بازاریابی اینترنتی

کمک به بازاریابی اینترنتی – فقط کارآفرینان جدید

عجله نکنید بازاریابی اینترنتی! اینجا چرا!

وقتی مادرتان در آشپزخانه سخت کار می کرد یک ظرف جدید مرغ یا یک دسر شکلات را خراب کنید ، راه برگشت را به خاطر می آورید؟ او به دانش و مهارتهای خود اعتماد کرد و سپس با مواد تشکیل دهنده ، دما و زمان پخت و پز آزمایش کرد تا اینکه از نتایج خوشحال شد. هنگامی که او راضی شد ، او آنچه را که انجام داد را برای ثبت موفقیت خود ثبت کرد. شما هنوز هم می توانید هر زمان که در مورد آن فکر کنید ، این غذا را میل کنید. همیشه یکسان بود. چرا؟ چون دفعه بعد که این ظرف را درست کرد ، دقیقاً دستور العمل را دنبال کرد ، بنابراین معلوم شد که همان است.

لحظه ای بگذرانید و درباره اینکه کجا هستید امروز و کجای کار شغلی خود بوده اید ، تأمل کنید. موفقیت های خود را در نظر بگیرید. اگر هنوز شغل شغلی نداشته اید ، در مورد زندگی خود فکر کنید. اگر دانش آموز هستید ، دستاوردهای دانشگاهی و ورزشی خود را در نظر بگیرید. اگر سازنده خانه هستید ، به عنوان مدیر امور مالی در خانه ، به عنوان مدیر حمل و نقل و سرآشپز اجرایی ، در مورد آن فکر کنید.

آیا دستاوردهای شما فوری بود؟ آیا یک شب به آنجا رسیدید؟ خوش شانس بود؟ من مطمئن هستم که جواب این سؤالها جای خالی نیست! شما به آنجا می رسیدید زیرا اهل دانش ، ماهر بودید و هر روز آنها را اداره می کردید. بله ، این راهی است که بیشتر افراد برای دستیابی به موفقیت می روند.

چه چیزی باعث می شود فکر کنید که در بازاریابی اینترنتی موفق هستید متفاوت است؟ اینطور نیست! این روند برای بازاریاب های موفق اینترنتی یکسان است. آنها دانش و مهارت خاصی کسب می کنند. وقتی اولین برنامه موفقیت آمیز آنها ظاهر می شود و جریان مستمر پول را در اختیار شما قرار می دهد ، موفقیت را ثبت می کنند و این اولین دستور العمل آنها می شود. این دستورالعمل برای برنامه بعدی آنها استفاده می شود. و آنها این کار را دوباره و دوباره انجام می دهند.

این دشواری برای کارآفرینان جدید مانند شما شروع می شود زیرا شما در مسیر “موضعی” خود برای موفقیت خود یا اینکه چگونه بدون وب سایت یا هر یک از صدها ایده موفق باشید ، از طریق ایمیل از بازاریان با تجربه اینترنت سرچشمه گرفته اید. من نمی گویم این رویکردها بد است. می گویم شما برای آنها آماده نیستید.

شما در آغاز یک کارزار بازاریابی اینترنتی هستید. این کار را به روش صحیح انجام دهید. از روند کسب دانش در زمینه بازاریابی اینترنتی و کسب مهارت های بازاریابی اینترنتی لذت ببرید و خود را پایه ای محکم بسازید تا از موفقیت طولانی مدت خود در IM اطمینان حاصل کنید. این پایه محکم به برنامه IM شما تکامل می یابد.

از زمان شروع کار ، بیایید در مورد دیدگاه خود صحبت کنیم. در حال حاضر ایده خوبی برای دید باریک نیست. شما به یک دید بسیار گسترده نیاز دارید. شما باید ببینید IM واقعا چقدر بزرگ است. من شخصاً بیش از 100 موضوع مختلف بازاریابی اینترنتی را شناسایی کرده ام. این مباحث شما را برای “کارهایی که باید انجام دهید” و “نحوه استفاده از ابزارهای گپ برای کمک به آنها در انجام” آماده می کنند. سپس باید با یادگیری “چگونگی ایجاد ترافیک به پیشنهادات خود” ، و “نحوه تبدیل آن ترافیک برای تکرار پرداخت مشتریان” خود را برای سودآوری آماده کنید. مانند هر تاجر موفق ، باید بدانید “چگونه باید سازماندهی شوید” و “چگونه می توانید وقت خود را مدیریت کنید”. این تمرکز شماست تمرکز شما “دستیابی به مهارتهای چت در حالی که هرگز وب سایت بزرگ را از دست نخواهید داد” است.

یک مورد آخر وجود دارد که باید بدانید. بازاریابی اینترنتی علم موشکی نیست. این یک منطقه است و مطمئناً قادر به یادگیری است.

اکنون می توانید هرکدام از این مباحث IM را خودتان google کنید و اگر دوست دارید تحقیق خود را انجام دهید ، اما خوب نیست اگر مجبور به گذراندن همه این موارد نشدید. خوب نیست اگر قبلاً با استراتژی انجام شود که مهارتهای لازم برای بدست آوردن را در اولویت قرار دهید و چرا. هنگامی که یک مجموعه مهارت محکم داشته باشید ، می توانید از تمام پیشنهادهایی که از سراسر وب دریافت می کنید قدردانی کنید.

در تجارت بین شبکه ای ، شرکتی و خدماتی ،
تام (TR) رایان

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا