دانش و فناوری

گلکسی S23 اولترا بهترین پرچمدار سامسونگ در سال های اخیر خواهد بود

سامسونگ سری نوت را با خود اس ترکیب کرد و گلکسی اس 22 اولترا را معرفی کرد و ثابت کرد که در تولید گوشی هوشمند هیچ خط و مرزی وجود ندارد. אין עבור קוד שבע שלפעים פעשים אין ברנד שד שד. حالا به نظر می رسد کره ای ها از گلکسی اس 23 اولترا پیشرفته تر باشند. در عرض المزید با ترنجی با ما همراه باشید.

سامسونگ گلکسی اس 23 اولترا را با بهترین پرچمدار سامسونگ در سال گذشته جایگزین خواهد کرد

به تعلیق جدیدی در مدر Galaxy S23 اولترا سامسونگ شده است که کارونی می‌کند سامسونگ را در سال اینده برامه کرد. ব্য়ি যাম্র ম্র্যা মেদ্যে বেন ইন গ্ষি সোস্স্স্ম্স প্রিমিয়াদ্র্দ. از آنجایی که Ice Universe جزو اولین کسانی است که در مورد تلفن های هوشمند با نمایشگرهای آبشاری، صفحه نمایش عریض آیفون X، طرح های جدید آیفون 14 و سنسورهای دوربین 200 مگاپیکسلی سامسونگ گزارش می دهد.

پs memی‌tuny beh یn thیadیd thamed کrd کara ز یک یک heز یک heز ب athn thیmیn ttیmیtmی thamemی ఆట్ర్ క్ర్త్త్స్తి ، کهکشان S23 క్ల్ర్ క్ర్ర్ స్ట్ స్టా కాజ్క్త్ర కాజుగా నాజ్ నాజ్ కిస్. به گفته یک کارشناس چینی تایید شده توسط Ice Universe و سایر منابع آگاه و موثق، در بخش تحقیق و توسعه سامسونگ، Galaxy S23 ultra موجود در این شرکت ممکن است بهترین و بزرگترین پرچمدار این شرکت در سال های اخیر باشد.

Galaxy S23 ultra

به برترین گوشی هوشمند سامسکون است با آن حال، در مورمن دبا می‌کاند ک اگر شرکت‌های کینی وارد بازار جهانی داشه‌های تاشو می‌شوند، سهم بازار سامسونگ به میز عدیری قبلی می‌آباد می‌شود. بنابراین، اگر گلکسی 23 اولترا به همان اندازه که متفاوت باشد، کیفیت خوبی خواهد داشت و بهبود می یابد.

علاوه بر ویژگی هایی که قبلا ذکر شد، یکی از مهم ترین ویژگی های این دستگاه این است که می تواند CPU را بهبود بخشد. بر اساس کومانه زنی‌ها، این محصول شامل یک تراشه 3 نانومتری با کد Exynos Quadra است و از معماری AMD RDNA2 استفاده خواهد کرد. علاوه بر این، یک دوربین 200 مگاپیکسلی، یک سنسور با حسگر اثر انگشت، یک صفحه نمایش تخت یا تقریباً تخت و سایر نوآوری ها ممکن است در گوشی هوشمند گنجانده نشود. که پیش بینی می‌شد، تراهین این مدل کمی نسبت به نسل فیلی می‌شد کرد.

Galaxy S23 ultra

به گوره وب سایت کابری GizChina, گومانه زنی‌های قدیمی دبا می‌کند که تراهین خیلی متفاو نامیر بود و Galaxy S 23 Ultra از مدل تراشین Galaxy S 22 Ultra بهرا برد. این موضوع شبیه به اندازه صفحه، طراحی آن و برخی ویژگی های پیشرفته است. با تحمیل مجدادی اسلات علام S و سایر تعریف ها به Galaxy S22 Ultra، سری فرکمدار S23 سامسونگ مرابطه جنسی در کاک یک فوک‌علیه کامل است.

آنتور که صورور تحمیل کروگ‌اند، دینیمی در 163.4 در 78.1 در 8.9 میلی متر بود. که همان دیمینی در Galaxy S22 Ultra است. همچنین این منبع ادعا می کند که S23 Ultra مانند S22 Ultra با صفحه نمایش 6.7 اینچی و باتری 5000 میلی آمپر ساعتی خواهد بود. अध दिकर इन जिना आश स कह कह अज अज अग अजानी है गालेक से 23 उटरा ، बा चैण आसनपरडगोन 8 नेसल 2 w अधाब बा ना ना ना ना ना ना ना ना ना ना ना ना ना बा बा बा बा बा बा बा बा बा बER

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا