بازاریابی

“گواهی دیجیتالی یا تأیید صحت” شما کی هستید؟

“گواهینامه یا تأیید دیجیتال” – چه کسی برای شما مناسب است؟

به راحتی می توان گفت که شما یک بازاریاب دیجیتال باتجربه یا جدید هستید و فکر می کنید کسب مدرک در بازاریابی دیجیتال چه فایده ای دارد؟

اگر اتفاقاً اطلاعاتی در مورد تبلیغات دیجیتال داشته باشید ، می فهمید که به دنبال اطلاعات بیشتر و دانش بیشتر در این زمینه خواهید بود. اطلاعات بیشتر ، مهارت های بیشتر و روش های بیشتر برای نشان دادن مشتریان یا مدیران که می توانید تجارت آنها را شخصی کنید. افزودن به انعطاف پذیری شما احتمالاً م mostثرترین راه برای انجام این کار در هنگام آماده شدن برای پیشرفت است.

به نظر می رسد یک حقیقت کاملاً پذیرفته شده است که تبدیل شدن به یک تبلیغ کننده دیجیتال به مدرک چهار ساله نیاز ندارد. منطقه ای که مهارت های اثبات شده می تواند جایگزین چهار سال تحصیل به طور کلی شود زیرا این مهارت ها را برای تبدیل شدن به یک تبلیغ کننده دیجیتال تشویق نمی کند.

در واقع ، بسیاری معتقدند که صدور گواهینامه دیجیتال فاصله زیادی با تحصیلات عالیه دارد و ممکن است مناسب ترین راه برای نشان دادن این باشد که شما وقت و انرژی خود را صرف کسب و تسلط بر مهارت های خود کرده اید.

چه چیزی تأیید قانونی است؟

دوره ها ، جوایز و گواهینامه های زیادی وجود دارد که با حمله به هنرمندانی که سعی در ایجاد خستگی دارند ، به فروش رسیده است – بنابراین چگونه می توانید تشخیص دهید که گواهینامه دریافتی واقعی است؟

وقتی تصمیم می گیرید تاکیدی که برای کار شما مفید است ، سوالات زیر را بپرسید:

آیا درست است که آنها توسط متخصصان صنعت تدریس می شوند؟

اگر افرادی که دوره را تبلیغ می کنند ، اتفاقاً نمی دانند چه چیزی را به آنها می آموزند ، شما وقت خود را تلف می کنید و می توانید درآمد کسب کنید. معلمان به مدیران نمایندگی خود نیاز دارند تا حقایق عملی واقعی را هنگام استفاده از این صنعت به آنها بیاموزند. علاوه بر این ، هر سازمان تبلیغاتی معتبر این مسئله را برطرف می کند و مربیان کلاس اول را به کار می گیرد که داستان هایی در مورد موضوعاتی که تدریس می کنند ارائه می دهند.

آیا دانش عملی دارد؟

آیا می توانید با استفاده از مهارت ها و اطلاعاتی که دارید این گواهینامه را بگیرید و سپس آن را برای شرایط فعلی اعمال کنید؟ آیا این مهارت ها یا مهارت های جدیدی که اکنون دارید به شما نشان می دهد؟ شما باید به این فکر کنید که واقعاً می خواهید چه احساسی نسبت به نقش خود در بازاریابی دیجیتال داشته باشید. اگر می توانید و دوست دارید این کار را انجام دهید ، آن زمان سخت است.

آیا واقعاً قابل قبول است؟

تصمیم گیری دشوارتر است ، با این حال ، طناب ها می توانند از این طریق کمک کنند. دانش آموزان قبل از این درس چه گفتند؟ ایده ها را بررسی کنید. متأسفانه ، همه پروژه ها به طور مساوی پذیرفته نمی شوند ، بنابراین اگر شما فقط قدم بزنید و به نظر می رسد از قوانین فوق پیروی می کنید ، این می تواند برای شما بسیار مهم باشد.

تفاوت گواهینامه و گواهینامه؟

تایید

صدور گواهینامه احساس می کند که شما یک کلاس را پیشرفت داده اید و آزمون دوره را گذرانده اید. آموزش ها می توانند بسیار داخلی و خارجی باشند ، و شامل یک موضوع واحد می شوند. تأیید شما ممکن است در بعضی موارد مدت طولانی بماند تا مجبور شوید آن را پس دهید. توصیفات ممکن است گران تر باشد زیرا داخلی و خارجی آن بیشتر از پذیرش است و ممکن است مجبور باشید برای شرکت در آزمون هزینه بپردازید.

گواهینامه

جوایز تا پایان دوره اعطا می شود ، زیرا اکثر آنها یک موضوع خاص را پوشش می دهند. به جای احساس واقعی بودن از مشروعیت ، معمولاً به آنها مشارکت تدریس داده می شود. اگر اتفاقاً به شما کمک کنند محدودیتی برای ارزش آنها وجود ندارد. علاوه بر این ، بسیاری از آنها به صورت رایگان ارائه می شوند ، بنابراین تهیه آنها فقط مدت کوتاهی طول می کشد. همچنین ، اشکالی نیست که به آنها در زمینه رزومه خود کمک کنید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا