اخبار بازار

کمپین خود را ویرایش کنید ، صبر نکنید

بیاموزید که چگونه یک کمپین تبلیغاتی دیوید اکسلرود و کارل رو ایجاد کنید
بیاموزید که چگونه یک کمپین تبلیغاتی دیوید اکسلرود و کارل رو ایجاد کنید

دیوید آکسلر و کارل رو به شما بینش هایی در مورد استراتژی های پیروزی در مبارزات انتخاباتی می دهند. در این مجموعه نحوه راه اندازی بستر تبلیغات و تأثیرگذاری بر مخاطب از طریق پیام رسانی مداوم و همچنین ابزارها و الهامات لازم برای برنده شدن یاد خواهید گرفت.

https://aparat.com/v/sHWgO

پیوند برای بررسی و خرید آموزش های آنلاین برای ایجاد یک کمپین تبلیغاتی دیوید اکسلود و کارل رو


با معلمان جدید خود ، دیوید آکسلر و کارل رو آشنا شوید. در مبحث اول ، آنها برای شما توضیح می دهند که چگونه وارد سیاست شدند ، چطور دوستی غیرمنتظره آنها شکل گرفت و چرا آنقدر شور و شوق مردم سالاری هستند.

کارل و دیوید برای شما توضیح می دهند که یک تیم انتخاباتی در ابتدای مسابقه باید در نظر بگیرد. بیاموزید که چگونه قانون و نامزد تبلیغات انتخاباتی خود را شناسایی کنید تا نظریه پیروزی در انتخابات را تدوین کنید.

شناخت همه جنبه های نامزد برای پیروزی در انتخابات انتخابات بسیار مهم است. هر دو معلم به شما نشان می دهند که چرا باید از نقاط قوت و ضعف آنها آگاه باشید: شناسایی خطوط توهین آمیز و تهیه پیام انتخاباتی.

کارل دلیل و چگونگی تحقیق را برای شناسایی رقبا انجام می دهد و به نگرانی های اخلاقی تمرین اشاره می کند.

هر دو معلم به شما می آموزند که چگونه نامزد انتخاباتی را انتخاب کنید و نقش های مختلف در یک تیم انتخاباتی و تصمیم گیرنده اصلی را توضیح دهید.

کارل توضیح می دهد که چرا شما نیاز به یک برنامه انتخاباتی دارید ، چه مواردی را باید بگنجانید و چگونگی استقامت در رقابت و توسعه برنامه خود را.

کارل به شما می آموزد که چه بخش هایی از حوزه انتخابیه را هدف قرار دهید و چگونه وارد آن شوید. در کنار او ، دیوید نیز نظرات خود را در مورد اهمیت دیدگاه های قانونگذاری بیان می کند.

کارل برای شما توضیح می دهد که برای هر بودجه مبارزات انتخاباتی چه باید خرج کنید ، چگونه بفهمید چه میزان پول می توانید جمع کنید و چه روش های مختلفی برای جمع آوری کمک های عمومی است.

کارل برای شما توضیح می دهد که برای هر بودجه مبارزات انتخاباتی چه باید هزینه کنید ، چگونه بفهمید چه میزان پول می توانید جمع کنید و چه روش های مختلفی برای جمع آوری پول عمومی است.

دیوید و کارل با تجربه تبلیغاتی موثر در مبارزات قبلی ، انواع مختلفی از پیامهایی را که می توانید برای کمپین خود ایجاد کنید ، از محتوای بیوگرافیک گرفته تا تبلیغات مثبت ، تطبیقی ​​و منفی به شما یاد می دهد.

دیوید شما را به کمپین فرمانداری آیووا می برد و به شما نشان می دهد که چگونه می توانید پیام تبلیغاتی خود را توسعه و پخش کنید.

دیوید در مورد اهمیت شروع یک کارزار صحبت می کند ، مبانی سخنرانی افتتاحیه را توضیح می دهد و توضیح می دهد که چرا همه نامزدها باید بدانند که در کارزار همه اقدامات آنها مورد بررسی قرار می گیرد.

کارل و دیوید وضعیت متغیر ارتباطات را تجزیه و تحلیل می کنند و موثرترین روش استفاده از تلویزیون و اینترنت را برای پخش پیام نامزد خود آموزش می دهند.

دیوید و کارل نیاز به رسانه های اجتماعی را در مبارزات انتخاباتی مدرن توصیف می کنند. بیاموزید که چگونه از رسانه های اجتماعی برای پخش پیام خود استفاده کنید ، رای دهندگان را هدف قرار دهید ، کمک بگیرید و داوطلبان پیدا کنید.

کارل توضیح می دهد که ارسال مستقیم نامه پستی هنوز ابزاری مهم برای دسترسی رای دهندگان در طول انتخابات است.

دیوید با تجربه خود در کارزار انتخاباتی در سال 2008 ، چشم انداز بی نظیری را در مورد قدرت رمزهای عبور و نمادهای تبلیغاتی به شما می دهد.

کارل و دیوید برای حمایت از نامزد خود در چرخه انتخابات خسته کننده به شما استراتژی می آموزند. شامل راه هایی برای صرفه جویی در انرژی نامزدها برای ارائه بازخورد سفت و سخت است.

به عنوان یک متخصص بازی زمینی ، کارل به شما می آموزد که چگونه می توان از قدرت های داوطلبانه برای دستیابی به رأی دهندگان بالقوه در طی یک انتخابات انتخاباتی استفاده کرد. کارل و دیوید همچنین بحث می کنند که چرا داوطلبانه می تواند یک نقطه اصلی ورود به کارزار باشد.

کارل و دیوید نمونه هایی از استدلال های تاریخی را به کار می برند و تاکتیک هایی را که نامزدها می توانند برای پیروزی در بحث استفاده کنند توصیف می کنند.

دیوید توضیح می دهد که چگونه از اشتباهات اجتناب ناپذیر و حملات منفی که در هر انتخابات اتفاق می افتد ، جلوگیری می کند.

کارل به شما می آموزد چگونه شرکت ها و افرادی را که می توانند تأثیر مثبتی در مبارزات انتخاباتی شما داشته باشند ، شناسایی و استفاده کنید.

چند هفته گذشته یک مبارزات انتخاباتی شلوغ ترین بخش چرخه انتخابات است. دیوید و کارل در مورد اولویت هایی که قبل از انتخابات باید در نظر بگیرید ، صحبت می کنند.

کارل و دیوید در مورد دیدگاه های خود در مورد وضعیت قطبی سیاست در ایالات متحده و آینده سیاسی دولت بحث می کنند.

دیوید و کارل از شما می خواهند که اقدامی انجام دهید و آنها شما را ترغیب می کنند که درگیر سیاست شوید و تغییر ایجاد کنید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا