بازاریابی اینترنتی

کلید واژه ها ، طاقچه ها و تحقیقات بازار

اهمیت تحقیق

اگر شما قصد اجرای هرگونه کمپین را دارید ، تحقیقات برای موفقیت آن بسیار مهم است. این بدان معنی است که شما باید بدانید که چگونه مخاطبان خود و کلمات کلیدی خود را تحقیق کنید ، و همچنین تصوری روشن از آنچه توشیحی معادل شما است ، بدست آورید. فقط در این صورت موفقیت و کارآیی بسیار بیشتری را در تجارت طاقچه خود تجربه خواهید کرد.

بگذارید نوشتن طاقچه را پیدا کند

با این حال ، توصیه به ضعیف این است که نگران اضافی طاقچه نباشید. درعوض ، وقتی شروع به نوشتن صفحات خود برای ساختن سایت خود می کنید ، فقط سر خود را خالی کنید و فقط بنویسید. بدون شک طاقچه شما راهی را نشان می دهد که الماس خشن هنگام پولیش می درخشد.

دلیل این است که همچنان که شما به نوشتن ادامه می دهید ، دو چیز ظاهر می شود. اولی چیزی است که شما واقعاً علاقه مند به آن هستید ، و دوم این است که تصمیم بگیرید که آیا می توانید شجاعت لازم را برای ماندن با یک “کار پرشور اما ظاهرا ترسناک” برای طولانی مدت کسب کنید.

مشکلاتی که ممکن است با آن روبرو شوید

حتی مسائل کوچک شجاعت شما را نیز آزمایش می کنند. به عنوان مثال ، با نحوه به دست آوردن چیزی درست با یک کلمه کلیدی مواجه خواهید شد.

بیایید بگوییم ، اگر شما به جستجوی کلید واژه دم بلند مانند “چگونه می توان از طریق اینترنت درآمد کسب کرد؟” و ابزار Google Keyword به شما نشان می دهد که تعداد مشخصی از جستجوهای ماهانه خوب و تعداد زیادی سایت رقیب وجود ندارد ، پس استفاده از آن خوب است ، درست است؟

همچنین ، وقتی نوشتن مطالب خود را شروع می کنید ، آیا باید از کل عبارت “چگونه می توان از طریق خانه پول آنلاین درآمد” استفاده کنید یا می توانید فقط از چند کلمه در عبارت استفاده کنید؟ به عنوان مثال ، اگر از & # 39؛ پول & # 39؛ تنها در یک عبارت دیگر ، چگونه می دانید که پول یک کلمه کلیدی به خودی خود است؟

پاسخهای احتمالی

مطمئناً ، اگر ابزار Google تعداد نسبتاً جستجو برای سایتهای اصطلاحات و رقبای کمتر خود را نشان دهد ، پس معدن طلا دارید.

در حقیقت ، هنگامی که شما به جستجوی یک یا کلمه کلیدی با دم بلند (عبارت یا عبارتی که حاوی بیش از یک کلمه است) می پردازید ، ابزار Keyword نتایج را برای کلمه یا کلماتی که وارد کرده اید جستجو می کند. از آنجا که اصطلاح “چگونه می توان از طریق خانه از طریق اینترنت درآمد کسب کرد” یک کلمه کلیدی است ، ابزار Keyword برای تمام آن اصطلاحات خاص ، همه مسابقات را جستجو می کند. اگر تصمیم دارید مقاله ای را با عنوان “چگونه می توان از طریق خانه پول بدست آوریم” بنویسید ، باید تمام کلمات را دقیقاً همانطور که وارد کرده اید ، یعنی به ترتیب آن کلمات استفاده کنید تا موتورهای جستجو بتوانند مقاله شما را برای آن بازه ارزیابی کنند.

چه چیزی مهمتر است؟ نام سایت یا نام دامنه؟

نکته دیگری که باید نگران آن باشید این است: چه چیزی بیشتر به عنوان کلمات کلیدی ، عنوان وب سایت یا نام دامنه شما اهمیت دارد؟

عنوان وب سایت و نام دامنه شما باید به طور ایده آل مبتنی بر کلمات کلیدی باشد. شما می خواهید برای هر دو رتبه باشید تا بتوانید به راحتی پیدا کنید ، نه؟

طرف دیگر سؤال این است که شما قصد دارید مقاله ای با عنوان “چگونه می توان از طریق خانه پول بدست آورد؟” را بنویسید ، و اگر در کنار آن عبارت باشید می توانید کلمات کلیدی جداگانه ای مانند “پول” را نیز درج کنید؟ شاید یک سؤال مرتبط وجود داشته باشد این است که آیا با وارد کردن آنها به صورت تک کلمات ، کلمات کلیدی را جستجو می کنید؟ ممکن است شما نگران این واقعیت باشید که تحقیق و به ویژه استفاده از کلمات کلیدی فردی ممکن است همیشه نتیجه ای را برای شما امیدوار نکند. بنابراین چگونه جستجو را انجام می دهید؟

حقیقت این است که عبارت “چگونه می توان از طریق خانه از طریق اینترنت درآمد کسب کرد” شامل برخی از کلمات کلیدی است. کلمات کلیدی “چگونه می توان” ، “کسب درآمد” ، “پول” ، “کسب درآمد آنلاین” ، “کسب درآمد آنلاین از خانه” و حتی کلمه کلیدی دم بلند خود “چگونگی کسب درآمد آنلاین از خانه” وجود دارد.

بنابراین در SEO SEO ، به دلیل ترکیبی از کلمات کلیدی موجود در آن عبارت ، می توانید رتبه بندی شش برابری را برای این اصطلاح یک کلمه کلیدی بدست آورید.

اما برای هر کلمه کلیدی در این عبارت که در خدمت اهداف SEO شماست ، باید هرکدام را جستجو کنید.

ابتدا می توانید عبارت کلمات کلیدی با دم بلند را جستجو کرده و مسابقات را کپی کنید که باعث ایجاد ترافیک خوب می شود اما در عین حال رقابت کمی وجود دارد. IDEM برای دم کوتاه و تنها عبارات کلمات کلیدی. سرانجام ، شما تعداد مشخصی از کلمات کلیدی تبدیل بالا را برای مقاله خود به پایان می رسانید.

اما یک کلمه احتیاط در اینجا لازم است. مقاله خود را با کلمات کلیدی و کلمات دست و پا چلفتی پر نکنید. Google شما را به همین دلیل مجازات خواهد کرد. کلمات کلیدی شما باید کاملاً در جریان کلی مقاله شما متناسب باشد. بدانید که در پایان شما برای یک خواننده انسانی می نویسید و نه برای روبات موتور جستجو.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 


منبع خبر: کلید واژه ها ، طاقچه ها و تحقیقات بازار

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا