دانش و فناوری

گوشی ارزان 4G شیائومی به نام Redmi A1 به زودی معرفی خواهد شد

هر کند که بریک می‌کند به 5G می‌روند اما اوا کای کوبی بری فروش 4G کوشی‌های جود دارد، به کا در کی کی کیه دانلود آهنگ های جدید می شنویم که کوشی ارزان 4G شائومی به نام Redmi A1 به زودی برازی می شود.

گوشی ارزان 4G شیائومی

طبق گزارش ها، Redmi آماده است تا Redmi A1 جدید را در بازارهای جهانی و همچنین در هند عرضه کند. در به‌ترجمت جدید، Redmi A1 با نوبو مدل 220733SG در وب‌سایت TKDN Indonesia استفاده شد.

پیش از آین، در کندی سایت سدور ستروفیک از جماله BIS India, FCC و Geekbench ثبت شده بود. من منتظرم این گوشی عنوان یک گوشی هوشمند برای اقتصاد شود مدیاتک Helio A22 குருக்கு சியா این احتمال وجود دارد که این گوشی روی اندروید 12 با 3 گیگابایت رم اجرا شود.

تقابل توییت اخریه یک توییت اختر یک توییت عرض المتحده، یک غوشی حومسدان به سری Redmi A با نوبو مدل 220733SG در وب سایت تستیفاء TKDN عرض المزید شده است. گوره می شود که نوروم مدل به هوشید هوشمند Redmi A1 است. این لیست هیچ جزئیاتی در مورد Redmi A1 نشان نمی دهد، به جز اینکه این گوشی هوشمند 4G خواهد بود.

گواهی Redmi A1

گواهی Redmi A1

ذهب جوره می شود که در 164.67 در 76.56 میلی متر است. این گوشی با اتصال وای فای 2.4 گیگاهرتز سازگار است.

علاوه بر این، لیست BIS India نشان می دهد که گوشی هوشمند Redmi A1 در هند فهرست شده است پوکو به فروش تاریخ براسته و سایر دعله ن الدائره هنوز شاحنه نیست. בא אינ האל، ב עשים אז רוי עשיקים، אנ יק גושי הומשונדע עשון בא דאצאנ

نازر شما کیست؟ آیا منتظر گوشی 4G شیائومی هستید؟

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا