بازاریابی

کلمات کلیدی طولانی – یک استراتژی قدرتمند SEO برای استفاده

نگرانی اصلی همه وبلاگ نویسان ، بازاریاب ها و بازاریابان آنلاین جذب بازدید کنندگان بیشتر به سایت است. انجام کاری که مردم می توانند برای افزایش ترافیک و بهتر شدن SEPR در حالی که به تکنیک های قابل قبول کلاه سفید نگاه می کنند ، امری ضروری است. این کار کمی نیست. روزانه میلیون ها وب سایت جدید پیدا می شود و وب سایت هایی که قبلاً تاسیس شده اند و بیشتر کلمات کلیدی کوتاه مدت را جمع آوری کرده اند ، از زمان و هزینه بیشتری برای حفظ SEPR بهره می برند. این امر مشاغل کوچک را در وضعیت دشواری قرار می دهد و تنها راهی که می توانند مشاغل بزرگ و فروش را در پیش بگیرند خصوصی بودن است.

مدت هاست که برترین متخصصان سئو و تجارت الکترونیکی روی کلمات کلیدی خاص یا Long Tail کلمات متمرکز هستند و این کاملا منطقی است. ایده این است که از کلمات کلیدی / عبارات مرتبط تری استفاده کنید (به عنوان مثال گروه خاصی را که به محصول یا خدماتی که ارائه می شود علاقه مند کنید) و از رقابت کمتری برخوردار باشید. این استراتژی در طول سالها نتایج خوبی را برای بسیاری از مشاغل کوچک به همراه داشته است.

کلمات کلیدی طولانی – آنها چیست و چرا از آنها استفاده می شود؟

کلمات کلیدی طولانی (3 تا 5 طول) و مشخص تر را می توان کلمات کلیدی Long Tail نامید. آنها فقط توسط چند گروه از سایت ها استفاده می شوند ، بنابراین کمتر رایج هستند بنابراین رتبه بندی آنها آسان تر است. این بدان معنی است که توانایی سفارش کلمات کلیدی طولانی در طول سه SEPR برتر از کلمات کلیدی کوتاه بهتر است. اولویت های بهتر منجر به بازدید بیشتر می شود و این امر منجر به تبدیل بیشتر و فروش بیشتر می شود.

در اینجا مثالی برای بهتر نشان دادن این ایده آورده شده است: خود را جای مشتری بگذارید. حال ، تصور کنید که برای گذراندن تعطیلات تابستانی خود در هند به دنبال ویلا / خانه هستید. ابتدا با کلمه کلیدی عمومی “Holiday India” شروع می کنید. میلیون ها صفحه از مکانهای مختلف تعطیلات / استراحتگاه در هند بر روی صفحه نمایش داده می شود (26 ، 10 ، 00 ، 000 پاسخ صحیح). ناگهان به یاد می آورید که می خواهید در Ooty ، که Queen of Hill Stations نامیده می شود ، در قسمت جنوبی هند باشید. شما کلمه را به “کلبه های تعطیلات در Ooty” تغییر می دهید. این یک کلمه کلیدی ماندگار است. این اصطلاح به شما پاسخ خاصی می دهد که با برنامه تعطیلات شما مطابقت داشته باشد (55400 پاسخ). این به کلمات کلیدی long tail اضافه می شود – این تاخیرهای زمانی را کاهش می دهد و احتمال یافتن خانه تعطیلات رویایی شما را افزایش می دهد.

چگونه کلمات کلیدی ماندگار پیدا کنیم؟

اولین ابزاری که به ذهن شما خطور می کند Google Keyword Planner است ، اما یکی از راه های مختلف است. روش های دیگری برای تولید کلمات کلیدی ماندگار وجود دارد. در اینجا چند روش محبوب وجود دارد:

بخش “جستجوی مرتبط” Google: ممکن است متوجه شده باشید که در پایین هر صفحه Google بخشی با متن “جستجوهای مرتبط” وجود دارد. این قسمت از صفحه یک گنجینه است. در اینجا می توانید ایده هایی برای کلمات کلیدی دائمی جمع کنید. این قسمت از صفحه شامل کلماتی است که ارتباط نزدیک با کلمات کلیدی بذر مورد استفاده دارند.

تالارهای گفتگو ، تالارها و تالارهای گفتگو: تابلوها و تالارها محل مناسبی برای یافتن س questionsالات در ذهن افراد است. اگر یک موضوع یا س hotال در این سایت ها به شدت مورد بحث و بررسی است ، مطمئن شوید که فقط آن س questionsالات یا موضوعات در Google جستجو می شوند.

Google Trends: قبل از اینکه روی استراتژی SEO کار کنید و هزاران دلار در کمپین خرج کنید ، عاقلانه است که بدانید محبوبیت کلمات کلیدی انتخابی شما به سمت جنوب می رود یا خیر. با استفاده از Google Trends می توانید میزان محبوبیت کلمات کلیدی را بررسی کنید. این ابزار همچنین “کلمات کلیدی مرتبط” را برای کلمات کلیدی بذر ارائه می دهد.

Quora: Quora یک س -ال – و – پاسخ دهنده است ، شبیه به یک انجمن ، هیئت مدیره یا سایتی مانند Yahoo! پاسخ. مباحث مطرح شده در اینجا بسیار مفید هستند و بیشتر س questionsالات مطرح شده به راحتی می توانند به عنوان کلمات کلیدی دائمی مورد استفاده قرار گیرند. Quora منبعی است که همه بازاریابان باید از آن استفاده کنند.

ابزارهای دیگری که می توان استفاده کرد عبارتند از Keywordtool.io ، Google Correlate ، Google Webmaster Tools ، ScrapeBox (ویژگی کلمه کلیدی Scrape) ، UberSuggest (Google Suggest Scraper) ، Soovle.com و پلاگین شرایط و ضوابط برچسب گذاری SEO.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا