دانش و فناوری

گلکسی زد فولد 6 و زد فلیپ 6 با طراحی مشابه نسل قبل از راه می رسند


همان طور که برای شما در ترنجی نوشتیم، گفته می شود که سامسونگ در گوشی های تاشو جدید خود، تنها از تراشه اسنپدراگون 8 نسل 3 استفاده کرده و به سراغ چیپست های اگزینوس نمی رود. هم اکنون، تصاویر قاب های محافظ گلکسی زد فولد 6 و گلکسی زد فلیپ 6 به بیرون درز کرده است، که در ادامه به جزئیات این گزارش خواهیم پرداخت.

گلکسی زد فولد 6 و زد فلیپ 6 با طراحی مشابه نسل قبل از راه می رسند

گلکسی Z Flip 5، طراحی جدیدی را به گوشی های تاشو عمودی سامسونگ آورد و قطعاً تغییرات طراحی این دستگاه نسبت به نسل قبل، بیشتر از گلکسی Z Fold 5 بود. بر اساس شایعات منتشر شده، هنوز دو ماه تا رونمایی گلکسی زد فولد 6 و زد فلیپ 6 فاصله داریم؛ اما تصاویر قاب محافظ این دو تلفن هوشمند تاشو آینده سامسونگ به بیرون درز کرده است.

قاب محافظ Galaxy Z Fold 6

تصویر قاب محافظ گلکسی زد فولد 6

همان طور که Roland Quandt اشاره می کند، این قاب های محافظ توسط یک سازنده معمولی شخص ثالث تولید شده و این تصاویر بر اساس رندر های رسمی ایجاد نشده اند. پس، احتمالا نمی توان جزئیات کوچک را بر روی این قاب های محافظ، مشاهده کرد و در تصاویر هم زیر درج نشده اند. در هر صورت اما به نظر می رسد که طراحی گلکسی زد فلیپ 6، بسیار شبیه به نسل قبل خواهد بود. گلکسی زد فولد 6 نیز در بخش طراحی، تغییرات خاصی نسبت به نسل قبل نخواهد داشت. البته انتظار می رود که این تلفن هوشمند تاشو آینده سامسونگ دارای صفحه نمایش کمی عریض تر از نسل قبل باشد.

قاب محافظ Galaxy Z Flip 6

قاب محافظ گلکسی زد فلیپ 6

همان طور که اشاره شده است، گزارش های جدید نشان می دهند که سامسونگ از استراتژی خود برای استفاده از دو تراشه متفاوت، استفاده نخواهد کرد. انتظار می رود که گوشی های تاشو نسل ششم این غول فناوری کره ای تنها با یک چیپست، به دست کاربران برسند. The Elec گزارش می دهد که Galaxy Z Fold 6 و Galaxy Z Flip 6 در تمامی مناطق (حتی در کشور هایی که گلکسی اس 24 با اگزینوس 2400 به دست کاربران رسید) با تراشه اسنپدراگون 8 نسل 3 عرضه خواهد شد.

گلکسی Z Fold 6 سامسونگ با اسنپدراگون 8 نسل 3 و 12 گیگابایت رم در Geekbench ظاهر شد

نظر شما درباره این دو تلفن هوشمند تاشو آینده سامسونگ چیپست؟

بفرست برای دوستات

دکمه بازگشت به بالا