دانش و فناوری

گلکسی بادز 3 پرو سامسونگ دارای طراحی مشابه ایرپادهای اپل استGalaxy Buds 3 Pro دارای باتری بزرگ تر، بلوتوث نسخه 5.4 و استاندارد IP57 می باشد


به نظر می رسد سامسونگ علاوه بر ساعت هوشمند پرچمدار خود، هدفون های کاملا بی سیم پرچمدار خود را در سال جاری بازطراحی کند. یک افشای جدید نشان می دهد که گلکسی بادز 3 پرو دارای طراحی دسته دار شبیه به سری AirPods اپل است. انتظار می رود این هدفون  بی سیم جدید در ماه جولای(تیر و مرداد) عرضه شود.

گلکسی بادز 3 پرو سامسونگ دارای طراحی مشابه ایرپادهای اپل است

ماه گذشته، گزارشی منتشر شد مبنی بر اینکه هدفون های بی سیم نسل بعدی سامسونگ می توانند دارای طراحی دسته دار برای بهبود عمر باتری و کیفیت تماس صوتی باشند. تصاویر منتشر شده امروز، شایعات اخیر را تایید کرده است. ما تصویری از Galaxy Buds 3 Pro داریم که توسط ایوان بلس، افشاگر معروف دنیای فناوری منتشر شده است.

طراحی گلکسی بادز 3

تصویر منتشر شده از گلکسی بادز 3 پرو توسط ایوان بلس

تصویر با یک الگوی موزاییکی پوشانده شده است که احتمالاً از حذف به دلیل قوانین DMCA(قانون حق چاپ هزاره دیجیتال) جلوگیری می کند. با این حال، شکل محصول هنوز مشخص است و طراحی کلی آن را آشکار می کند. مانند هدفون های بی سیم اپل، گلکسی بادز 3 پرو دارای دسته ای است که از بدنه آن پایین می آید. ما همچنین می توانیم نوک گوش سیلیکونی را ببینیم. افشای مشابهی توسط همین منبع اخیراً طراحی چندین محصول آینده سامسونگ را فاش کرد.

Galaxy Buds 3 Pro دارای باتری بزرگ تر، بلوتوث نسخه 5.4 و استاندارد IP57 می باشد

در گزارشات قبلی عنوان شده بود که این طراحی جدید به سامسونگ اجازه می دهد تا گلکسی بادز 3 پرو را به باتری بزرگ تری مجهز کند. با توجه به این تغییر گفته می شود که هدفون های جدید قادرند با یک بار شارژ حین فعال بودن ANC، شش ساعت پخش مداوم موسیقی را ارائه دهند، البته ظرفیت باتری دقیق این محصول هنوز مشخص نیست. در مقام مقایسه گلکسی بادز 2 پرو دارای یک باتری 61 میلی آمپر ساعتی است و حدود 5 ساعت دوام می آورد.

با کیس شارژ، هدفون های جدید باید در مجموع حدود 30 ساعت زمان پخش را به شما ارائه دهند که در مقایسه با 25 ساعت نسل قبل، جهش قابل توجهی به شمار می رود. طراحی دسته دار نیز میکروفون ها را به دهان شما نزدیک تر می کند، که قاعدتاً باید بتواند وضوح صدا را در طول تماس بهبود ببخشد. علاوه بر این، به لطف یک سطح بزرگ تر برای کشیدن انگشت روی گلکسی بادز ها، استفاده از کنترل های روی هدفون نیز آسان تر خواهد بود.

پیش از این ما در ترنجی مشخصات گلکسی بادز 3 پرو را برای شما شرح داده ایم. هدفون های بی سیم جدید سامسونگ با بلوتوث نسخه 5.4 با طراحی دو درایور ارائه می شود. این شرکت کره ای استحکام این محصول را بهبود بخشیده است و آن را به استاندارد IP57 برای مقاومت در برابر گرد و غبار و آب رسانده است. مدل قبلی دارای استاندارد IPX7 بود. معرفی رسمی این محصول در ماه آینده اتفاق خواهد افتاد. اگر افشای اطلاعات دقیق باشد، یک ماه تا رویداد Unpacked بعدی سامسونگ فاصله داریم.

نظر شما درباره طراحی گلکسی بادز 3 پرو سامسونگ چیست؟

بفرست برای دوستات

دکمه بازگشت به بالا