عمومی

کورونا تا علی بابا قضیه بود


از هر بخش ...
از هر بخش …

خودتان را ببینید بابا ، آیا این فرد تا دیروز و امروز در خط کورونا درباره بازاریابی اجتماعی صحبت کرده بود! این نشان می دهد که چگونه می توانید یک ماسک را طراحی کنید ، تا زمانی که به نقطه‌ای نرسیدید و مدتی با Digicala روبرو شوید و بله بگویید ، آنها فقط دوست داشتند برندهای خود را برگردانند. خود شغل!
یک بار دیگر ، ساعت چهار صبح ، تصویری از لحظه ای که علی بابا و دوتا از حذف اپل از توییتر اسکن شده اند ، مشاهده می کنید ، به هشتگ پاپ اعتراض کرده و از تبلیغات پریمیوم او انتقاد کرده و تبلیغاتی را که فوراً راه اندازی شده است! همانطور که به آن نگاه می کنید ، می بینید که به هیچ وجه خبرهای اجتماعی وجود ندارد. دوست دختر من این روزها را برای مدت طولانی غرق کرده است.

در اینجا نیز در ایران و هر چیز دیگری می توان انتظار یک رویداد جدید را داشت. بنابراین نان دوست ما در این است. حالا برای اینکه اینقدر بد نباشیم ، در پایان هر یک از آنها یک تحلیل دو خطی نمادین می نویسند که می گوید من آن را از نقطه نظر بازاریابی تحلیل می کنم! غیر از این ، زندگی من ، من کی هستم که در مورد بنزین ، تاج ، اختلاس ، علی بابا و دیجی‌کالا صحبت کنیم!

اولین اشکال این است که برخی از افراد به آرامی از این واقعیت آگاه می شوند که بسیاری از افراد مشهور و تأثیرگذار اکنون به جای اینکه تخصص خاص خودشان باشند ، در مورد یکدیگر صحبت می کنند و اغلب اشتباه می کنند. نفوذ و توجه صورت ممکن است بعضی اوقات آنها را فراموش کند که صحبت کردن در مورد تجربه به میزان محبوبیت و تعداد همکاران مربوط نمی شود!

از طرف دیگر ، چندین بار بود که آنها پیامی را برای من ارسال کردند که می گفت “چرا آشپزخانه ما خوب پیش نمی رود؟” وقتی وارد صفحه می شوم ، اطلاعات زیادی به دست می آورم. این صفحه عنوانی دارد و صدها عنوان نامربوط منتشر می کند! یکی از دلایلی که صفحات رشد نمی کنند این آفت است که می خواهند به شدت با آنها ارتباط برقرار کنند. این باعث می شود آنها در مکانی مانند هشتگ شما اعتبار کمتری داشته باشند. مخاطبان شما مشتی از شن و ماسه هستند ، شما نمی توانید شخصیت خود را بسازید و هر گروهی در اطراف خود هستید و مانند یک اسکیت باز هشت پا تمام می شوید. شما هرگز نمی توانید به جلو حرکت کنید. شما تلاش می کنید تا به جلو و پیش بروید ، اما پیشرفت چندانی نخواهید داشت. بهتر است در هر زمان و امروز در جهان از خود بپرسید که آیا این امر اجتماعی ، سیاسی ، اقتصادی و غیره است؟ آیا واقعاً نیاز به صحبت دارم؟
آیا این تخصص من است؟ آیا مخاطب من این را می خواهد؟ و مطالب قبلی و بعدی مربوط به این موضوع است؟ اگر پاسخ دادن به این سؤالات منطقی است ، حتماً مطالب خوبی را ارسال کنید. اگر در بهترین حالت نیست ، می توانید در مورد آن در مکانی موقت مانند داستان صحبت کنید (که توصیه نمی کنم!)

ممنون که به اینجا رسیدید به هر حال ، آیا می دانید که می توانید اطلاعات بیشتر در مورد بازاریابی و بازاریابی اجتماعی را در Instate من بخوانید؟ نه؟ خوب ، این را!جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه مطالب عمومی کلیک کنید 


منبع خبر: کورونا تا علی بابا قضیه بود

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

دکمه بازگشت به بالا