اخبار بازار

کمپین معما ، ما در خانه می مانیم و پروژه های شما را انجام می دهیم

پین استارتاپ یک کمپین پازل Nuarose را با هدف خدمت به مشاغل ایرانی بیشتر در کنار یکدیگر به عنوان بخشی از شیوع Corona و همچنین معرفی مشاغل بیشتر به مشتریان راه اندازی کرده است. این کمپین به دنبال ایجاد ارائه دهنده خدمات و مشتریان با تخفیف ویژه با هماهنگی چندین مشاغل ایرانی است. ثبت نام برای این کمپین هم برای ارائه دهندگان خدمات و هم برای ارائه دهندگان خدمات از 5 مارس آغاز شد.

امیر محمد بیجی ، مدیرعامل شرکت فین استارتاپ درباره راه اندازی این کمپین گفت: “این کمپین با هدف اتصال مشاغل ایرانی با مشتریان از 9 آوریل آغاز می شود و در 9 ماه مه به مدت 5 روز اجرا می شود. این کارزار در مجموع در 5 زمینه توسعه وب سایت و برنامه ها ، خدمات سرمایه گذاری ، طراحی گرافیک ، تولید محتوا ، تبلیغات و سئو آغاز می شود. مشاغل مستقر در این مناطق می توانند وارد کمپین شوند و خدمات خود را با تخفیف ویژه به مشتریانی که در این کمپین ثبت نام کرده اند ارائه دهند. وی ادامه داد: به دلیل حضور در این کمپین ، این شرکت ها موظف هستند با بهره مندی بیشتر مشتریان در دوره 6 روزه نرخ تخفیف را برای هر یک از خدمات خود ارائه دهند.

به گفته محمد بیجی ، ثبت نام رایگان است ، اما برای هر پروژه طرفین موظفند 5 تا 5 درصد مبلغ قرارداد تبلیغات را بپردازند ، که این کمپین فاقد سود مالی است و برای حمایت از مشاغل دیگر استفاده خواهد شد. .

مدیر عامل شرکت PinStart در پاسخ به این سؤال که چگونه کمپین پازل با نمونه های داخلی مانند Ponscha تفاوت دارد ، گفت: “در Punisha ارائه دهندگان خدمات آزمایشی وجود دارند ، در حالی که کمپین ها و استارتاپ های ایرانی ارائه دهنده خدمات در کمپین معما هستند.”

وی درباره شرکت ها و استارت آپ ها تاکنون در این کارزار گفت: “در حال حاضر 5 شرکت ذکر شده است.” شرکت هایی مانند Digiato ، Shanebress ، Yentant ، Karjuplas و ICE در کمپین معما شریک هستند. “محمد بیجی همچنین درباره نحوه تسویه حساب توضیح داد:” حقوق و دستمزد زحمت دریافت شده توسط متقاضی خدمات تا زمان اتمام پروژه به ارائه دهنده خدمات منتقل نمی شود و مشتری از کار راضی می شود. “

این کمپین در تاریخ 6 ماه مه به پایان می رسد و از آن روز ارائه دهندگان خدمات شروع به پذیرش پروژه های دریافتی می کنند ، اگرچه احتمالاً این کمپین تمدید خواهد شد. لطفا توجه داشته باشید که سفارشات قرار داده شده در اولویت قرار دارند. بسته به ترتیب و حجم کار ، زمان تحویل پروژه از روز به هفته دیگر متفاوت خواهد بود.

برای ثبت نام در کارزار پازل به puzzlecampaign.ir مراجعه کنید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا