دانش و فناوری

گلکسی اس 23 سامسونگ از همان دوربین تله فوتو گلکسی اس 22 استفاده خواهد کرد

از چهار سال، سرانجام دوربین تله فوتو در مدل‌های استاندارد ‌ الکسی اس 22 و گلکسی اس 22 پلاس دارای دوربین تله فوتو 10 مگاپیکسلی با زوم اپتیکال 3 برابر هستند. بااینحال، گفته می‌شود که سامسونگ هیچ برنامه‌ای برای ارتقای دوربین تله فوتو در گلکسی اس 23 خود بدون قرار و قرار دارد، دو مدل از این گوشی‌ها را با همان سنسور 10 مگاپیکسلی به‌راه‌همراه بزرگنمایی 3 برابر عرضه می‌کند.

دوربین تله فوتو گلکسی اس 23 سامسونگ

طبق گزارشی که به‌تازگی توسط وب‌سایت کلوپ کهکشانی منتشر شده است، گلکسی اس 23 و گلکسی اس 23 پلاس، مشابه مدل‌های قبلی خود دوربین‌های تله فوتو 10 همچنین هنوز اطلاعاتی در مورد دوربین های اصلی و فوق العاده در گوشی های هوشمند آینده این شرکت فاش نشده است.

شایعات حاکی از آن است که گلکسی اس 23 اولترا ممکن است از سنسور دوربین 200 مگاپیکسلی، احتمالاً ISOCELL HP1، استفاده کند. الاسی اس 23 و گلکسی اس 23 پلاس ممکن است به دوربین های اصلی 50 مگاپیکسلی مجهز شوند. سیرا سامسونگ این سنسور را همین امسال با گلکسی اس 22 و گلکسی اس 22 پلاس خود ارائه کرد. ب هگان‌طور که گفتیم، هنوز نوع دقیق سنسور 50 مگاپیکسلی مورد استفاده برای این دستگاه‌ها مشخص نشده است.

دوربین تله فوتو گلکسی اس 23 سامسونگ

دوربین تله فوتو گلکسی اس 23 سامسونگ

حتی اگر سامسونگ با استفاده از همان دوربین اصلی 50 مگاپیکسلی اصلی و تله‌فوتو 10 مگاپیکسلی برای گلکسی اس 23 و گلکسی اس 23 پلاس پایبند باشد، کاری که این شرکت می‌تواند این کار را انجام دهد که بر روی نرم‌افزار و عکاسی محاسباتی ساخته شده است که تصاویر بهتری را انجام دهد. پردازش می کند.

سنچه سامسونگ نیاز به بهبود دارد، در واقع لنز فوق العریض است. دوربین های 12 مگاپیکسلی فوق العاده در پرچمداران سامسونگ بد مقایسه، اما می توان از دوربین های فوق العاده 48 و 50 مگاپیکسلی استفاده کرد که در اکثر گوشی های پرچمدار چینی می شود و کیفیت بالاتری نسبت به مدل های دیگر داشت. ارائه می کنند.

نظر شما درمورد عدم ارتقای دوربین تله‌فوتو در گلکسی اس 23 سامسونگ چیست؟

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا