دانش و فناوری

گزارش‌ ها اذعان دارند که اپل ردیابی افراد با ایرتگ را آسان‌تر و ارزان‎‌تر کرده است

شرکت های اپل بی شک محصولات کاربردی و خاص هستند که یک وسیله را گم کرده اید، کمک خ اما این گجت ها ذاتا گزارش مشکلات امنیتی ایجاد می کنند چراکه اذعان دارند که اپل ردیابی افراد با ایرتگ را دارند. مانند ترنجی همراه باشید.

تعقیب و ردیابی افراد با ایرتگ اپل ساده‌تر از همیشه است…!

ممکن است تا به حال داستان‌های زیادی در مورد تعقیب یا ردیابی افراد به وسایل AirTag اپل دیده شود، زیرا باعث ایجاد موقعیت‌هایی می‌شود که به صورت آنلاین ظاهر می‌شوند. گزارش AppleInsider می‌دهد که می‌دهد اپل یعنی AirTag، دارای ویژگی‌های ضد تعقیب داخلی است که سایر ردیاب‌ها از آنر هستند. این هیچ اشکالی ندارد.

یک مرجع حدود 150 گزارش پلیس را که در هشت ماه اخیر در مورد AirTags مورد تجزیه و تحلیل و تحلیل قرار گرفته است. بر اساس نتایج به اشتراک گذاشته شده، کمتر از نیمی از این گزارش‌ها مربوط به سرقت یا دزدی بوده و بقیه شامل می‌شوند. در ۵۰ مورد تجزیه و تحلیل، زنان با پلیس تماس گرفته شده اند.

علاوه بر این، در اکثر موارد، زنانی که قربانی این حادثه شده اند، ارتگها را در وسایل نقلیه خود پنهان کرده اند. در موارد بیشتر، فرد آزاردهنده نیز کسی بوده است که قربانی قبل از می‌شناخته، به‌عنوان مثال، یک همسر یا یک دوس.

ردیابی فراهم بر مکان چیزهای طبیعی نیست و با البته ایرتگ اپل هم شروع نشد. مری بثکر لاوت ، مبارزه با خشونت خانگی جامعه، در این گزارش اظهار داشت که این نوع تعقیب با استفاده از

این گزارش همچنین نشان می‌دهد که این واقعیت را نشان می‌دهد که ما شاهد تعداد زیادی از افراد تعقیب کننده AirTag هستیم، به این معنی نیست که مواردی به دلیل افزایش می‌بندند، بلکه بیشتر شباهت کارایی ایرتگ به سناریو چنین حوادثی است. ی م ر ر ر م م م مآ

ایرتگ اپل از سال 2019 در دسترس بود اما اپل پیشنهاد آن را

در ادامه اِوا گالپرین (Eva Galperin) ، مدیر امنیت سایبری بنیاد Electronic Frontier Foundation داشت که هشدار ایرت گ ه اینها فقط برخی از ابزارهای اشتراک گذاری هدف گذاری هستند که می توانید از آنها استفاده کنید. موضوعی که طبق این گزارش پیشنهاد می شود، برنامه های ضد اپل همیشه کار نمی کنند.

در واقع باید گفت ایرتگ اپل تعقیب را آسان تر کرده است، زیرا افراد خاطی از شبکه ایرتگ س ‌ اپل هستند. این گزارش بیان می‌کند که ردیابی می‌تواند در مکانی برای مدت طولانی وجود داشته باشد، اما گویا اپل آن را ارزان‌تر و آس است.

آخرینا در پاسخ به نگرانی های مشابه، اپل ویژگی های جدید را معرفی می کند که قرار است برای جلوگیری از تعقیب توسط ایرتگ، بهبود یابد و به طور کلی سعی کنید در حذف یا حداقل به میزان کمترین موارد سوء استفاده از ایرتگ داشته باشید. یکی از ویژگی های اعلام شده هشداری است که هنگام راه اندازی AirTags هه شما ارسال می شود اینها فقط برخی از ابزارهای اشتراک گذاری هدف گذاری هستند که می توانید از آنها استفاده کنید.

AirTag در تمام مناطق از قابلیت ردیابی دقیق پشتیبانی نمی‌کند!

به گزارش PhoneArena، بخش مهم دیگری از ویژگی های جدید ضدقیب که AirTag قرار می گیرد، توالی آهنگ است که پیدا کردن ردیاب آیتم را آسان تر می کند، همچنین تغییراتی در هشداری که نشان می دهد شما در حال ردیابی هستید تا آن را پیدا کنید نیز رویت شده است. . علاوه بر این، با آپدیت که در آینده در آینده ارائه می شود، اگر مدل آیفون 11، آیفون 12 یا آیفون 13 می توانید، ایرتگ های ناخواسته را با جستجوی شناسایی شناسایی و مکان یابی کنید.

ل ادل اعلام کرد که با مجریان قانون همکاری خواهد کرد تا در صورت چنین اتفاقی، سوء س م Becker-Lauth ا حل این مشکل فقط بر روی اپل نیست. و او در ادامه می‌گوید که برای انجام کامل به این وضعیت، تولیدکنندگان ردیاب، نظر شما در این مورد چیست؟!

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا