دانش و فناوری

کمپانی ایسوس به عنوان برند ارزشمند بین المللی سال 2017 در تایوان انتخاب گردید

ایسوس برای پنجمین سال متوالی به عنوان نماد برتر ملی انتخاب شد. این انتخاب ، که توسط Interbrand در بین مارک های تایوانی انجام شد ، Asus را به عنوان بهترین انتخاب کرد و نام تحقیق را به نظرسنجی مارک های جهانی تایوان 2017 اختصاص داد. ارزش آرم این شرکت 1.678 میلیارد دلار برآورد شده است. نظرسنجی سالانه برندهای تایوانی به عنوان شاخص اصلی اهمیت مارک های تایوانی در بازارهای جهانی در نظر گرفته می شود. ایسوس و دیگر مارک های تایوانی که 20 برند برتر لیست بودند در جوایز جهانی تعالی تایوان 2017 شرکت کردند. لازم به ذکر است که این رویداد توسط وزارت امور اقتصادی در تایوان برگزار شد.

آقای رکس لی ، مدیر فروش و بازاریابی ASUS ، نماینده این شرکت برای دریافت جایزه بود. رکس لی گفت: “ما مفتخریم که جایزه معتبر پورت الیزابت را برای یک سال دیگر ، پنجمین سال پیاپی ، دریافت کنیم.” این نشان دهنده تعهد Asus به ارائه سطح بالایی از نوآوری و برتری است. Forbes همچنین نام تجاری Asus را به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در جهان در زمینه های صداقت ، اخلاق اجتماعی ، حفاظت از محیط زیست و عملکرد محصول معرفی کرد. علاوه بر این ، ASUS یکی از برترین مجریان در کسب جوایز مختلف از جمله 15 جایزه F Design ، جایزه Red Dot ، 15 Design Design و 44 تایوانی است. این جوایز تعهد ASUS به طراحی نوآورانه و تعهد خود را برای تولید محصولات فراتر از انتظارات مصرف کننده تأیید می کند. امسال ایسوس موفق شده است دو مدل کلیدی را با ASUS Zenbo به نمایش بگذارد. اولین طراحی روبات ها برای ارائه کمک و سرگرمی و ماندن در کنار همه اعضای خانه. در ماه ژانویه ، ایسوس فروش زنبو را در تایوان و اخیراً در چین آغاز کرد.

در طول Computex 2017 ، ربات زنبو برنده بهترین انتخاب سال شد ، که امتیاز بزرگی برای این محصول و ایسوس است. متناوباً ، ایسوس ZenFone 4 را معرفی کرد. اولین سری گوشی های هوشمند مجهز به دو دوربین در همه مدل ها. این محصولات دارای ویژگی های اضافی در بخش عکاسی هستند ، از جمله عملکرد بالا در محیط های کم نور و فناوری قابل حمل ASUS SuperPixel که طیف وسیعی از طرح ها را در اختیار کاربران قرار می دهد تا از ایده های خود در قالب تصاویر استفاده کنند.

ایسوس با حمایت از نینجا در باشگاه های پیژامه و SK Telecom T1 و همچنین میزبانی مسابقات ROG Masters با جوایز سالانه 500،000 دلار ، برای حمایت از تیم های ورزشی ابراز علاقه کرده است. میزان فعالیت های ROG در این منطقه همراه با پیوند هتل تایوان ادامه می یابد. ایسوس همچنین اولین هتل بازی را تاسیس کرده است. این هتل به طور کامل مجهز به یک دستگاه ROG زیبا در محیطی شگفت انگیز و خلاق است. هدف این شرکت تقویت نقش خود به عنوان یک شهروند ، توسعه یک الگوی حرفه ای برای مشارکت اجتماعی برای کاهش تأثیرات زیست محیطی ، توسعه راه حل های فناوری سبز ، مدیریت زنجیره های تامین جهانی ، محافظت از حقوق کارگران و سرمایه گذاری بیشتر در جوامع نوظهور است. یکی از دستاوردهای ایسوس در این بخش ، دریافت جایزه CSR از سوی یوان اجرایی تایوان است. ASUS همچنان به چالش کشیدن وضعیت فعلی متعهد است و بر موفقیت خود در سال 2017 تأکید می کند. ایسوس همیشه به دنبال ارائه بهترین روش دیجیتالی برای همه است.

ناگفته نماند که ایسوس در حال حاضر بزرگترین تولید کننده مادربرد است و در دسته کارت های گرافیک و مانیتورهای بازی برای دومین سال متوالی بیشترین فروش و محصول را دارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا