اخبار بازار

کمپین های محتوا: سود محتوا

سلام بچه ها ، این پست را از دست ندهید! این متن از فیلم زنده ایدین داریان و علی Forbfarrani گرفته شده است ، هنگامی که آن را می خوانید ، انگار شما یک گلوله با 90٪ + محتوا از آن به صورت زنده تهیه کرده اید 😁 و

اول ، مهم است که در مورد دو مفهوم مهم صحبت کنیم ، لطفا اینها را اشتباه نگیرید ، مرسی …

ما درآمد محتوا را به طور کلی در دو دسته بسیار نزدیک بررسی می کنیم:

در بازاریابی محتوا ، محتوا نقش محصول نهایی را برای ما ایفا می کند. در این دسته ، محتوا را در کالاها مشاهده می کنیم. به گفته آقای شعبانعلی ، برای مثال ، بازاریابی محتوا مانند فروش تلفن است!

از طریق محتوا حذف شد و با آن رسانه ایجاد کرد و مخاطبان خود را با رسانه های خود هدف قرار داد
بیایید جمع کنیم در این بخش ما به محتوا به عنوان خدماتی که توسط ما ارائه می شود پاسخگوی نیاز مخاطبان هستیم. آقای شعبانعلی می گوید بازاریابی محتوا مانند فروش تلفن است!


در مورد درآمد بازاریابی محتوا چطور؟

اگر می خواهیم در مورد درآمد بازاریابی محتوا صحبت کنیم ، که بهتر است در مورد تولید و فروش محتوا بگوییم ، باید فاکتورهای مختلفی را در نظر بگیریم ، خواه در یک سازمان یا مشاغل کار کنیم یا فریلنسر ، سازمان و کارفرمای ما چقدر بزرگ ، تجربه داریم و چقدر به تولید محتوا ، کیفیت نگارش اهمیت می دهیم ، ویرایش ، خلاقیت ، وضعیت کلمه کلیدی و سایر عواملی که در واقع کیفیت محتوای ما را تعیین می کنند بر درآمد ما تأثیر می گذارد.

حالا که کمی میفروشیم ، به نتیجه می رسیم!

تولید محتوا در قالب های متنی و غیر متنی مانند فیلم ، پادکست و غیره. افرادی که در زمینه تولید محتوا در قالب فریلنسرها یا فعالیت در گروه های تولید محتوا مانند باشگاه محتوا درآمد کسب می کنند ، افرادی در این گروه محسوب می شوند.

افرادی که از طریق مطالب آموزشی یا کلاسهای آموزشی درآمد کسب می کنند ، در این گروه فعال تلقی می شوند. اگر بخواهم مثال بزنم می توانم به دکتر شیری یا افرادی که سمینارها و وبینارها را برگزار می کنند مراجعه کنم.

با این روش ، محتوا برای مدت زمانی مشخص و بدون محدودیت در اختیار مخاطبان قرار می گیرد. به عنوان مثال ، وب سایت افزونه ، نوار ، فیلم سازی و پیشوند از این طریق درآمد کسب می کند. علاوه بر کسب شغل ، افرادی هستند که این روش کسب درآمد را برای آموزش ها و مطالب تخصصی خود انتخاب کرده اند. شما می توانید عضو این کانال شوید و از محتوای اختصاصی آقای فهیمی استفاده کنید.

از این طریق مشاغلی که به دنبال تبلیغات هستند یا توسط مخاطب هدف دیده می شوند ، بستر مناسبی پیدا می کنند تا از طریق حمایت مالی به هدف خود برسند. حمایت مالی برای هر نوع محتوا که به مخاطبان خود ارائه می دهد ، مانند حمایت از رویدادها ، وبینارها ، پادکست ها ، کتابهای الکترونیکی و موارد دیگر امکان پذیر است.

در این روش ، کسانی که محتوا را تولید می کنند از مخاطبان خود می خواهند بسته به محتوایی که تولید می کنند به همان اندازه که دوست دارند کمک کنند و به آن شخص کمک کنند. این روش در خارج از کشور برای سازندگان محتوا ، برنامه نویسان و غیره متداول است و اخیراً در ایران رواج یافته است.

به این ترتیب ، رسانه از طریق تولید محتوا ایجاد می شود و بعد از اینکه رسانه ها اهداف را افزایش داده و بازدید را افزایش می دهند ، می تواند از طریق تبلیغات ایجاد شده از طریق رسانه ، درآمد کسب کند.

در این روش سعی می کنیم محصولات خود را از طریق تولید محتوا و ایجاد رسانه تولید کنیم. شاید به همین دلیل ، نمونه بهتری از دیجیتال وجود ندارد ، که جای خود را مدیون محتوایی است که از ابتدا ایجاد کرده است.

در این روش ، پس از ایجاد رسانه با تولید محتوا ، می توانید با استفاده از این روش درآمد کسب کنید و از فروش محصولات یا خدمات سود کسب کنید.. در این روش از محبوب ترین سایت هایی مانند گوزن شمالی یا اسب و تأثیرگذار استفاده می شود. مهمترین سایتهایی که از این سیستم درآمد استفاده می کنند دیجیتال و Isminar هستند.

در این قسمت از برنامه یک سری جملات از این برنامه زنده صحبت می شود که من نمی خواهم آن را از دست بدهم و نه می خواهم آنها را حذف کنم!

آقا ، مهم است که بگویید از ابتدای ساختن رسانه ، به جریان درآمد و آن فکر کنید ، اما نگویید که باید از اول تبلیغ کنید! مثل این است که شما می خواهید بدن کودک خود را با زره پوشانده ، آن را به میدان جنگ بفرستید! بگذارید فرزندتان ابتدا از خواب بلند شود و سپس از خواب بلند شوید و او را به محل کار بفرستید!

آقای محتوا ، و همه چیز مربوط به محتوا یک فرآیند است ، ادامه این روند مهم است. راه این نیست که گاهی و بعضی اوقات خسته شوید! بله ، به طور خلاصه …

آقا ، محتوا مثل درخت است! از نظر منطقی ، انتظار نداشته باشید که سال بعد وقتی چوب می نوشید ، کامیون برداشت کنید!

این دفتر تمام شد ، داستان همان است!

https://virgool.io/p/g66cti3ju0pw/

اگر سوالی دارید ، نظر خود را برای من بگذارید تا در اسرع وقت پاسخ دهمجهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا