دانش و فناوری

کوالکام عرضه اسنپدراگون 8 نسل 1 پلاس را تا نیمه دوم 2022 به تعویق انداخت

ایش از این شایعه‌های مطرح شده بود مبنی‌بر این‌که کوالکام در ماه جاری نسل جدید تراشه پرچمدار اسنپدراگون 8 نسل 1 پلاس خود را معرفی خواهد کرد اینها فقط برخی از ابزارهای اشتراک گذاری هدف گذاری هستند که می توانید از آنها استفاده کنید. همچنین علت اصلی این تأخیر، شروع دوباره همه‌گیری در چین است

تعویق عرضه اسنپدراگون 8 نسل 1 پلاس

افشاگر مشهور فناوری ، ایستگاه چت دیجیتالبه‌تازگی ادعا کرده است که چیپست پرچمدار جانشین Snapdragon 8 Gen 1، اکنون در نیمه دوم سال جاری وارد بازار خواهد شد. ایش از این، انتظار می‌رفت که + Snapdragon 8 Gen 1 جدید به‌دلیل مشکلات تولیدی تهیه‌کننده‌ی حاضر آن، سامسونگ، با آن مواجه است، زودتر از موعد مقرر عرضه شود. به نظر می‌رسد که مهاجرت به TSMC به‌دلیل ویروس کرونا در چین به‌تعویق افتاده است.

اخیراً موجی از استفاده به کوید -19 در این کشور مشاهده می شود که باعث شده است تا دولت در شهرهای کشور انجام شود. در اینجا هنوز چیزی وجود ندارد، اما این دقیقاً همان چیزی است که در جهان امروز اتفاق می افتد. علاوه بر این، طبق یکی از گزارش‌های رهبران سیاسی چین، این محدودیت‌ها به این زودی‌ها کاهش پیدا می‌کند، زیرا درغیراین‌ها، بدون شک ممکن است به بالا رفتن آمار افراد مبتلا شود.

تعویق عرضه اسنپدراگون 8 نسل 1 پلاس

تعویق عرضه اسنپدراگون 8 نسل 1 پلاس

درحال‌حاضر، شایعه شده است که کوالکام پردازنده + Snapdragon 8 Gen 1 را برای اولین بار در گوشی هوشمند موتورولا Edge Ult Digital Chat Station اعلام کرده بود که دلیل اولین حضور این تراشه در گوشی هوشمند Moto این است که لنوو در شرایط کنونی اما، هیچ رسمی در مورد مشخصات این چیپست در دسترس نیست، اما انتظار می رود که پردازنده گرافیکی قوی نسبت به نسل فعلی باشد، اما انتظار نمی رود شاهد افزایش عملکرد CPU در آن باشیم.

دیدگاه شما پیرامون تعویق در معرفی تراشه پرچمدار اسنپدراگون 8 نسل 1 کلاس کوالکام تا نیمه دوم سال جاری چیست؟

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا