نخواهد شد. ی ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا

‌گ د و م م م م م م م م م م م م م م م م م م م م م م م م م م م م شایعات گوگل ادعا می‌کردند که دستگاه از سری Fold عقب مانده است.

تنها نظر از تأخیرهای صورت‌گرفته، پیکسل فولد اولین گوشی تاشو گوگل خواهد بود که انتظار می‌رود دارای فرم طرح باشد. صفحه‌نمایش بیرونی جمع‌وجور اما نمایشگر داخلی بزرگ و عریض‌تر وجود دارد. انتظار میرود صفحه نمایش بیرونی یک پنل 5.78 اینچی با نمایشگر داخلی 7.57 همان‌طور که قبلاً گزارش داده بودیم، این دستگاه از تراشه Tensor استفاده می‌کند، می‌شود همچنین نمایش داده شده است که نشان می‌دهد این دستگاه تقریباً از همان آرایه دوربین 6a استفاده می‌کند.

أریر در عرضه گوشی تاشو پیکسل فولد گوگل

أریر در عرضه گوشی تاشو پیکسل فولد گوگل

فیکسل فولد محصولی است که شخصاً برای آن بسیار هیجان‌زده هستم. توشی‌های تاشو، دنیای کاملاً از امکانات دستگاه‌های همراه ارائه می‌دهند. اما شاید باید خرسند شود که گوگل عجله‌ای برای پیوستن به این بازار وجود ندارد.

من تو را راحت نخواهم گذاشت: نزد تو خواهم آمد و دیگر از کنار آنها نخواهم گذشت.

نظر شما درمورد تأخیر مجدد در فروش گوشی تاشو پیکسل فولد گوگل تا سال آینده میلادی چیست؟

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا