بازاریابی اینترنتی

گروه های تمرکز تحقیق بازار آنلاین خود را بهبود بخشید

از دست دادن نظرات می تواند به طور جدی به جلسه شما آسیب برساند

یک مورد که اغلب هنگام صحبت با مشتریان در مورد تحقیقات بازار آنلاین و تابلوهای مشاوره مجازی از شما سؤال می شود ، این است که: “چگونه می توانیم به ویژه در زمان حضور در اینترنت ، شرکت کنندگان را درگیر کنیم.” این نکته به ویژه به دلایل زیر مهم است:

  • اغلب می توانید مجموعه خاصی از پروفایل های شخصیتی را در یک جلسه نگه دارید
  • حضور آنلاین و چهره به چهره نمی تواند برخی رفتارها را تشدید کند ، در زیر توضیح داده شده است
  • فعال سازی رایانه باید متنوع باشد تا توجه حضار را حفظ کند

در این مقاله به مباحث فوق خواهیم پرداخت و اینکه چگونه با استفاده از تعامل چند کاربره می توانیم اثربخشی را تعدیل کرده و درک عمیق تر و با کیفیت تری از نظرات و توصیه های ارائه شده توسط گروه کسب کنیم.

آیا این یک مسئله مهم است؟

بله بسیار وقتی یک گروه آنلاین دارید و به خصوص متخصصان در زمینه آنها ، شخصیتهای خاصی را پیدا خواهید کرد که بارها و بارها ظاهر می شوند. اینها شامل افراد مسلط می شود که ممکن است قبل از هر چیز صحبت کنند و ممکن است برای دیگران کاملاً تهدیدآمیز باشد. شرکت کنندگان خجالتی هستند و می خواهند از رویارویی جلوگیری کنند ، نه لزوماً آنچه را که واقعاً فکر می کنند آشکار کنند. کسانی که مدافع شیطان بازی می کنند ، نظرات مخالف را اتخاذ می کنند. کارشناسانی که از طریق ایمیل یا تلفن هوشمندشان پریشان می شوند. یا افرادی که به کار دیگری مشغول هستند و هرگز با آن سر و کار ندارند. اگرچه یک مجری خوب می تواند موارد را تا حدی تعدیل کند ، اما خطر این است که با ادامه جلسه ، برخی از این عوامل همچنان باقی می ماند که این امر بر کیفیت گزارش تأثیر منفی خواهد گذاشت.

چه تکنیکی می تواند کمک کند؟

ما پارادایم “vate vate capture” را تعریف می کنیم که از توالی های تعاملی خاص در ابتدای هر بخش از هیئت مشاوره مجازی برای کاهش این موارد استفاده می کند. یک مثال ساده بخشی برای بحث در مورد اینکه تولید کننده برای شما در انتخاب یک ماشین جدید چه اهمیتی دارد ، خواهد بود. می توان از همه سؤال پرسید ، اما اگر در عوض تعامل با اهمیت را برای گروه نشان دهیم و هرکسی از آن برای بیان عقیده خود به صورت جداگانه استفاده می کند ، می توانیم قبل از شروع بحث ، این اطلاعات را به مجری یا رئیس منتقل کنیم. استفاده از این تکنیک قبل از بحث کیفیت غنی چندین مزیت دارد. همه آنها عقیده ای را نشان می دهند که به مجری / صندلی اجازه می دهد تا بحث را به صورت مؤثر هدایت کند ، همه زیر گروه ها از نظرات را تشخیص دهد ، با اختصاص زمان بیشتر به مباحثی که اختلافات عمده وجود دارد ، کارایی را هدایت کند و ببیند که آیا دیدگاه ها بعد از بحث تغییر می کنند.

این مسئله چگونه بر شخصیتها تأثیر می گذارد؟

استفاده از این تکنیک حداقل در ابتدای هر مبحث بحث تضمین می کند که تمام نظرات بدون اینکه شخصیت های مسلط بر دیگران تأثیر بگذارد ، ابراز می شود ، به افراد به همان اندازه ترسیده می شود ، متخصصان را علاقه مند و درگیر فعالیت ها می کند و از افراد مایل به تمایل به بازی در دفاع از شیطان جلوگیری می کند زیرا آنها از عقاید دیگر آگاهی ندارند آنها رای می دهند.

به تعامل ادامه دهید – ایده های خود را

مثال بالا رای گیری ساده است ، اما بسیاری از انواع متقابل دیگر وجود دارد که اثبات می کنند ، از کشیدن و رها کردن ، جدول زمانی تا طوفان مغزی. آیا ایده هایی برای تعاملاتی که مشاهده کرده اید به خوبی با گروه های تمرکز زنده یا پانل های مشاوره کار می کنند و فکر می کنید چگونه می توانید آنها را به صورت آنلاین ارائه دهید؟ برای دیدن مقاله کامل در پرتال مشاوره تحقیقات بازار آنلاین از لینک زیر استفاده کنید.

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا