بازاریابی اینترنتی

کیزن چیست؟

من همیشه از قطع ارتباط و ترس از درآمدزایی آنلاین خودم. همیشه این نوع دامنه مبهم و مبهم بوده است که فکر می کنم فقط برای نارضایتی های رایانه ای و ناراحتی ها باشد. در ذهن من فکر می کردم دانستن کدگذاری HTML پیچیده و انواع جارگون رایانه عجیب و شگفت انگیز برای کسب درآمد آنلاین ضروری است. شما می فهمید که من یک کاربر متوسط ​​رایانه و اینترنت هستم ، این بدان معنی است که تنها کارهایی که می دانم چطور انجام دهم گشت و گذار در شبکه و استفاده از توابع اصلی ویندوز است. با وجود چند سال گذشته ، من همچنان شنیدم که چگونه افراد “متوسط” رویای آنلاین خود را برای کسب درآمد آنلاین بدست می آورند ، و همه اینها بدون اینکه یک فوق ستاره HTML باشد انجام می شود.

اخیراً علاقه من به کسب درآمد آنلاین کمی تغییر کرده است و خودم را پیدا کردم که در حال خواندن این کتاب الکترونیکی جالب در اینترنت در مورد استراتژی های موفقیت هستم. ایده ای که مانند انگشتان زخم از همه بیرون بود ، کایزن بود. کایزن از شما می پرسید چیست؟ این همان فلسفه ژاپنی از “بهبود مداوم” است که توسط ادوارد دمینگ آمریکایی در ژاپن پس از جنگ جهانی دوم به کشور آورده شده است.

می دانم که بهبود مستمر یک عبارت ساده است (و ممکن است یک استراتژی جدید و باهوش اینترنت نباشد) – اما اجازه ندهید که شما را فریب دهد. این در واقع یک مفهوم بسیار قدرتمند است که من اخیراً “کشف کردم”. به من گفته شد که اگر شما و یا یک وب سایت اساسی برای شروع کار داشته باشید و فقط 5٪ در هفته بهبود یابد ، کیفیت و / یا محتوای آن سایت را هر 14 هفته دو برابر می کنید! آیا می توانید به هر چیزی فکر کنید که کیفیت آن را هر 14 هفته بسیار بهبود بخشد؟

اگر این پیشرفت های کوچک و مداوم را در سایت خود داشته باشید ، تا پایان سال نتایج به دست آمده به مراتب بهتر خواهد بود. با شروع نه تنها کمی بهتر بلکه از لحاظ ظاهری بهتر. دوباره آن را بخوانید ، پیشرفت های کوچک و مداوم ….. تصور کنید که اگر این ایده ساده و قدرتمند را در هر زمینه ای از زندگی خود اجرا کرده اید؟ آیا می توانید تصور کنید که جهان شما در پایان سال چگونه خواهد بود؟ آخر دو سال؟ پنج سال؟ ده؟ این فقط ذهنم را با فکر کردن درباره امکانات پیچیده می کند.

شما می دانید که صحبت کردن در مورد نتایج نهایی و همه چیز خوب و زیبا است ، اما همه اینها به نظر می رسد که اولین قدم را در آن پروژه که فکر می کردید بردارید. حدس می زنم این جمله را شنیدم – هر وقت نیش فیل بخورید. بنابراین بیش از حد نگران نباشید و فقط قدم اول را بگیرید. فقط آن را انجام دهید (این کلمات معروف). و بعد از آنکه بدانید نتایج شما چگونه کار می کنند ، گام به گام در بهبود آنها کار کنید زیرا سفر فقط به همان اندازه مهم است.

این اولین قدم من است ، من مشتاقانه منتظر دیدن شما در طول راه هستم :)

مارک چوی

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا