دانش و فناوری

گلکسی S20 Ultra محبوب ترین گوشی هوشمند 2022 میان کاربران آمریکایی لقب گرفت

برای کسی پوشیده نیست که گوشی‌های سامسونگ در چند سال گذشته بسیار محبوب شده‌اند و این محبویت به‌ویژه در ایالات متحده آمریکا می‌شود، جایی که برندهای اصلی این کشور مانند اپل وجود دارد، روزبه‌روز افزایش پیدا می‌کند. آخرین نظرسنجی آماری که از بیش از 23 هزار نفر در آمریکا انجام شده است، نشان می دهد که محبوبیت سامسونگ تا چه میزان افزایش پیدا کرده و گوشی پرچمدار دو سال گذشته این شرکت، یعنی گلکسی S20 Ultra، کماکان به محبوب ترین گوشی هوشمند سال 2022 می رسد. این کشور می‌شود.

Sلکسی S20 Ultra ; محبوب ترین گوشی هوشمند 2022

زارش از شاخص رضایت مشتری آمریکا (ACSI) بهترین گوشی هوشمند در ایالات متحده را نشان می دهد که توسط کاربران انتخاب شده است، Galaxy S20 Ultra سامسونگ می باشد. این مورد، گزارش مشابه سال گذشته است که در آن زمان نشان می‌داد که گلکسی نوت 10 پلاس، اس 20 پلاس و گلکسی اس 10 پلاس

پوشی پرچمدار 2020 سامسونگ با کسب امتیاز 86 در بازار ایالات متحده آمریکا، در گزارش های میزان مصرف پیشتاز است. اس از LGn LG Aristo 3 با امتیاز 84 قرار دارد. 11iphone 11 کرومکس اپل با گلکسی اس 20 و گلکسی اس 10 نیز، هر سه در جایگاه سوم گرفته شده‌اند. همچنین هر یک از این دستگاه‌ها امتیاز 82 را کسب کرده است. دیگر گوشی‌های سامسونگ که در این لیست قرار گرفته‌اند، گلکسی S20 Plus با 81 گ گلکسی A20 با 80 و گلکسی A21 با 78 امتیاز می‌باشد.

Sلکسی S20 Ultra ; محبوب ترین گوشی هوشمند 2022

Sلکسی S20 Ultra ; محبوب ترین گوشی هوشمند 2022

این خبر قطعاً برای رضایت‌بخش‌بخش خواهد بود. بااین‌حال، خبرهای بدی نیز برای این شرکت وجود دارد. سال گذشته، سامسونگ با 81 امتیاز، رتبه اول را از نظر رضایت کلی مصرف کننده کسب کند و اپل را با 80 امتیاز ش بااین‌حال، امسال سامسونگ یک امتیاز از دست داده‌های اپل در جایگاه خود باقی مانده است. هنوز چیزی برای دانلود در اینجا وجود ندارد. گوگل، موتورولا و الجی نیز، به‌ترتیب در رتبه بعدی تا جایگاه پنجم قرار گرفته‌اند.

طب م ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ش ش ش ش ش ش ش ش ش ش ش ش ش ش ش ش ش ش ش جالب‌تر اینکه شرکت‌هایی مانند HTC و LG نیز موفق شدند در این لیست قرار بگیرند. این تنها نشان می‌دهد که سامسونگ و اپل گزینه‌های مصرفی را برای مصرف‌کنندگان در ایالات متحده می‌باشند، تعداد زیادی از مردم، از تلفن‌های قدیمی استفاده می‌کنند و از آن‌ها نیز راضی هستند.

نظر شما درباره محبوب ترین گوشی هوشمند 2022 درمیان کاربران آمریکایی و موفقیت گلکسی S20 Ultra سامسونگ در کسب عنوان

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا