بازاریابی

گورو برای 5 راز برتر SEO خود از یک متخصص تجارت بین الملل در حال نوشتن است

به عنوان یک مدیر کسب و کار ، مالک یا مدیر ارشد ، ممکن است قبلاً نام متخصص نوشتن را نشنیده باشید. با این حال ، اگر شما یا شرکتتان با آنلاین بودن ارتباطی دارید ، لازم است هرچه سریعتر عجله کنید قبل از اینکه قایق را از دست بدهید.

همانطور که معلمان اداری برای کسب و کارهای آفلاین سنتی غریبه نیستند ، مربی نگارش کلید دستیابی به رشد طبیعی آلی (SEO) در اینترنت است.

بسیاری از مشاغل آفلاین هنگام جابجایی از مشاغل آفلاین به مشاغل آنلاین با شکست ناگواری روبرو می شوند. معمولاً استفاده از مهارت های نوشتن محتوا توسط یک نویسنده سنتی فروش و بازاریابی و تصحیح حرفه ای از اولین اشتباهاتی است که مرتکب می شوید.

درک یک موتور جستجوی اینترنتی ، اینکه چه چیزی است ، چه چیزی نیست و برای چه کاری است و چه چیزی قبل از بررسی نوشتن محتوا برای تجارت آنلاین جدید ، بسیار مهم است.

برای چندین سال ، شرکت های جستجوگر اینترنتی در اینترنت و هر یک از متخصصان فنی که من استخدام کرده ام از شکوه آنچه متخصصان تجارت سنتی وودو و جادوی سیاه را برای سئو اینترنت می نامند ، برخوردار بوده اند.

برای همه آنها مناسب بود که هاله ای از عرفان و نخبه گرایی در مورد SEO را حفظ کنند ، زیرا آنها را قادر می سازد هزینه های بیشتری را دریافت کنند و شرایط خدمات خود را تعیین کنند.

در حقیقت ، هنگامی که از وافل و گاو نر ** رد شدید و تعدادی از متخصصان سئو را به کار گرفتید ، کاملاً واضح و آشکار می شود که سئو اینترنت به سختی تصور برخی از متخصصان نیست.

اکنون منصفانه است که بگوییم به طور واضح تعدادی متخصص حرفه ای و موفق سئو در بازار آنلاین وجود دارد. مشکل یافتن آنهاست.

به عنوان استاد راهنمای تجارت بین الملل ، شغل تمام وقت من به عنوان مشاور رشد تجارت است. من از بسیاری از بخشهای تجاری به بسیاری از شرکتها کمک می کنم و خدمات پشتیبانی ، مشاوره ، آموزش و مشاوره را در کار خود در 42 کشور مختلف ارائه داده ام.

در طول چند سال گذشته ، من به شدت درگیر ایجاد جریان های جایگزین درآمد رایگان برای مشاغل آنلاین با قرار دادن آنلاین آنها بوده ام.

این بدان معناست که من شخصاً با بسیاری از شرکتهای طراحی وب ، توسعه دهندگان وب ، برنامه نویسان و متخصصان سئو سر و کار داشته ام. وقتی به شما می گویم که در دو سال گذشته 6 شرکت بزرگ جستجوگر SEO را اخراج کرده ام ، باید به شما نشان دهد که خدمات برخی از بازیگران اصلی چقدر بد ارائه می دهند.

تمام شرکتهای جستجوگر SEO که من اخراج کردم از کار اخراج شدند زیرا آنها نتوانستند به بیشتر از آنچه ما می توانیم در داخل شرکت بدست آوریم ، برسند. همه آنها قولهای زیادی داده اند اما همه نتوانسته اند ارزش بیشتری نسبت به هزینه خود ارائه دهند.

وقتی وارد مشاغل جدیدی می شوم که تمایل به مهاجرت به حضور آنلاین را دارند ، تقریباً همه صاحبان مشاغل اظهار می کنند که می خواهند شماره 1 گوگل باشند. من می دانم که این فقط چیزی نیست که من با آن روبرو شده ام و چندین معلم تجاری دیگر به من گفته اند که همان نظرات را دریافت می کنند.

بنابراین اولین سایت صفحه اول گوگل استانداردی است که اکثر صاحبان مشاغل در آن فکر می کنند. اغلب اوقات در هنگام معامله با بیشتر شرکتهای جستجوگرها به شما می گویند که این طرز فکر از قبل برنامه ریزی شده است تا شکست بخورد.

هر شش شرکت سئو که آنها را هنگام اشتراک در هزینه ماهانه نگهدارنده راه اندازی کرده اند ، اصرار داشتند که دستیابی به جایگاه اول خود در Google برای هر وب سایت جدید 18-18 ماه طول می کشد. دلایل زیادی برای این امر ذکر شد ، اما پس از اطلاع از سئو اینترنت و نحوه عملکرد آن ، به سرعت متوجه می شوید که این از نظر واقعی درست نیست.

طبق تجربه من ، استخدام یک متخصص SEO نویسی آنلاین می تواند در یک بازه زمانی نسبتاً کوتاه رتبه بالایی به شما بدهد. مسئله این است که پیدا کردن یک متخصص در نوشتن سئو در اینترنت بسیار دشوار است زیرا آنها اغلب توسط بزرگترین شرکتهای جستجوگر سئو کنترل می شوند.

با این حال ، با گسترش تجارت در اینترنت ، تبدیل شدن به یک مکان محبوب تر برای گرفتن یک متخصص نوشتن ، برای تولید تمام محتوای نوشتن در اینترنت و اصلاح موتورهای جستجو در اینترنت با قیمت بسیار واقعی SEO.

این مقاله فقط با تولید مقالات نوشته شده برای موقعیت یابی ارگانیک موتور جستجو ، بر موقعیت یابی رشد طبیعی آلی متمرکز است.

Writing Expert 5 راز برتر SEO توسط متخصص تجارت بین الملل توصیف می کند که چگونه با حفظ خدمات یک متخصص نوشتن برای ارتقا sales فروش آنلاین و بازاریابی یا بهینه سازی موتور جستجوی اینترنتی می توانید به رشد تصاعدی و قیمت بسیار خوب SEO کمک کنید.

معلمان تجاری به طور فعال یک استاد راهنمای نوشتن محتوا را برای از بین بردن رقبای تجاری آنلاین با نرخ تحسین برانگیز ، تبلیغ می کنند. این کارشناس فن آوری مهارت های تصحیح SEO در اینترنت را ندارد تا بتواند موفق شود.

در اینجا برخی از 5 راز برتر SEO در نظر گرفته شده است.

شماره 1 آنچه مشتریان تجاری می خواهند

اکثر مشتریان می خواهند Google را برای صفحه اول با قیمت مقرون به صرفه برای موتورهای جستجو پیدا کنند. هر متخصص نوشتن سئو اینترنتی یا یک متخصص فن آوری به شما توصیه می کند که مشتریان بالقوه 4 تا 6 برابر بیشتر از شرکت هایی که در سمت راست مانند PPC یا پیوندها ظاهر می شوند ، از یک شرکت ظاهر می شوند در سمت چپ صفحه موتور جستجو برای خرید طبیعی هستند. تبلیغات

اولین 5 راز بهینه سازی موتور جستجو برای یک متخصص تجارت بین الملل ، استخدام یک متخصص نوشتن اثبات شده است که می داند چگونه از طریق تولید محتوای نوشتاری هوشمند و مهارت های تصحیح کلمات کلیدی / عبارت ، به این مهم دست یابد. تعداد معینی از معلمان تجاری می توانند شما را به سمت یک معلم مهارت نوشتن سوق دهند که هزینه نوشتن معقول را برای بازاریابی اینترنتی و نوشتن رسانه دریافت می کند.

# 2 سئو اینترنت

اگر می خواهید تجارت خود را با فروش اینترنتی منفجر کنید ، دو روش محبوب بهینه سازی موتور جستجوی اینترنت (SEO) است که گاهی اوقات سایت های رشد طبیعی آلی نامیده می شوند ، که هنگام وارد کردن کلمه کلیدی یا عبارتی در سمت چپ صفحه نمایش داده می شوند. مورد دوم پرداخت به ازای هر کلیک است که در غیر این صورت PPC یا پیوندهای حمایت شده شناخته می شود. اینها معمولاً در سمت راست صفحه و گاهی بالاتر از سایتهای رشد آلی ظاهر می شوند.

انتخاب یک سایت رشد ارگانیک طبیعی به شخصی مانند یک متخصص آنلاین نوشتن سئو نیاز دارد تا مقاله ای درباره شما یا تجارت شما بنویسد. همه موتورهای جستجو تبلیغ می کنند که آنها قبل از هر چیز به عنوان اطلاعات دایرکتوری وجود دارند.

آنها دوست دارند مقالات اطلاعاتی را به صورت آنلاین به مشتریان خود ارائه دهند. همیشه محتوای نوشتن ، تصحیح مقاله خود را بررسی کنید و مطمئن شوید که استاد راهنمای فن آوری شما تمام مطالب نوشتاری ، بازاریابی اینترنتی و رسانه های شما را با نرخ سئو رقابتی تأمین می کند زیرا یک متخصص تجارت بین الملل توصیه می کند که نرخ تایپ متفاوت است.

معلمان تجاری این ایده را توصیه می کنند ، نوشتن یک مقاله معتبر عالی به طوری که همه موتورهای جستجو ارزش خود را برای مشتریان تشخیص دهند و موقعیت بالایی را در حالت رشد آلی قرار دهند.

شماره 3 نوشتن محتوا

یک کارشناس تجارت بین الملل پیشنهاد می کند که موفقیت در نوشتن مقالات بازاریابی یا نوشتن مقالات اطلاعاتی برای سئو اینترنت به دلیل کیفیت محتوای نوشتن است.

گاهی اوقات استاد راهنما با یک کارشناس فنی همکاری می کند تا اطمینان حاصل کند که اطلاعات با کیفیت بالا در مقاله گنجانده شده و تصحیح نیز از کیفیت بالایی برخوردار است. بسیاری از معلمان اداری بی معقولانه هنگامی که باید روی محتوای نوشتن با کیفیت تمرکز کنند ، رویکرد تنگ نظری نسبت به قیمت سئو و نرخ تایپ دارند.

شماره 4 تصحیح گورو فن آوری

یکی از 5 راز برتر سئو که همه کارشناسان سئو باید از آن آگاه باشند ، اختلافات مورد نیاز یک متخصص نوشتن برای اصلاح محتوای نوشتن سئو اینترنتی است. نوشتن محتوای سئو اینترنتی بسیار متفاوت از نوشتن تجارت سنتی و بازاریابی یا نوشتن رسانه است. به عنوان مثال ، یک متخصص تجارت بین الملل اظهار داشت که یکی از 5 راز اصلی بهینه سازی موتور جستجو این است که یک معلم آنلاین نوشتن می تواند به طور عمدی یک متخصص فن را هدایت کند تا اجازه دهد برخی از کلمات غلط املایی یا عبارات کلمات کلیدی در مقاله باقی بمانند.

اگرچه این با بازاریابی آفلاین سنتی مغایرت دارد ، اما هر متخصص نوشتن و نوشتن در مورد شرایط جستجوی شما به صورت آنلاین تحقیق خواهد کرد و اگر افراد کافی یک کلمه یا عبارت جستجو را وارد کنند که به اشتباه آن را هجی می کند ، نویسنده می خواهد آن خوانندگان جستجو را جذب کند.

این فقط یکی از 5 راز برتر SEO است که یک متخصص نوشتن ثابت می کند بدون تایپ کردن از مشتری های خود برای SEO قیمت گزاف ، نرخ تایپ خوبی دارد ،

شماره 5: نرخ نوشتن

این یکی از 5 راز برتر SEO است که یک مشاور بازرگانی بین المللی موارد زیر را به شما توصیه می کند. وقتی به SEO در اینترنت ، نوشتن محتوا ، نوشتن در بازاریابی ، نوشتن در رسانه ، تصحیح و نرخ نوشتن فکر می کنید ، هرگز از معلم نویسنده به استاد دیگر سازگاری پیدا نمی کنید.

هنگام در نظر گرفتن قیمت گذاری SEO ، بهتر است بر کیفیت مقاله تولید شده برای شما و موقعیت یا موقعیت هایی که در موقعیت رشد طبیعی آلی به دست آوردید ، تمرکز کنید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا