دانش و فناوری

گلکسی S23 سامسونگ ممکن است با دوربین سلفی 12 مگاپیکسلی معرفی شود

Sلکسی S10 سامسونگ که در سال 2019 عرضه شد ، از دوربین سلفی 10 گگ پ ک ل ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز این دوربین سلفی در گوشی‌های هوشمند سری S21 و S22 (ه ش ز ز ز ز ز ش ش ش ش ش ش ش به‌تازگی اما، یک گزارش جدید ادعا می‌کند که این رویه می‌تواند در سال آینده تغییر کند. سراکه سامسونگ در نظر دارد تا گوشی‌های پرچمدار گلکسی S23 و مدل پلاس آن را به دوربین سلفی 12 مگاپیکسلی مجهز کند.

سوربین سلفی گلکسی S23 سامسونگ

سامسونگ از زمان گلکسی S10 برای گوشی‌های پرچمدار غیر اولترای خود دوربین سلفی 10 مگاپیکسلی را انتخاب کرده است. در سه سال گذشته، به نظر می‌رسد که این شرکت در نهایت رزولوشن را افزایش می‌دهد. گزارشی ادعا می‌کند که ارتقاء دوربین گلکسی S23 در سال آینده امکان پذیر است.

زمانی که سامسونگ گلکسی S10 را در سال 2019 عرضه کرد، دوربین جلو را از 8 مگاپیکسل در گلکسی S9 به 10 مگاپیکسل در سه سال از آن زمان می‌گذرد. حتی پرچمداران فعلی، گلکسی S22 و گلکسی S22 پلاس، همچنان با دوربین جلویی 10 مگاپیکسلی عرضه شده اند.

گلکسی کلاب خزارش داده است که سامسونگ یک سنسور دوربین جلوی 12 مگاپیکسلی را برای Galaxy S23 و + Galaxy S23 در نظر گرفته است.

سوربین سلفی گلکسی S23 سامسونگ

سوربین سلفی گلکسی S23 سامسونگ

درحال‌حاضر مشخص نیست که آیا دوربین جلویی این دستگاه‌ها مانند Galaxy Z Fold 3 در زیر نمایشگر قرار خواهد گرفت یا در سر. همچنین مشخص نیست که آیا دوربین جلوی جدید دارای لرزشگیر تصویر اپتیکال خواهد بود یا خیر.

این ویژگی از زمان گلکسی S21 برای دوربین جلویی پرچمداران شایعه شده بود اما هنوز محقق نشده است. که آیا برای دوربین جلوی گلکسی S23 اولترا نیز، رزولوشن برنامه ریزی شده است در صورت عدم تغییر در این، ممکن است حسگر 40 مگاپیکسلی گلکسی S22 اولترا برای گوشی آینده حفظ شود.

دوربین روقیی سلفی گلکسی گلکسی S23 و گلکسی گلکسی S23 پلاس چیزی است که بیشتر مردم به آن علاقه‌مند هستند. بااین‌حال، انتظار نمی‌رود پرچمداران جدید تا پایان سال جاری میلادی معرفی شوند.

نظر شما پیرامون افزایش رزولوشن دوربین سلفی گلکسی S23 سامسونگ به 12 مگاپیکسل چیست؟

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا