دانش و فناوری

گلکسی بادز 3 پرو سامسونگ


هرقدر حدس زدن زمان احتمالی معرفی موبایل های گلکسی سامسونگ راحت است، همان میزان حدس زدن زمان معرفی رونمایی لوازم جانبی این شرکت و به خصوص ایربادزهای آن سخت است. به تازگی گزارش غیررسمی به ما می گوید که گلکسی بادز 3 پرو سامسونگ شاید سال آینده عرضه شود.

گلکسی بادز 3 پرو سامسونگ

گزارش جدیدی به صورت خیلی خلاصه و سربسته می گوید Galaxy Buds 3 Pro سال آینده عرضه می شود. متاسفانه جزئیات بیشتری درباره بازه زمانی احتمالی عرضه در سال 2024 یا حتی مشخصات آن وجود ندارد.

طی سال 2023 سامسونگ تمرکز زیادی روی دستگاه های Fan Edition کرد که برخی ویژگی های یک پرچم دار را با قیمت مناسب تر ارائه می کردند. در میان بسیاری از محصولات این سری، گلکسی بادز FE نیز به عنوان مقرون به صرفه ترین ایربادز سامسونگ که تا کنون تولیدشده، حضور داشت.

سامسونگ Galaxy Buds FE

سامسونگ Galaxy Buds FE

گلکسی بادز FE به عنوان یک ایربادز 100 دلاری، تنها ایربادزی بود که سامسونگ در سال 2023 معرفی کرد. این شرکت سال آینده به بازار ایربادزها بازخواهد گشت و گزارش شده که در حال کار برروی جانشینی برای گلکسی بادز 2 پرو است.

طبق انتظار و اگر چیزی تغییر نکند، این محصول با نام گلکسی بادز 3 پرو عرضه می شود. متاسفانه از مشخصات آن چیزی نمی دانیم. با این حال مشخص است که یک محصول پرچمدار را باید انتظار داشته باشیم.

با توجه به این که Galaxy Buds 3 Pro باید یک محصول پرچمدار باشد پس انتظار عجیبی نیست اگر منتظر رونمایی آن در مراسم آنپکد رونمایی گلکسی اس 24 یا گلکسی زد فولد 6 باشیم.

نظر شما چیست؟ فکر می کنید گلکسی بادز 3 پرو چه زمانی رونمایی خواهد شد؟

بفرست برای دوستات

دکمه بازگشت به بالا